Medyum Hoca Yorum

Muska Bozan Hocalar Yorum ve Şikayetleri

İnsanların hayatında pek çok farklı konuda yapılan manevi işlemler vardır. Bu işlemlerin her zaman hayırlı niyetlerle yapılması tavsiye edilse de kimi zaman kötü niyetli bazı işlemlerin yapıldığını görmek de mümkündür. Muska bozan hocalar gibi hocalar, tüm kötü niyetli çalışmaları bozabilecek niteliğe ve bilgiye sahiptir. Bu hocalarla çalıştıktan sonra, gaybi dünyaların her türlü şerri etkisinden kurtulmak, kötü niyetli insanlarca yapılan muskaları bozdurmak mümkündür.

Muska bozan hocalar, manevi dünyalarla alakalı kapsamlı eğitimlerden geçerek bu dünyalara ait güçleri ve bilgileri öğrenmektedir. Medyumluk işinin temelleri, hocaların bu gibi eğitimleri en iyi şekilde almasına ve kullanabilmesine bağlıdır.

Bir medyum hoca, muska bozma işlemi yapabilmek için ilk olarak kendisini havas üzerinde yeteri kadar yetiştirmek zorundadır. Tüm muska bozan hocalar, havas ilminde çok uzun yıllar boyunca eğitim almış ve bu ilmin sırlarına vakıf olmuştur. Havas bilmeyen bir hocanın muskalar ile ilgili işlem yapabilmesi asla mümkün olmayacaktır.

Havas ilminin sırları çok büyüktür. Medyum hocalar, bu sırlı bilgiler sayesinde duaların ve surelerin gücünü kullanabilmekte, insanlara destek olmaktadır. Muska bozan hocalar, tüm hayırlı çalışmalarda mutlaka havas başvurulması gerektiği konusunda hemfikirdir.

Elbette bu işlemlerde tek bir ilimden söz etmek doğru olmayacaktır. Muska bozan hocalar, bu ilim ile birlikte daha sayısız farklı konuda kendilerini geliştirmekte ve özel işlemler yapmaktadır. Bu konular arasında, yine gizli bir ilim olan ledün de bulunmaktadır. Ledün ilmi, kadim dönemlerden beri havas ile bir arada kullanılmış ve etkisi büyük ilimlerden biri olarak görülmüştür.

Medyum hocalar, her muskanın bozum işleminde farklı ilimler kullanmaktadır. Muska bozan hocalar, çalışmanın ne gibi bir bozum işlemine ihtiyaç duyacağını gaybi dünyalarla alakalı araştırmalarını yaptıktan sonra kararlaştırmakta, çalışmalarını buna göre neticelendirmektedir.

Gaybi Alemlerin Sırları Çok Derindir

Muska bozan hocalar tarafından da belirtildiği üzere, öte dünyalarla alakalı yapılan her türlü çalışmada çok büyük sırlar bulunmaktadır. Medyum hocalar bu sırları anlamak için kadim dönemlerden bu yana sayısız farklı işlem gerçekleştirmiştir.

Gerçek bir medyum hoca, en eski çağlardan beri gelen yöntemleri el verme yoluyla öğrenmiş, bugün de kullanmaya devam etmektedir. Muska bozan hocalar, bozum aşamasında tüm bu işlemleri en iyi şekilde yerine getirmekte, gaybiyat ile karmaşık bilgiler sayesinde çalışmaktadır.

Her Muskanın Bozumu Özel Bir İşlemdir

Muska bozan hocalar, muska bozma çalışmalarının kolay olmadığını, tüm bu işlemlerin çok karmaşık temeller ile yapılması gerektiğini belirtmektedir. Tüm medyum hocalar, bozum işlemine bakmadan önce bakım yapmakta, kişinin enerjisini görerek işlemi tamamlamaktadır.

Her muskanın bozumu sırasında farklı bir enerjiden yararlanılmakta, kadim dünyalara ait özel sırlar kullanılmaktadır. Muska bozmak kolay bir iş olmadığı için bu çalışmaları yalnızca bu alanda gerçekten iyi eğitim alan, kendini yetiştiren kişiler yapabilmektedir. Muska bozan hocalar ile ilgili araştırma yaparken mutlaka tecrübeli ve güvenilir hocalar ile çalışmak bu yüzden çok önemlidir.

Medyum hocalar ile ilgili sizden sitemize gelen yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını okumak, dilerseniz siz de soru sormak ya da yaşadığınız deneyimleri aktarmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın