Gösteriliyor:

derik medyum hoca

Medyum Hoca Yorum

Mardin Büyü Bozan Hocalar

Mardin büyü bozan hocalar söz konusu olduğunda insanlar gerçek bir hoca ve medyum ile çalışmak istemektedir. Büyü etkisinde olan insanlar çevrelerine karşı negatif enerji yayarak kötü davranmaktadır. Hayat kalitelerinde düşüş meydana gelmektedir. Bu durum kişiyi ve yakın çevresini çok fazla etkilemektedir.

Mardin büyü bozan hocalar kıymetli toprakların üzerinde yaşamaktadır. Mardin ve Güneydoğu illeri en eski yerleşim yeri sayılan topraklar olarak bilinmektedir. Bu yüzden bu toprakların enerjisi ve insanının gücü farklıdır. Bunu doğru yönde kullanan insanlar gizli ilimleri öğrenmiş insanlar olarak bilinmektedir.

Mardin ve çevre illerde oturup büyü bozmak isteyen kişilerin doğru ve güvenilir hoca bulması oldukça önemlidir. Aksi takdirde insanlar dolandırıcılığa maruz kalmaktadır. Dolandırıcılardan kaçınmak ve tuzaklarına düşmemek için büyü bozan hocalar iyice araştırılmalıdır.

Büyünün Kötü Enerjisi Nasıl Yok Edilir?

Mardin büyü bozan hocalar ile birlikte çalışıldığı takdirde büyünün kötü enerjisinden insanlar arınmaktadır. Büyü, insanlar tarafından bir başka insanlara yapılan iyilik ve kötülük amacı taşıyan enerjiler olarak bilinmektedir. Büyünün kötü enerjisinden arınabilmek için mutlaka gerçek hocaların ilminden faydalanmak gerekmektedir.

Büyü yapıldığı takdirde insanlarda birçok kötü etkisi görülmektedir. Bu kötü etki, insanların hayatlarını ciddi oranda etkilemektedir. Büyü yapılan kişiye farklı boyutlardaki negatif ruhların musallat olduğu bilgisi ve düşüncesi de oldukça yaygındır. Bu yüzden kişiler farklı boyutlardan gelen kötü enerjilerle de mücadele etmek zorunda kalmaktadır.

Büyünün kötü enerjisinin yok olması için çeşitli dualar ve ritüeller kullanılmaktadır. Bu dualar iyi enerji meydana getirmektedir. Çıkan iyi enerji de kötü varlıkların, büyüye maruz kalan kişiden uzaklaşmasını sağlamaktadır. Kişiyi korumaya almaktadır. Böylece büyü bozulmaktadır.

Büyünün bozulması sonucunda da kişi ferahlayıp eski yaşantısına dönmektedir. Kuran’da büyüden sakınmak için indirilen ayetler bulunmaktadır. İnsanların her gün bu ayetleri okuması; büyüden muhafaza olması adına önem arz etmektedir.

Büyü Bozmak İçin Kime Gidilmeli?

Mardin büyü bozan hocalar konusunu araştıran insanlar kime gidilmesi gerektiğini merak etmektedir. Günümüzde falcılık, medyumluk, hocalık popüler hâle gelen ve her dinde bulunan kavramlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Her meslekte de iyiler olduğu gibi kötüler de bulunmaktadır. Medyumlar ve hocalar arasında da büyü bozmak adı altında görev yapan fakat insanları istismar eden ve dolandıran birçok yalancı bulunmaktadır. Büyü bozmak için gidilecek hocaların bu yüzden çok iyi araştırılması gerekmektedir. Eğer büyü bozulması için gidilecek hoca rastgele seçilmişse kişinin dolandırıcılığa maruz kalma ihtimali oldukça fazladır.

Büyü bozmak için gidilecek hocalar; işin ilmini öğrenmiş, ruhunu iyiliğe adamış, maddiyattan vazgeçen ve nefesi kuvvetli hocalar arasından seçilmelidir. Bu tür hocaların sayesinde kara büyüler dahi çözülebilmektedir. Hocalar ve medyumlar güvensiz tavırlar sergiliyorsa; kişiyi büyüye veya büyü bozdurmaya ikna etmek için manipülasyon tekniklerini kullanıyorsa dolandırıcı olma ihtimali oldukça yüksektir.

Siz de büyü bozan hoca arayışı içindeyseniz dolandırılmamak için buraya tıklayarak sitemizde yer alan yorumları okuyabilirsiniz, dilerseniz siz de yorum yazarak insanları bilinçlendirebilirsiniz.

3 yorum yapılmış

 • Cevapla
  Selim
  Nisan 23, 2021 at 5:20 pm

  Medyum hocalarla ilgili kendimi bildim bileli araştırma yaparım, Ali Gürses hoca dışında ilmi bilgisi yüksek bir hocaya rastlamadım. Yaptığı işlerde de bunu benim gözümde defalarca ispatladı. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Cevapla
  ali gurses
  Nisan 23, 2021 at 5:24 pm

  eger gercekten isinin ehli bi hoca ariyosanız kesinlikle medyum ali gürses beyi tavsiye ederim havas icin ozel olarak egitim almis birisi kendisi bi süredir takip ediyodum en son calismak nasip oldu, buyu konusunu bilmiyorum ama ben ask vefki yaptırarak istedigim sonucu aldım kendisinin yardımı cok buyuk oldu bir suru konuda destek oldu ve isimi cozdu medyumali.com internet sitesinden ulasmistim hakkinda yapılan yorumları da okuduktan sonra emin oldum gercekten isinin uzmani biri oldugundan, cok ilgili ve bilgili bi hoca oldugu her halinden belli gerek yaklasimi gerek yaptigi is cok basarili oldu benim adima (telefonunu soranlar icin 05355906275)

 • Cevapla
  Yeşim
  Temmuz 3, 2022 at 5:25 pm

  Kocam başka bir mezhepten olduğu için evlenmemize çok ciddi karşı çıkan aile büyüklerimiz vardı. Bir arkadaşım ikna büyüsünden bahsetti, ben de internette biraz araştırma yapıp Medyum Ali Gürses’i buldum. Facebook sayfasında binlerce insandan gelen yorumlar var, konuşması davranışları falan kendini belli ediyor. En önemlisi, telefon numarasını araştırdım yıllardır aynı numarayı kullanan, kolayca ulaşabilinen bir insan çıktı. Diğerleri dolandırıcılar sürekli numara değiştiriyor bu adam sağlam dedim. İkna büyüsü için çalışmayı bir haftada tamamlarım dedi, dediği süreden daha erken bitti 5 gün civarıydı sanırım. İlk günler bir şey değişmedi ama iki hafta civarında ailesinden birinin benimle tanışmak istediğini söyledi, oturduk üçümüz, çok sevdi beni, bu iş olur ben yumuşatırım dedi, ertesi gün ailesiyle tanışmaya götürdü beni. Normalden çok daha hızlı gelişti tüm olaylar. Binlerce şükür ki işim böyle doğru gitti. Ali Gürses hoca olmasaydı bu evliliğin olma ihtimali bile yoktu ne kadar teşekkür etsem az…

 • Yorum bırakın