Gösteriliyor:

bremen medyum hoca

Medyum Hoca Yorum

Berlin Medyum Hocalar

Medyumlar, insanlara yardımcı olabilmek için hayatları boyunca pek çok şeyden fedakarlık etmiş olan kimselerdir. Zorlu test ve tecrübe aşamalarından sonra insanların isteklerini karşılayabilme potansiyeline ulaşan hocalar, insanlara yardımcı oldukça kendilerini mutlu hissederler. Berlin medyum hocalar insanlara yıllardır yardım eden ve işlemlerinde %100’e yakın başarı sağlayabilen kişilerdir.

Bilimsel çalışmalarda bir etki ve tepki meselesi söz konusudur. İnsan dünya üzerinde bir maddeyi değiştirdiği zaman bunun karşılığını da muhakkak alır. Mesela doğadan oksijen alırsanız yerine karbondioksit verirsiniz. Vücudun tepkisi budur. Ancak manevi alemler için böyle bir şey konusu değildir. Medyum hocalar bu alemler ile ilişki kurabildiği için buranın özel kurallarını öğrenmeleri gerekir. Sadece bu öğrenme aşaması dahi kimi zaman yıllarca sürebilir. Çünkü oradaki varlıkların düzeni vardır ve medyumlarda bu düzene ayak uydurmaları gerekir.

Büyülerin Etki Süresi Nasıl Hesaplanır?

Gerçek Berlin medyum hocalar tarafından yapılan büyüler için işlem yapan hoca karşıdaki kişiye bir tarih belirtir. Birkaç gün, birkaç vakit veya birkaç hafta süre ile verilen bu zaman dilimlerinde büyünün etki etmesi beklenir. Ancak büyülerin etki edebilme süresi sadece tahminidir. Çünkü bu etkiyi değiştirebilecek o kadar çok değişken vardır ki en önemlilerini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz:

  • Bir büyünün etki süresi büyüyü yapan hocaların nefes gücüne bağlıdır. Hocanın nefesi ne kadar kuvvetli ise büyüde etkisini o kadar çabuk gösterir.
  • Büyünün tesir süresi büyü yaptıran kişinin hocaya olan inancına bağlıdır. Kişi hocaya ne kadar çok inanır, güvenir ve söylediklerini yerine getirirse büyü o kadar hızlı etkisini gösterir.
  • Büyünün yapıldığı kişinin enerjisi de çok önemlidir. Bilindiği üzere Berlin medyum hocalar ve diğerleri yaptıkları büyü işlemlerinde evrendeki enerjiden büyük destek alırlar. Karşıdaki kişinin enerjisi büyü için uyumlu ise ona büyü daha hızlı tesir eder. Aksi halde tesir süresi daha da uzayacaktır.

Bunun gibi nedenlerden dolayı büyülerin tesir süresi değişkenlik gösterebilir. Ancak hocalar kimi zaman bazı büyülerde kişiden bir saç teli, tırnak veya onun özel eşyasını talep eder. Böylelikle bu etki süresini daha da kısaltma şansına sahip olurlar.

Gerçek medyum hoca tarafından verilen tarih aralıkları genellikle çok uyumludur. Ancak sahte hocaların verdiği tarih aralıları hem geniştir hemde o tarihlere gelindiği zaman hiçbir sonuç elde edilmez. Mesela evlilik büyüsü veya kısmet açma büyüsü yapıldı ise eğer o zaman o kişi evlenemez ve kısmeti açılamaz. Bunun gibi sonuçlardan sonra sahte hocanın foyası da ortaya çıkar.

Sayıları hızla artan sahte hocalara karşı her zaman için temkinli olunması gerekir. Bu hocaların yaptığı işlemlere dair internet üzerinde pek çok gerçek yorum bulunur. Bir hocaya gitmeden önce bu yorumlar okunmalı ve hocanın gerçek mi yoksa sahtemi olduğuna dair bir araştırma içerisine girişmelidir.

Berlin medyum hocalar ve diğer pek çok hoca hakkında web sitemizde detaylı yorumlar paylaşılmaktadır. Sizlerde tecrübeli kişilerin yorumlarını okumak ve hocalar hakkında detaylı bilgiler edinmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın