Gösteriliyor:

derin hocalar

Medyum Hoca Yorum

Gerçek Medyum Yorum ve Şikayetleri Nasıl Bulunur?

Medyum olabilmek için çok ciddi bir bilgi birikimi gerekmektedir. Bu alanda kendini geliştiren ve çeşitli çalışmalar yapan kişiler uzun yıllar süren eğitimleri sonucunda bunu başarır. Gerçek medyum yorumlarında ortaya çıkan, isimleriyle ön planda olan medyumların hepsi mutlaka büyük bir eğitim sürecinden geçmiştir.

Medyumların eğitimi teorik olarak başlar ve pratik çalışmalar ile devam eder. Bir medyumun aldığı ilk eğitim, tüm bu bilgileri gizli tutması gerektiğini içerir. Hiçbir medyum, eğitim sürecinde edindiği tecrübeleri ve öğrendiği bilgileri başka birine aktarmayacaktır. Bu bilgiler, sadece bu alanda eğitim alan kişilere verilebilir.

Gizlilikle birlikte, büyülerin ve maneviyatın enerjisinin sadece insanların yararı için kullanılması gerektiği de öğretilir. Bu tarz bilgilerin hiçbir zaman kara büyü amacıyla kullanılmayacağına dair söz veren gerçek medyumlar, yaptıkları çalışmaları da bu yönde şekillendirir. Gerçek medyum yorumlarında görebileceğiniz medyumların hiçbiri kara büyü yapmayı kabul etmeyecektir.

Büyüler ile ilgili karşımıza çıkan tüm bilgilerde medyumlar dışında bu çalışmalara dokunulmaması gerektiği vardır. Bir kişi, yöntemi biliyor olsa bile evde asla büyü yapamayacaktır. Büyü yapabilmek için ciddi bir enerji kontrolüne ihtiyaç vardır. Bu kontrol ise sadece işinin ehli medyumların sahip olabileceği bir şeydir. Sıradan bir insan, bir şekilde gizli bilgilere erişmiş olsa bile hiçbir zaman büyü yapamaz.

Gerçek Medyumlar Hangi İlimleri Kullanır?

Gerçek medyum yorumlarında karşımıza çıkan medyumların sayısız farklı ilim ile çalışma yaptığı bilinmektedir. Bu ilimlerin başında, medyumların tüm duaların gücünü öğrenmesini sağlayan havas gelir.

Havas ilmi, insanlık tarihinin en eski bilgilerini içerir. Bu ilim olmadan hiçbir şekilde büyü yapmayı düşünmek söz konusu bile olamaz. Medyumlar, bu ilmi kullanarak çalışmalar sırasında okunacak duaları netleştirmektedir.

Bununla birlikte, gerçek medyum yorumlarında çoğu zaman ledün ilminden bahsedildiği de görülebilir. Bu ilim de çeşitli büyülerde temel niteliğine sahiptir. Bu ilim olmadan, medyumların herhangi bir çalışmada başarıya ulaşabilmesi söz konusu değildir.

Elbette ilimler yalnızca bunlarla da sınırlı olmamaktadır. Büyü yapılacağı zaman yerine göre onlarca farklı konudan da destek alınabilir.

Büyülerde Bazen Malzemeler Tercih Edilebilir

Büyülerin yapımıyla alakalı bilgimiz sınırlıdır. Bu bilgiler de yine tüm diğer bilgilerde olduğu gibi gizli tutulur. Bir medyum, yerine göre malzemelerin enerjisinden yararlanabilmektedir. Gerçek medyum yorumlarında, bazı büyülerin özel malzemelerle yapıldığı görülmektedir.

Bunun tek amacı, yapılan çalışmanın tesirini artırmaktır. Bu tesir ne kadar yükselirse, medyumun başarı oranı da o kadar artacaktır. Bu nedenle, gerçek medyumlar çalışmayı güçlendirmek için gereken her türlü yönteme, malzemeye başvurabilir.

Sitemize tüm medyum hocalar hakkında sizlerden gelen yorum ve şikayetleri ana sayfada toplamaktayız. Bu yorumları okumak, dilerseniz kendi yorumunuzu yazarak daha önce çalıştığınız medyumlarla ilgili deneyimlerinizi aktarmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın