Gösteriliyor:

aşk büyüsü kadınlar kulübü

Medyum Hoca Yorum

Geri Getirme Büyüsü Yapan Hocalar

Medyum hocaların pek çoğu, bazı konularda farklı görüşlerde olsa da, ortak olarak kabul edilen kurallardan biri, kişilerin durumlarının ve yaşadıklarını hangi büyü yönteminin kullanılacağı konusunda belirleyici olduğudur. Geri getirme büyüsü, her ne kadar ne durumda yapılırsa yapılsın, sonuçta aynı kapıya çıkıyor olsa da, büyünün en yüksek etkiyi sağlayabilmesi için mutlaka kişinin durumunun göz önünde bulundurulması gereklidir.

Geri getirme büyüsü evli kişiler için ayrı, sevgililer için ayrı gerçekleştirilir. İki sevgili arasında oluşan muhabbet bağı, evli çiftler için ortak olsa da, özellikle dini nikah yaptırmış olan evli kişiler arasında, evlilik bağı olarak kabul edilen yeni bir enerjisel bağ oluşur. Sevgililer arasında bu tarz bir bağ oluşmadığı için yapılacak olan geri getirme büyüsü çalışmasının da buna göre belirlenmesi gereklidir.

İki sevgili arasındaki muhabbet bağının zayıflaması ayrılığa neden olur. Geri getirme büyüsü, basit anlatımı ile bu bağı onarır ve kişinin tekrar sevgilisini arzulamasını sağlar. Bu büyüyü gerçekleştirmek için çok çeşitli uygulamalara başvurulabilir. En temel geri getirme büyülerinden biri olan mum ve düğüm yöntemleri dışında, suya okuma gibi yöntemler de sevgilileri tekrar bağlamak için uygulanabilir.

Geri getirme büyüsü bazı durumlarda aşk büyüsü gibi çalışmalar ile desteklenmek zorunda kalır. Eğer kişiler arasındaki ayrılık, sevgi bağını tamamen yok etmiş ve ciddi bir soğuma ortaya çıkarmışsa, geri getirme büyüsü bu durumlarda yetersiz kalacaktır. Bu tarz olayların yaşandığı durumlarda, öncelikli olarak kişilerin arasındaki sevgi yeniden tesis edilir, daha sonra geri getirme büyüsü uygulanarak kavuşma sağlanır.

Büyünün hangi türünün uygulanacağı, büyü çalışmasının etkisi olması için oldukça önemlidir. Büyücü hocalar, doğru yöntemleri belirlemek için tecrübelerini ortaya koyar. İster geri getirme büyüsü, ister herhangi bir başka büyü olsun, büyülerin doğru şekilde etki edebilmesi tamamen bilgiye ve tecrübeye bağlıdır. Eğer hoca yeteri kadar tecrübeli değilse, yapmış olduğu çalışmaların da etkisi tatmin edici seviyede olmaz.

Geri getirme büyüsü hassas bir konu. Bu iş için seçeceğiniz medyum hocanın deneyimlerini mutlaka sorgulamaya ve içinize gerçekten sinen bir insan ile çalışmaya  kesinlikle özen göstermelisiniz.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize gelen medyum hoca yorumlarını okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

 • Cevapla
  musa
  Nisan 23, 2020 at 2:50 am

  İyi akşamlar,
  Medyum Erpah’ın yapmış olduğu bağlama büyüsünden herhangi bir sonuç alamadım maalesef. Hocanın nefes gücüne veya işine bir şey demiyorum ancak sonuç alamadığım için buraya yazmak istiyorum.
  Ayrıca başka bir diğer konuyu belirtmek istiyorum. Kendisine ödeme yaptıktan sonra devamlı olarak beni yardımcıları ile muhatap etmesi de hoş bir hareket olmadı. Parayı alana kadar kendisiyle konuşmuştum sürekli ama daha sonra yardımcılarıyla görüşmek durumunda kaldım.
  Bir de bağlama büyüsü tutmadı dediğim zaman bana herhangi bir şekilde yardım etmediler aksine yardımcı olamayız yenisini yapmaktan (parayla) başka bir yol yok dediler.
  İşinin arkasında durmadığı ve parayı aldıktan sonra tavırları değiştiği için buraya yazmak durumundayım, çalışmayı düşünen arkadaşlar buna uygun kararını versin.

 • Yorum bırakın