Medyum Hoca Yorum

Vefk Yapan Hocalar – Vefk Yaptıranların Yorumları

Antik çağlardan bu yana en sık kullanılan, yapımı belki de en zor olan işlemlerden görülen vefkler, pek çok kişi için hayat değiştiren bir araç olmuştur. Eskiden bu yana vefk yapan hocalar tarafından kullanılan bu özel bilgiler, doğru şekilde hazırlanması halinde çok özel tesirler ortaya çıkarmaktadır. Gerçek bir medyum hocanın yapacağı vefk çalışmasında, insanların idrak kapasitesinin çok ötesinde olan enerjiler ve güçler görülmektedir.

Vefk konusu, manevi dünyalar ile ilgilenen tüm medyum hocalar için her zaman önemli bir alan olmuştur. Bu alandaki bilgiler, güçler ve enerjiler her insanın kapasitesinin kaldırabileceği konular değildir. Vefk yapan hocalar, bu alanda çalışmalar yapabilmek için öncelikle rahman dünyalarda bulunan, o alemlere ait kuralları bilmek zorundadır. Bu kuralları anlamak ve öğrenmek bile yerine göre yıllar süren bir süreçtir. Vefk yapan hocalar, başarılı çalışmalar yapabilmek için tüm bu adımları yerine getirmek, vefklerin işleyişi konusunda bilgi edinmek zorundadır.

Vefk yapan hocalar için manevi dünyalardaki enerjileri anlamak ve yönlendirmek çok önemlidir. Vefk yapılacağı zaman, öte dünyalarda harekete geçirilen sayısız farklı enerji olduğu bilinmektedir. Bu enerjilerin her birinde, çok özel güçler bulunmaktadır. En kolay görünen vefk çalışmasının bile mutlaka bu enerjilerle yapılması gerekmektedir. Bu nedenle, vefk yapan hocalar için bu konuları bilmek altın değerindedir.

Vefk yapan hocalar, neredeyse insanlığın her döneminde karşımıza çıkmaktadır. Bu çalışmanın çok eski tarihlere dayanıyor olduğu bilinse de medyum hocaların tarihi kayıtlara girmesi beklenmedik bir durum olarak görülmektedir. Vefk yapan hocalar, kimi zaman devletlerin gidişatını etkileyecek çalışmalar bile yaparak kendilerine tarihte önemli bir yer edinmiştir. Örneğin, Osmanlı döneminde, padişahlara vefkli gömlekler hazırlayan, savaşlarda korunmasını sağlayan vefk yapan hocalar olduğu bile bilinmektedir. Bu gömlekler bugün müzelerde herkes tarafından görülebilmektedir.

Vefkler Her Kültürde Karşımıza Çıkmaktadır

Vefk yapan hocalar, rahmani dünyanın bu özel bilgisinin her kültürde kendine yer edindiğini ifade etmektedir. Gaybiyatın enerjisi ve gücü dünyanın her yerinde ortak olduğu için, farklı ülke ve kültürlerde de bu gibi çalışmaların görülmesi gayet normaldir. Farklı isimlerde, vefk ile birebir aynı olan çok sayıda çalışmanın insanlara yardım ettiği, hayatlarını güzelleştirmeye vesile olduğu bilinmektedir.

Vefk yapan hocalar, bu işlemlerde başarılı olmak için mutlaka geçmişten gelen, kadim yöntemlerin kullanılması gerektiğini söylemektedir. Kadim yöntemler ile yapılmayan bir çalışmanın başarılı olabilmesi imkansızdır. Gaybi dünyalarda zaman kavramı olmadığı, işlem yöntemlerinin hiçbir zaman değişmediğini unutmamak gereklidir. Bugün vefk yapan hocalar tarafından kullanılan ilimler ve enerjilerin geçmişte bu çalışmaları yapan hocalarınki ile aynı olması gayet doğal bir durumdur.

Vefkten Etkilenmeyecek İnsani Enerji Yoktur

Vefk yapan hocalar, bu özel işlemlerin enerjisinin her insanı etkileyebilecek kadar kudretli olduğunu belirtmektedir. Özellikle, nefesi güçlü ve vefk konusunda tecrübeli bir medyum hoca tarafından yapılan işlemlerin her zaman için net sonuçlar verdiği görülmektedir. Bu hocaları bulduktan sonra hayatınızın her alanında vefklerden yararlanmak mümkün olacaktır.

Vefk yapan hocalar, nefes gücü ve belirli ilimler konusunda uzman olmak zorundadır. Özellikle havas adı verilen kadim ilmi bilen hocaların daha başarılı vefk yaptığı belirtilmektedir. Vefk yapan hocalar ile ilgili araştırma yaparken, ilmi bilgiye ve nefes gücüne dikkat etmeniz halinde, her zaman başarılı isimleri bulmanız çok daha kolay olacaktır.

Medyum hocalar ile ilgili araştırma yaparken, sizlerden sitemize gelen medyum yorum, şikayet ve tavsiyelerini de değerlendirebilirsiniz. Gelen tüm bu yorumları okumak, dilerseniz yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın