Ayırma Büyüsü

Pek çok büyünün mum ile yapılan türleri bulunuyor. Ayırma büyüsü için de bulunan bu tür, büyü uygulaması yapılan kişilerin kısa süre içerisinde birbirlerinden soğumasını ve bir daha aslıa görüşmek istememelerini sağlıyor.

Ayırma büyüsü yapılırken, hedeflenen süreye ve etkiye göre çok sayıda alternatif yöntem değerlendirilebilir. Bu yöntemler içerisinde en dikkat çekenlerden biri olan mum ile yapılan ayırma büyüsü, kişilerin fotoğrafları başta olmak üzere farklı eşyalar gerektirebilir. Diğer ayırma büyülerine kıyasla daha yoğun etkisi bulunması, bu büyünün pek çok medyum tarafından öncelikli olarak tercih edilmesine neden oluyor.

Mum ile ayırma büyüsü yapmak için öncelikle ayrılacak olan kişilerin fotoğraflarına ihtiyaç duyulur. Bu fotoğraflar mumun altına yerleştirilir. Etrafta kötü koku yayması için özel bir tütsü kullanılır. Genellikle bu tarz çalışmalar için özel üretilen sarımsak ve soğan kokusu gibi çirkin kokular yayan tütsüler tercih edilir ancak bazı durumlarda medyum hoca kendi tütsü karışımını hazırlayabilir.

Mumların özellikle siyah renkli olması önemlidir. Siyah renk ayrılığı sembolize eder ve ayırma büyüsünde önemli yer tutar. Tütsü yakıldıktan ve ortama kötü koku yayıldıktan sonra mumlar işe dahil olur. Fotoğrafların üstüne koyulan mumlar yakılır ve ayırma için belli dualar okunur. Okunan duaların etkisi kısa sürede görülür. Ortamda huzursuzluk hissedilebilir. Aynı zamanda mumların alevleri titreyebilir. Bu durum normaldir ve büyünün iyi gittiğinin işaretidir.

Dualar okunmaya devam ederken, bir kase içerisine koyulan suyun içerisine tütsünün külleri damlatılır. Bu küller suyu yeteri kadar kirlettiği zaman mumların tamamen erimiş olması gerekir. Mumlar fotoğrafların üzerine aktığında ve erime tamamlandığında ayırma büyüsünün son aşamasına geçilir.

Son aşamada fotoğraflar çok küçük parçalara ayrılır ve kirletilen suyun içine atılır. Burada tekrar dua okunur. Mumlar ise toprağa gömülmelidir. Toprak saksı toprağı olabilir, neresi olduğunun önemi yoktur. Suyun içerisine karıştırılan fotoğraflar görünmeyecek hale gelene kadar karıştırılır. Daha sonra çalışma sonlandırılır ve ayırma büyüsü tamamlanır. Bu suyun mutlaka tuvalete veya pis bir mekana dökülmesi gereklidir. Büyü tamamlandıktan sonra kısa süre içerisinde kişiler birbirlerinden iğrenmeye başlar ve en sonunda ayrılır.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize gelen medyum hoca yorumlarını okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

One Comment

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir