Gösteriliyor:

ayırma büyüsü sonuç alanlar

Medyum Hoca Yorum

Ayırma Büyüsü Yapan Hocalar

Tarih boyunca pek çok kez yapılmış olan büyü çalışmalarında ortaya çıkan yöntemler de aynı ölçüde çeşitlenmiştir. Günümüzde kullanılan ayırma büyüsü yöntemlerinde belki de binlerce farklı teknikten bahsetmek mümkündür. Doğru uygulamayı yapan büyücüler tarafından istenen herkesin ayrılması mümkün olabilmektedir.

Büyünün yapılabilmesi için mutlaka medyumun karmaşık bir süreci devreye sokması gereklidir. Bu süreçte ilimler kullanılır, büyüyü yapacak olan medyum hocanın nefes gücünden büyük ölçüde yararlanılır. Ayırma büyüsü yapacak olan medyum hoca tüm bunlar ve daha fazlası ile çalışmayı tamamlamak zorundadır.

Büyü ile ilgili bilinmesi gereken en önemli şey, büyülerin asla evde tek başınıza yapabileceğiniz çalışmalar olmadığıdır. Bu çalışmalarda başarılı olabilmenin tek yolu işinin ehline bırakılması, gerçek bir medyum tarafından yapılmasıdır. Ayırma büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyü yöntemlerinde aynı şey geçerlidir. Gerçek yöntemler asla sıradan insanlar tarafından bilinemez, her zaman için sadece medyum hocaların bildiği konulardır.

Mum ile Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tarihte pek çok kez yapılan büyü çalışmaları arasında ön plana çıkan ayırma büyüsü medyum hocaların farklı yöntemler geliştirdikleri uygulamalar arasında yer alır. Mum gibi malzemeler kullanılarak da yapılabilen bu çalışma sayesinde kişilerin birbirlerinden tam olarak soğuması ve birbirlerinden sonsuza kadar uzaklaşması sağlanır.

Ayırma büyüsünün mum kullanılarak yapılması durumunda, kişilere ait birer eşyaya ihtiyaç duyulmaktadır. Bu eşyalar, kişilerin enerjisini içermek zorundadır. Örneğin, toka, saat, kolye veya doğrudan enerjisini taşıyan saç teli, tırnak gibi malzemelere ihtiyaç duyulabilir. Büyüyü yapacak olan medyum hoca hangi malzemenin gerektiğini belirtecek ve çalışmayı buna göre yönlendirerek gerçekleştirecektir.

Büyünün yapılışında çok karmaşık dualar ve ilimler kullanılır. Medyum hocanın bu tarz bir bilgiyi başka biriyle paylaşması mümkün değildir. Ayırma büyüsü, hangi büyü yöntemi kullanılarak yapılıyor olursa olsun sadece işinin ehli tarafından gerçekleştirilebilen bir uygulamadır.

Ayırma Büyüsünde Sonuç Ne Zaman Görülür?

Ayırma büyüsü yapılırken kullanılan tekniklere ve yöntemlere bağlı olarak sonucun ne zaman görüleceği tahmini olarak belirlenebilir. Bu yöntemler ve kişilere ait enerjiler değişeceği için hiçbir zaman net bir tarih verebilmek, tam olarak hangi gün büyünün tesiri görüleceğini söylemek mümkün değildir. Böylesi bir yetenek sadece geleceği görmekle mümkün olabilir. Bu durum da herkes için imkansız çalışmalardan biri olarak kabul edilir.

Ayırma büyüsü yapan bir medyum hoca size sadece tahmini olarak çalışmanın etkili olacağı tarihi söyleyecektir. İşinin ehli olan bir medyumun yapacağı çalışmalar çok daha hızlı tutacaktır. Bu çalışmalarda enerjiler daha yoğun olacağından dolayı sonuçlar daha tesirlidir.

Sitemize tüm medyum hocalar hakkında sizlerden gelen yorum, şikayet ve memnuniyet mesajları ana sayfada toplanmaktadır. Tamamına ulaşmak ya da çalışmayı düşündüğünüz medyumlar hakkında soru sormak, yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın