Medyum Hoca Yorum

Belçika Büyü Bozan Hocalar

Nüfusun 180.000’ini Türklerin oluşturduğu Belçika’da hem yerel halk hem de Türk halkından büyüye oldukça fazla talep var. İnsanların artık büyünün sadece dini bir şey olmadığını, bilimsel açıklamalarının da olduğunu fark ediyorlar. Geçmişte büyü bir kesimin körü körüne inandığı, her şeyini bağladığı ve diğer bir kesimin tamamen reddettiği bir olguyken şu anda insanlar büyünün bağlanılmaması gereken bir şey olduğunu ancak gerçekten de var olduğunu bilir duruma geldiler. Bunun oluşmasında gelişen teknolojinin ve internetin yaygınlaşmasının büyük etkisi var. Büyü popülarite kazandığı için büyüye maruz kalan insan sayısı da artmış durumda. Tabii ki büyü yapılmış insanlar bunu fark ettikleri anda büyüyü bozdurmak istiyorlar. Bunun için de Belçika büyü bozan hocalar devreye giriyor. Günümüzde neredeyse her büyü bozulabilmektedir. Büyü ilmine sahip medyum hocalar büyü bozma işlemini rahatlıkla yapabilmektedir.

Eğer size büyü yapıldığından şüpheleniyorsanız bunu anlamanın yolu bir medyum hocaya danışmaktır. Medyum hocalar doğuştan bazı ilimlere sahiplerdir. Bu ilimlerini hem büyü yapmada hem de büyü bozmada kullanabilirler. Bir medyum hocaya danıştığınızda size büyü yapılıp yapılmadığını kolayca anlayabilir. Eğer size büyü yapıldıysa, birkaç soru sorarak ve bazı teknikleri kullanarak ne tarz bir büyü yapıldığını da söyleyebilir. Ardından bu büyüyü bozdurmak istiyorsanız medyum hocanın yönlendirmeleri ve onun çabasıyla büyüden tamamen kurtulabilirsiniz.

Belçika’da Brüksel, Antwerp, Gent, Liege, Charleroi, Namur, Oostende, Brugge, Hasselt, Genk, Leuven, Mons bölgeleri Google’da medyum arayışının en çok olduğu yerlerin başında geliyor.

Dolandırıcılara Dikkat Edilmeli

Büyü bozma işlemi için Belçika büyü bozan hocalar arasında bir medyum hoca arayışı içerisindeyseniz dolandırıcılara karşı çok dikkatli olmalısınız. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de oldukça fazla dolandırıcı mevcuttur. Hatta dolandırıcı medyum sayısının gerçek medyum sayısından fazla olduğunu bile söyleyebiliriz. Özellikle internet ortamında çok fazla reklam veren, hizmetinden çok reklam ile öne çıkan medyum hocalara karşı daha da tedbirli yaklaşmalısınız. Belçika büyü bozan hocalar genellikle internetten reklam vermektedir ancak reklam verenler arasında çok sayıda sahte medyum hoca da bulunmaktadır.

Günümüzde büyü bozduğunu iddia eden dolandırıcı hocaların çok değişik tekniklere başvurduğunuz görüyoruz. Özellikle ağızları çok iyi laf yapıyor. Sizi biraz çözdükten sonra tam sizi tatmin edecek şekilde konuşmaya başlıyorlar. Eğer büyü bozma işlemi için gittiyseniz, sizden gizli bir şekilde çeşitli nesneler getirerek o nesnelerin sizin evinizden veya bahçenizden çıktığını iddia ediyorlar. Bu dolandırıcılığa kanmamak aslında mümkün. Hayvan derisi, hayvan uzvu gibi şeyleri toprak altından veya bir aralıktan çıkarttıktan sonra size gösterdiğinde çürüme oranına bakarak dolandırıcılığı anlayabilirsiniz. Bu tarz sahte hocaların getirdikleri uzuvlar hiç çürümeye maruz kalmamış olacaktır. Ancak sizin bahçenizde toprağa gömülen bir uzvun birkaç haftada tamamına yakınının çürümesi gereklidir. İşte bu tarz ufak püf noktalar ile Belçika büyü bozan hocalar arasındaki sahte hocaları tespit edebilir ve dolandırılmaktan kurtulabilirsiniz.

İnternet üzerinden Belçika’ya hizmet veren medyum bulmak çok zor değil ancak güvenilir olanların sayısı bir hayli az. Belçika’ya hizmet veren medyumlar hakkında bilgi sahibi olmak ve fikir alışverişi yapmak için sitemizdeki yorumları inceleyebilirsiniz. Yorumları incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın