Gösteriliyor:

medyum tahvide

Medyum Hoca Yorum

Danimarka’daki Medyum Hocalar

Büyüden ayrı tutulan ve büyü yapımından çok daha fazla bilgi gerektiren vefkler, dünyanın her yerinde, her geçen gün daha popüler hale gelmektedir. Medyumluk konusunda kendini geliştirmiş, uzmanlaşmış olan insanlar, gayb alemlerinin enerjilerini vefkler yoluyla kullanmakta, korunmadan rızık, aşk gibi konulara kadar her alanda bu kudretli enerjilerden yararlanmaktadır. Danimarka medyum hocaları da, her medyum hocanın yaptığı gibi yeteri kadar kendini geliştirerek, bu zorlu çalışmaları başarıyla yerine getirebilmektedir.

Vefk yaparken çok ciddi bir bilgi birikimine başvurulmaktadır. Hiçbir medyum hoca, sadece nefes gücüne başvurarak vefk çalışmalarını yerine getiremez. Doğru şekilde vefk yapılabilmesi için mutlaka medyum hocaların farklı ilimler konusunda uzman olması gerekir. Eğer medyum hoca ebced, numeroloji ve diğer ilimlere sahip değilse bu çalışmayı yerine getiremez. Danimarka medyum hocalarında da, bu sebeplerden dolayı, çok iyi büyü yapabiliyor olsa da vefk konusunda etkili olamayan isimlere rastlamak mümkündür.

Her ne olursa olsun, medyum hocalar ile çalışırken nefes gücü konusunda emin olmanız gerekmektedir. Özellikle büyü çalışmalarının dışında, vefk gibi hassas bir uygulama yaptıracaksanız, Danimarka medyum hocaları arasından bu alanda tecrübesi olan, tanınmış isimlerle çalışmaya özen göstermelisiniz. Eğer Danimarka medyum hocalarından bu işte başarılı olan birini bulamazsanız veya güvenemezseniz, uzaktan çalışma yapabilen diğer medyum hocalara da başvurabileceğinizi, gaybi enerjilerin dünyanın her yerinde olması nedeniyle, Türkiye’den de vefk yaptırabileceğinizi unutmayın.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize gelen medyum hoca yorumlarını okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış

 • Cevapla
  Papaz büyüsü
  Kasım 14, 2019 at 5:30 pm

  Papaz büyüsü ile ilgili araştırma yaparken çok karmaşık şeyler görmüştüm kimisi tutuyor diyor kimisi tutmuyor diyor. Ben aşk için yaptıracaktım, daha doğrusu zaten var olan ilişkimi kurtarmak için diyebilirim. İkimizin de ilgisi azalınca arada soğuma başladı, hep uzaklaşmaya başladık birbirimizden. Bunu da nasıl çözeceğimiz malum, büyüye başvurmak durumunda kaldım. Ali Gürses hocayı Güneş Gazetesi’nde tesadüfen gördüm, havastan bahsetmiş, benim de daha önceden araştırdığım, bildiğim bir konuydu. İlim bilgisini anlatmış, bir sürü püf noktadan bahsetmiş. Hoşuma gidince biraz hocayı derinlemesine inceledim, binlerce kişiye yardım etmiş, kendi kendime dedim bu adamla çalışılır, bir deneyelim bakalım. Aradım, ilgisi alakası çok iyiydi, hep telefonlarıma cevap verdi, mesajlarıma kısa sürede döndü, hatta bir ara çok soru sordum ona rağmen tek kelime etmeden ilgili alakalı davranmaya devam etti. İşlemi dediği gibi bir haftada gönderdi, 21 güne kadar beklemek gerekebilir demişti ama dördüncü gün kocaman bir çiçek aldım, bir hafta geçti ikimiz adına rezervasyon yaptırmış spa merkezinde, sonra hediyeler, ilgiler alakalar resmen ilk tanıştığımız güne döndük. Ne zaman tuttu ne zaman etki etti farkında bile değilim gerçekten çok aniden gelişti. Şu an inanılmaz mutluyuz iyi ki Ali beye denk gelmişim çalışma için diyorum. Umarım kimsenin bu işlere yolu düşmez ancak böyle bir ihtiyacınız varsa Ali hocadan destek almanızı tavsiye ederim telefonu 05355906275 mail adresi [email protected] maillere de hızlıca dönüyor.

 • Cevapla
  Acar
  Nisan 23, 2020 at 3:08 am

  Selamlar,
  Büyü çalışması yaptırdığım Medyum Ayhan’dan memnun kalmadım. Ayırma büyüsü yaptırmıştım.
  Kısa sürede tutacağını söyleyerek normalden daha fazla para aldı. Diğer hocalar çok daha az para istemişti, bu kişi normalden daha fazlasını istedi.
  Ben de kısa sürede tutacağına inanıp para konusunu önemsemedim ve gönderdim.
  Bir hafta sözü vermiş olmasına rağmen büyüyü yaptıktan sonra ben bir hafta değil iki ay dedim dedi. İnsafsız dolandırıcı en azından daha üsturuplu bir tarih bile sallamadı.
  Eğer zaman konusunda hassassanız gördüğünüz gibi bu dolandırıcıyla çalışmamaya gayret edin.

 • Yorum bırakın