Gösteriliyor:

bursa medyum hocalar

Medyum Hoca Yorum

Aşk Büyüsü

İki kişi arasında sevgi ve muhabbet bağı yaratmak amacıyla yapılan aşk büyüsü çok sık kullanıldığı için farklı yöntemlerin gelişmesine neden olmuştur. Mum yöntemi ise bunlar arasında en sık tercih edilen ve belki de en kolay olan yol kabul edilir.

Mum ile yapılan aşk büyüsü çalışmaları, diğer türlere göre biraz daha vakit gerektirse de, kesin olarak etki etmektedir. Doğru şekilde uygulanması ve uygulayıcısının nefesinin güçlü olması, bu büyünün engellenemez şekilde muhabbet bağını güçlendirmesine ve sonucunda aşkı meydana getirmesine vesile olur.

Aşk büyüsünü mum ile yapmak için pembe veya kırmızı renkte güle, iki adet kırmızı muma ve aralarında aşk bağı oluşturulacak kişilere ait saç tellerine ihtiyaç duyulur. Çalışma sırasında saç telleri pek çok aşamada kullanılacağı için, ne kadar çok temin edilebilirse işiniz o kadar kolaylaşır.

Mum ile yapılan aşk büyüsüne başlarken, büyüyü yaptıran ve yapacak olan kişinin abdestli olması önemlidir. Eğer büyüyü yaptıran kadın ise, adet gününde olmamalı ve adetinin üstünden en az 3 gün geçmiş olması gereklidir. Erkeklerde ise kişinin sakalını 3 gün kesmemiş olması tavsiye edilir. Bu durumun büyüye direk olarak etkisi olup olmadığı net olarak bilinmese de, hocalar tarafından uygulanan gelenek bu şekildedir.

Büyü yapılırken okunacak dualar mutlaka yüksek sesle dile getirilir. Bunun sebebi, büyülenecek olan kişinin aşkını haykırarak dile getirmesine vesile olmaktır. Aşk büyüsü yapacak olan hoca, duaların bazı bölümlerini yüksek sesle, bazı bölümlerini ise kısık sesle okur. Bu kısımların neler olduğu sıradan insanlar tarafından bilinmez ve hocalar tarafından sır olarak saklanır.

Aşk büyüsü ne olursa olsun bilinçli olarak gerçekleştirilmelidir. Mum ile yapılan büyü basit gibi görünse de, çalışmanın çoğu kısmında sıradan insanların tahmin bile edemeyeceği sırlar yatar. Bu sırlar sadece büyücü hocalar tarafından belirlenir ve hiçbir şekilde halk ile paylaşılmaz. Bunun sebebi, hak etmeyen kişilerin özel bilgilere ulaşmasını engellemektir.

Aşk büyüsünün mumla yapılan versiyonu diğerlerine göre uzun sürede etki eder. Ortalama bir süre vermek gerekirse, bir ay içerisinde etkisini gösteren bu büyü türü, yapan kişiye göre çok daha kısa sürelerde de sonuç verebilir.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize gelen medyum hoca yorumlarını okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

  • Cevapla
    Kaan
    Nisan 23, 2020 at 3:00 am

    Medyum Şenol adındaki dolandırıcıya itibar etmeyin. Özellikle verdiği süreler konusunda ciddi mağduriyetler yaşattığını belirtmek istiyorum. Normal şartlarda yaptığı hiçbir çalışmadan verim alınamayan bu kişinin yaptığı saçma sapan şeyler yüzünden hayatımda büyük problemler ortaya çıktı. Örnek vermek gerekirse, aşk büyüsü yaptırmak istemiştim bana daha hızlı etki edeceğini söyleyip aşk vefki yapmak istedi. Ben bekledim, sözüne itimat ettim dolandırıcının, durumla alakalı herhangi bir şey yapmadım bu itimatım yüzünden. Vefkim gelmedi ve aşk büyüsü yaptırmak istediğim kişiyle de aram bu nedenle açıldı, kısacası iş işten geçmiş oldu… Eğer benim gibi bu kişilerin verdikleri sözlere itimat ederseniz çok pişman olursunuz.

  • Yorum bırakın