Medyum Hoca Yorum

Medyum Ali Hoca

Medyum olmak ve bu işi layığıyla devam ettirmek herkesin yapabileceği bir şey değildir. Üstün bilgi birikimi ve yüksek tecrübe gerektirir. Eğer medyum hoca eğitimli değilse, yaptığı büyü çalışmaları da tutarsız olacaktır. Bir medyum hocaya ihtiyaç duyuyorsanız, çok sayıda farklı isimle karşılaşabilirsiniz. Bu arayışta hem gerçek medyumlar hem de sizi kandırmak için kendini gerçekmiş gibi gösteren sahte medyumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, tek yardımcınız Medyum Ali Hoca gibi çok sayıda medyum hakkında yorum yapılan siteler olacaktır.

İster Medyum Ali Hoca, ister başka bir hoca olsun, bir medyum hocanın gerçek olup olmayacağını anlamak sadece o hoca ile çalışarak mümkün olur. Herkesin her medyum ile çalışamayacağı ve yeterli tecrübeyi edinemeyeceği malum olduğu için, mecburen hakkındaki yorumları ve şikayetleri okumanız gereklidir. Medyum Ali Hoca gibi, her hocaya ait yorumu bu platformlarda bulabilirsiniz.

İnternette dolandırıcı medyumların sayısı çok olsa da, aynı şekilde yorum ve şikayetlerin yazıldığı sitelerin sayısının da fazla olması bu isimlerin foyasının ortaya çıkmasını sağlıyor. Her ne kadar insanların bu yorumları yapabilmek için başından kötü tecrübeler geçiyor olsa da diğer insanların mağdur olmasını bu şekilde engelliyorlar.

İnternette sadece Medyum Ali Hoca hakkında değil, tüm medyum hocalar hakkında bir şeyler bulmak mümkün. Eğer gerçek bir medyum hoca arıyorsanız, mutlaka araştırma yapmanız gereklidir. Yeterli araştırmayı yapmadığınız zaman mağdur olmanız ve dolandırılmanız oldukça olası. Bu nedenle ister Medyum Ali Hoca olsun, ister herhangi bir başka medyum hakkındaki yorumları ve şikayetleri okumalısınız.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize Medyum Ali Hoca hakkında gelen yorumları okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış

 • Cevapla
  Nadir
  Eylül 4, 2018 at 1:36 am

  Şu an eşimle mutlu bir yuva kurmak için yapmadığımız şey, uğraşmadığımız konu kalmadı. Özellike kayınvalidem evlenmememiz konusunda büyük baskı yapıyordu. Eşimin ailesi de aynı şekilde evlenmememiz için elinden geleni yaptı. Akrabalar, arkadaşları, herkes birbirimize uyumlu olmadığımızı söyledi.

  Ali Gürses hocamı internetten buldum. Kendisiyle görüştüğümüzde başımdan geçenleri birer birer anlattım ve ne yapabileceğimiz konusunda fikir edindim. Konuşmamız sonucunda ne yapacağımızı belirledik ve bunun için çalışmaya başladık… Vefk yolladı 40 gün taşınacak ve bir talimat iletti. Talimata uygun şekilde günlere devam ederken bir süre sonra beraberliğimize karşı olan herkes bir anda 180 derece değişti ve bizi desteklemeye ikna olmaya başladılar 🙂

  Yorumumun başında söylediğim gibi, şu an eşimle mutlu bir yuvamız var. Allah razı olsun, çalışmamız işe yaradı ve her şey düzeldi.

  İnternet ortamında adını kullananlar da gördüm Ali beyin. Bahsettiğim Ali Hocanın telefonu 0535 590 62 75 sitesi de medyumali.com adını kullanan sahtelerine dikkat edin.

 • Cevapla
  ferhat
  Nisan 23, 2020 at 3:27 am

  S.a arkadaşlar medyum ramazan ile asla çalışmayın, bu kişiye büyü yaptırdım ama yaptırdığım çalışmadan hiç memnun kalmadım. Etki göremedim, etki göremediğim için doğal olarak hocadan yardım istedim, benden önceki büyü için aldığı paradan daha fazla para istedi, ben nasıl ödeyeyim o kadar parayı insafsız!

 • Yorum bırakın