Gösteriliyor:

suya bakan hocalar

Medyum Hoca Yorum

Online Yıldızname Bakımı

Yıldızname, fal ile karıştırılıyor olsa dahi kesin olarak ondan daha farklı bir teknik ile yapılan bir uygulamadır. Adı üstünde bu uygulamada esas mihenk taşı yıldızlar olmaktadır. Bundan dolayı ismi Yıldızlardan esinlenerek konulmuştur.

Bir fala göre daha gerçekçi ve kesin bir sonuç veren bu yöntemi herkesin bilmesi ve okuması elbette beklenemez. Yıldızname bakan hocalar vasıtası ile sizler de bir nevi yıldız falınıza baktırabilir ve çok gerçekçi bilgileri elde edebilirsiniz. Bu fala bakabilmek için hocaların bazı şeylere ihtiyaçları vardır. Bunlar:

 • İsim
 • Doğum tarihi
 • Bazı karakteristik özellikleri

Genel olarak yıldız hareketlerinin ne anlama geldiği üzerinde çalışan hocalar, onların yeryüzüne bir işaret olduğuna inanırlar. Bu sayede insanların bu işaretlerden nasıl etkileneceğini de yukarıdaki bilgileri baz alarak anlayabilirler.

Yıldızname Nasıl Ortaya Çıkmıştır?

Geçmişten günümüze kadar geçen süre içerisinde insanlar sürekli olarak bir şeyleri merak etmiştir. Ancak buna kimi zaman yeryüzünde kimi zaman ise kainatta çözümler bulmaya çalışmış ve inanmışlardır. Ay, güneş ve yıldızlar gibi farklı şeylere inanan insanlar, onların bizler için bir işaret taşıyor olabileceğini dahi düşünmüşlerdir. Hatta geçmişe baktığımızda Mezopotamya toplulukları dahi her bir yıldızın hareketi üzerine özel çalışmıştır. Onlar bu yıldızların her birisinin bir anlamı olduğunu düşünmüştür.

Yıldızname genel olarak Babil rahiplerinin yıldızlara olan inancı ile ortaya çıkmıştır. Ancak ilerleyen zamanlarda elbette daha da gelişmiş ve doğru bir sonuç vermek üzere planlanmıştır. Sizlerin yapması gereken şey en doğru şekilde bu uygulamayı yapabilecek olan medyumlara ulaşmaktır.

Yıldızname Nasıl Bakılır?

Yıldızname’nin bakım aşamasında karşımıza aslında medyum hocalar çıkar. Onlar genel olarak;

 • Kart
 • Taş
 • Kahve
 • Su

Gibi şeylere ihtiyaç duymadan bu fala bakabilirler. Bu nedenle aracı bir eşyaya ihtiyaç duyulmaz diyebiliriz. Bu materyallerin yerine genel olarak hocaların ruhani yönleri daha ağır basar. Kalp gözünün açık olması bu anlamda son derece önemlidir. Çünkü ortaya çıkan sonuçların bir şekilde yorumlanması gerekir.

Yıldızname bakan hocalar; kişinin doğum tarihi, burçlar ve yıldız konumları ile ilgili tüm verileri topladıktan sonra gerektiği gibi bu fala bakabilirler. Dolayısı ile en kısa sürede bakılacak olan bu fal ile birlikte sizler de ileride neler yaşanacağına dair olan merakınızı daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

Yıldızname Ne Zamanlar Bakılır?

Şimdi insanlar önemli bir şeye başlamadan önce fal baktırmak ister. Ancak kahve falı gibi basit fallardan ziyade sonucu daha kesin olan bu fala yönelirler. Bu yöntemi tercih eden kişiler genel olarak şöyle adımlarını atmadan önce her şeyi netleştirmek ister:

 • Evlilik
 • Yeni işe başlamak
 • Yolculuk
 • Savaş

Bunun gibi farklı şeyin başına gelmesini bekleyen insanlar bu anlamda yıldız falına baktırabilirler. Yıldızname ile birlikte sizlerin esas yapması gereken şey bunu doğru bir şekilde yapan hocalara ulaşmaktır. Astroloji uzmanlarının dahi bu anlamda zorlandığı düşünülürse en iyi şekilde size yardımcı olacak olan medyumu bulmak gerekir.

Sitemizde medyumlar hakkında detaylı pek çok yorum ve bilgi bulunmaktadır. Sizler de bu yorumlara bakarak aradığınız medyumlara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın