Gösteriliyor:

medyum yaser hoca

Medyum Hoca Yorum

Geri Getirme Büyüsü Uzaktan Yapılır mı?

Dünyamıza etki eden tüm büyü çalışmaları gayb alemlerinden gelen enerjiler aracılığyıla yapılmaktadır. Geri getirme büyüsü yapıldığı zaman bu alemde aslında var olmayan ve bizim boyutumuzun dışındaki enerjiler harekete geçer.

Gerçek medyum hocalar yıllar boyu almış oldukları eğitimler sayesinde bu enerjileri kullanmayı başarır. Doğru şekilde yapılan bir büyü ile diğer alemlerin enerjileri rahat bir şekilde dünyamıza etki edebilir.

Gideni geri döndürme büyüsü yapıldığı zaman da aynı yöntemler kullanılmaktadır. Bu büyüler tarihin ilk döneminden beri aynı temele dayanarak yapılır. İlk günlerde nasıl çalışmalar yapılıyorsa yine aynı kaynaktan gelen enerjiler kullanılmaktadır.

Elbette tarih boyunca büyülerin yapılış yöntemleri değişmiştir. Eskiden bulunan malzemeler ile bugünkü malzemeler değiştiği için büyü yöntemleri farklılaşmıştır. Bu gibi durumlarda bile tüm büyü çalışmalarında aynı kaynak enerjiler kullanılmaktadır.

Geri Getirme Büyüsü Uzaktan Etki Eder Mi?

Bilindiği üzere tüm büyülerin kaynağı gayb alemleridir. Bu alemlerin enerjileri hiçbir şekilde fizik kanunlarına bağlı olmadan hareket etmektedir. Geri getirme büyüsü yapıldığında da yine aynı şekilde bu aleme ait olmayan güçler devreye girer.

Bu alemde var olan her şey fizik kanunlarına tabidir. Ancak gayb alemlerinde var olan enerjiler için böylesi bir durum söz konusu değildir. Bir büyü nerede yapılırsa yapılsın hedefine istenen şekilde etki eder. İster başka bir ülkede, ister başka bir kıtada yapılsın geri getirme büyüsü istendiği kadar uzaktan yapılabilmektedir.

Medyum hocanın büyü üzerindeki etkisi sadece büyü için gereken enerjilerin yönlendirilmesinden ibarettir. Nefes gücü ne kadar kuvvetli ise o kadar yoğun bir etki ortaya çıkar. Kullanılan yöntemin doğru olması da yine aynı şekilde büyünün düzgün etki etmesi için önemlidir. Geri getirme büyüsü yapan bir medyum hoca enerjileri hareket ettirir ve sonuç alınmasına vesile olur.

Medyum hoca tüm çalışmayı doğru şekilde yönetirse enerjiler de doğru hedefe istenen amaç için harekete geçecektir. Bu sayede büyü tutacak ve çalışma sonuç verecektir.

Malzeme Gerektiren Geri Getirme Büyüsü Nasıl Uzaktan Yapılır?

Bir büyü çalışması medyum hocanın takdirine göre malzeme gerektirebilir. Bazı çalışmalarda ise malzeme kullanılmayan büyü alternatifleri bulunmamaktadır. Medyum hoca geri getirme büyüsü yapmadan önce enerjileri inceleyecek ve sizin için en doğru yöntemi belirleyecektir.

Eğer medyum hoca malzeme kullanılması gereken bir yöntemle büyüyü yapmaya karar verirse malzemeler kargo yoluyla ulaştırılabilir. Günümüzde dünyanın her yerine gideni geri döndürme büyüsü yapan medyumlar bulunmaktadır. Eğer tecrübeli ve işinin ehli bir medyumla çalışırsanız, başka bir ülkede olsanız bile malzemeler size ulaşacak ve büyü istenen şekilde etki edecektir.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini ana sayfada toplamaktayız. Medyum yorum ve şikayetlerini okumak, dilerseniz çalıştığınız medyumlar hakkında yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

3 yorum yapılmış

 • Cevapla
  Merhaba
  Ekim 6, 2019 at 3:40 pm

  Canbar büyüsü yaptırmak istiyorum ama kiminle çalışabilirim bilmiyorum tavsiye lütfen? Ali Gürses hocanın methini duydum iyi diyorlar ama buradan deneyimli arkadaşlara da sormak istiyorum pek fazla vaktim yok o yüzden gerçekten emin olmadan kimseye güvenmek istemiyorum

 • Cevapla
  Canan
  Ekim 6, 2019 at 3:42 pm

  Geçen hafta itibariyle yaptırmış olduğum canbar büyüsünün etkisini gördüm. Buradan söz verdiğim gibi yaşadıklarımı yazmak istiyorum. Özel ve ailevi bir mesele için yaptırmıştım. Medyum Ali Hoca adında bir medyum hocayla çalıştım. İnternetteki yorumlardan buldum kendisini [email protected] mail adresi hep oradan iletişim kurduk telefonda konuşmadık bile… Bir haftada kargoyla evime geldi işlem. Kısa sürede gelmesi güven verdi çünkü başka medyumlar hep oyalayıp dediği süreyi geçiriyordu.
  Ali gürses hocadan gelen çalışmaya başta 1 – 28 günde etki demişti. Ben sabırsız biri olduğum için hep ilk günler etki görmeyi bekledim ama hocanın dediğinden çıkmamak gerekiyormuş. Sabırla bekledim mecburne, başka seçeneğim olmadığından… Sanırım 15. Gündü işlemin bitişinden sonra dediği şekilde kullanıp tarif ettiklerini yapınca o sürede etkisi ortaya çıktı. Açıkcası beklediğimden daha güzel oldu. Ali hoca hem karakteriyle bilgisiyle beni memnun etti işlemdende çok verim aldım

 • Cevapla
  şeyda
  Mart 24, 2021 at 9:44 pm

  Esimin piskolokik sıkıntılarını medyum duyguya anlattım derdimi tasamı söyledim belki yardımı dokunur diye ama ahlaksız sahte medyum vefk parasını aldıktan sonra bana neler neler dedi senin eşin sıkıntılı boşan ondan çözülmez bu iş vefkle falan gibi laflar etti ben buna hoca diye güvendim nasıl bişey çıktıysa artık siz düşünün ahlaksız terbiyesiz laflar etti onamı kaldı beni eleşdirmek sadece vefk yapar yardım eder diye düşünüyodum hakaretler duydum kapattım telefonu parayıda almayı ihmal etmedi vefkide göndermedi zaten göndersede ben almam bu ahlaksızın vefkinden ne çıkarki!

 • Yorum bırakın