Belçika Büyü Yapan Hocalar

Bulunduğumuz dönemde büyü insanların çok merak sardığı ancak bir o kadar da korktuğu bir konu. Belçika nüfusunun %57’sini Hristiyan’lar oluşturmakta ancak büyü gayet yaygın durumda. Buradan büyünün İslam dinine özel olmadığını anlayabiliriz. Çünkü tarih boyunca medyum hocalar çok çeşitli dinlere inanmışlardır. Temelinde aynı metafizik yetenekleri vardır ancak dini inanışları farklı olabilir. Belçika büyü yapan hocalar da farklı farklı görüşlerde olabilirler. Büyü yaptıracak bir kişinin başvuracağı medyum hocanın dinini sorgulamasına gerek yoktur ancak kendi inanışıyla örtüşen bir medyum hocayla çalışması daha sağlıklı olacaktır.

Büyü doğaüstü çeşitli yöntemler kullanarak gündelik hayatı yani doğal ilerleyişi etkileyebilen bir olgudur. Büyücülük adı altında çok fazla işlem yapılsa da aslında büyü yalnızca bu konuda bilgi sahibi olan ve gerekli ilimlere sahip medyum hocalar tarafından yapılabilir. Çünkü büyünün yapılabilmesi için bazı doğaüstü güçler (ilimler) gereklidir. Bu ilimler ise doğuştan medyum hocalarda bulunur ve sonradan kazanılamadığı için başka insanlar tarafından sahip olunamaz. Medyum hocalar büyü yaparken hem enerjiyi yönetme becerilerinden hem de dünya dışı varlıklarla iletişim kurma becerilerinden faydalanırlar. Büyü yapılırken çeşitli eşyalar istenmesinin ve bazı kağıtlar yazılmasının sebebi de enerjinin yönetilmesi ve aktarılmasından kaynaklanmaktadır.

Sahte Medyum Hocalar

Belçika büyü yapan hocalar da dahil olmak üzere tüm toplumlarda gerçek medyum hocalar olduğu gibi sahte medyum hocalar da bulunmaktadır. Hiçbir ilme sahip olmayan ancak kendini büyücü olarak tanıtan insanlara dolandırıcı veya sahte medyum hocalar diyebiliriz. Çünkü bu dolandırıcıların bir kısmı kendilerini büyücü olmanın da ötesinde, medyum hoca olarak da ilan etmektedir. Büyü sadece kağıt yazmakla veya bazı kişisel uzuvlar istemekle olmaz. Büyü bir ilim gerektirir. Bu ilme sahip olmayanlar ise sadece sözde büyü yapıp insanları kandırabilirler. Bu tarz insanların yaptıkları sözde büyülerin tesir etmesi olanaksızdır.

Ayrıca son dönemde evde kendi kendine büyü yapmaya çalışan insanlar da oluşmuştur. İnsanlar medyum hocalara ödeme yapmak istemediği için bunu kendileri yapmaya çalışıyorlar. Bu da çok yanlış bir işlemdir. Çünkü internetten baktığınız bilgilerin birçoğu aslında düzmecedir, gerçeklik içermez. Büyü gibi işlemler ciddi bilgi birikimi de gerektirmektedir. Evde kendi kendinize büyü yapmaya çalışırken 6. Hissiniz bu enerjiyi karşı tarafa aktarmaya yetmeyeceği için aslında hiçbir şey yapamayacaksınız. Hatta bazen dünya dışı varlıklar (üç harfliler) ile iletişime geçmeye çalışıp bunu hatalı bir şekilde başaran insanlar da olabiliyor. Bu durumda iletişim kurduğunuz varlığı rahatsız edebilir veya ona kötü sinyaller gönderebilirsiniz. Bunun sonucunda size musallat olması, sizinle ilgilenmesi gibi durumlar yaşanabilir ve bu da psikolojinizi altüst edecektir. Bu sebeple kesinlikle evde büyü yapmayı denemeyin ve profesyonel bir medyum hocaya başvurun. Belçika büyü yapan hocalar büyü konusunda ilim sahibidirler ve yeteneklidirler.

İnsanların büyüyle alakalı yaşadıkları medyum hoca deneyimlerini okumak ve siz de buna benzer anılarınızı diğer insanlarla paylaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

One Comment

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir