Medyum Hoca Yorum

Medyum Süleyman Hoca

Medyum olmak ve bu işi layığıyla devam ettirmek herkesin yapabileceği bir şey değildir. Üstün bilgi birikimi ve yüksek tecrübe gerektirir. Eğer medyum hoca eğitimli değilse, yaptığı büyü çalışmaları da tutarsız olacaktır. Bir medyum hocaya ihtiyaç duyuyorsanız, çok sayıda farklı isimle karşılaşabilirsiniz. Bu arayışta hem gerçek medyumlar hem de sizi kandırmak için kendini gerçekmiş gibi gösteren sahte medyumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, tek yardımcınız Medyum Süleyman Hoca gibi çok sayıda medyum hakkında yorum yapılan siteler olacaktır.

İster Medyum Süleyman Hoca, ister başka bir hoca olsun, bir medyum hocanın gerçek olup olmayacağını anlamak sadece o hoca ile çalışarak mümkün olur. Herkesin her medyum ile çalışamayacağı ve yeterli tecrübeyi edinemeyeceği malum olduğu için, mecburen hakkındaki yorumları ve şikayetleri okumanız gereklidir. Medyum Süleyman Hoca gibi, her hocaya ait yorumu bu platformlarda bulabilirsiniz.

İnternette dolandırıcı medyumların sayısı çok olsa da, aynı şekilde yorum ve şikayetlerin yazıldığı sitelerin sayısının da fazla olması bu isimlerin foyasının ortaya çıkmasını sağlıyor. Her ne kadar insanların bu yorumları yapabilmek için başından kötü tecrübeler geçiyor olsa da diğer insanların mağdur olmasını bu şekilde engelliyorlar.

İnternette sadece Medyum Süleyman Hoca hakkında değil, tüm medyum hocalar hakkında bir şeyler bulmak mümkün. Eğer gerçek bir medyum hoca arıyorsanız, mutlaka araştırma yapmanız gereklidir. Yeterli araştırmayı yapmadığınız zaman mağdur olmanız ve dolandırılmanız oldukça olası. Bu nedenle ister Medyum Süleyman Hoca olsun, ister herhangi bir başka medyum hakkındaki yorumları ve şikayetleri okumalısınız.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize Medyum Süleyman Hoca hakkında gelen yorumları okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış

 • Cevapla
  Nesim
  Nisan 23, 2020 at 3:26 am

  BEN ALMANYADA YAŞADIĞIM İÇİN EURO İLE PARA İSTEYEN AMA VEFK GÖNDERMEYEN MEDYUM MİRAÇ’TAN ŞİKAYETÇİYİM ALLAH AŞKINA BU YORUMUMU ACİLEN YAYINLAYIN BAŞKA KİMSEYİ KANDIRMASIN BU DOLANDIRICI MEDYUM!

 • Cevapla
  Aysel
  Ocak 29, 2021 at 2:28 pm

  Benim evliligim cok kotu gidiyordu, daha dogrusu kocamin kotu aliskanliklari ve evden uzaklasmasi nedeniyle vefk yaptirmak istemistim medyum ali hoca’nin adini gunes gazetesinde cikan roportajindan buldum.Vefkimi bir haftada yolladi, ben bu islere cok fazla inanan biri degilim ama ali hoca bu dusuncelerimi degistirdi, hem ilgisi hem alakasi ile cok iyi bir insan oldugunu bana gosterdi.Arkadaslar ne kadar kotu durumda olursaniz olun umudu kesmeyin vefk isi cok guclu bir calismadir ben bile buna sahid olduysam siz de cozersiniz isinizi insallah.

 • Yorum bırakın