Gösteriliyor:

ayırma büyüsü kadınlar kulübü

Medyum Hoca Yorum

Ayırmak İçin Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır ve Bozulur?

Ayırma büyüleri, iki insanın birbirinden ayrılması amacıyla genellikle evli çiftler üzerine yapılan büyülerdir. Bazı zamanlarda ortaklıkların bitmesi amacıyla dahi büyü yapılsa bile genellikle eşler, sevgililer üzerine yapılır. Ayırmak için yapılan büyü nasıl anlaşılır sorusu ile büyünün bozulması aşamasına geçilebilir.

Bir büyünün varlığını en iyi şekilde medyumlar anlasalar dahi insanlarda bir şekilde medyuma başvurmak için bazı şeylerden şüphelenmelidirler. Aksi bir durumda medyum hoca dünya üzerinde dolaşan tüm büyüler için tek tek insanları gezerek bilgi veremez. Bu durumda ayırma büyüsü gibi büyülerin anlaşılabilmesi için insanların şu belirtileri görmesi ve bazı şeylerden şüphe etmesi gerekir:

  • Büyü yapılan taraflar, büyü etkisinde olduklarını bilmeden farklı şekillerde hareket etmeye başlarlar.  Genellikle hareketleri özellikle birbirlerine yaklaştıklarında daha fazla bilinç dışı olarak göze çarpar.
  • Ayırmak için yapılan büyü nasıl anlaşılır diye baktığımızda karşımıza çiftlerin birbirlerinden durduk yere nefret etmesi de en sık karşılaşılan şeylerden bir tanesidir.
  • Çiftlerde sadece nefret gözlenmez. Aynı zamanda tahammül edememe, birbirlerine karşı aşırı agresif ve sinirli hareketler, çirkin söylemler olarak da bu büyüler etkisini gösterir.
  • Ayırma büyülerinde genel olarak enteresan bir şekilde karşı kişiden uzaklaşma görülürken daha önce sevilmeyen şeylere karşı da bir ilgi başlar. Anlamsız yere başlayan bu ilgi kimi zaman aşırı dikkat çekici olabilir.
  • Ayırma büyüsü sonrasında kişiye yüklenen nefret sadece diğer çifte değil aynı zamanda kişinin diğer sevdiklerine de bulaşabilir. Kişi bir anda anne ve babasına karşı aşırı sinirli ve nefret dolu olabilir.

Ayırma büyüsünün belirtileri bunlarla sınırlı değildir. Ancak insanlarda genel olarak görülen durumlar bunlar olduğu için bu tür belirtileri fark etmek çok önemlidir.

Ayırma Büyüsü Anlaşıldığında Ne Yapılmalıdır?

Ayırmak için yapılan büyü nasıl anlaşılır sorusu cevaplandıktan sonra anlayan kişiler yine kendisini bir boşlukta hissetmektedirler. Onların kafalarında dolaşan sorular:

  • Acaba gördüklerimde ve düşündüklerimde haklı mıyım?
  • Gördüklerimi kime anlatmalıyım?
  • Ne yapabilirim?

Daha önce büyü ile karşılaşmamış veya büyüyü fark etmemiş olan kişilerin çoğunlukta olmasından dolayı bu tür sorular herkes tarafından sorulabilmektedir. İşte bu zamanlarda kişiler kendisi boşlukta hissetmekte ve bir çıkış yolu aramaya başlamaktadır.

Büyü ve mistik olaylara dair aslında her şeyin cevabı medyumlarda gizlidir. Medyumlar; büyü yapma işleminde başarı gösterdikleri kadar büyü bozma işlemlerinde de başarı gösterirler. Ancak bunun için aralarında çok fazla olan dolandırıcıları atlayarak işinin ehli bir medyum bulmak gerekir. Ayırmak için yapılan büyü nasıl anlaşılır sorusundan sonra bulunacak olan uzman bir medyum ile birlikte tüm sorunlar kısa süre içerisinde çözümlenebilir.

Web sitemizde ayırmak için yapılan büyüleri bozmak konusunda uzman olan medyumlar arayışlarınıza cevap bulabileceğiniz yorumlar bulunur. Bu tür işlemleri yaptırmış ve memnun kalmış kişiler medyumlar hakkında yorum yapmakta ve herkese yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Yorumları okumak isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın