Gösteriliyor:

en dürüst medyum

Medyum Hoca Yorum

En Etkili Büyü Bozan Hocalar – Medyum Şikayetleri

Medyumlar doğuştan gelen özel yetenekleri olan ve 6. Hisleri son derece güçlü ve farklı boyutlarda varlıklarla iletişim kurabilen kimselerdir. Dolayısıyla çok eski dönemlerden bu yana ilişkilerinde veya maddi sıkıntıları olan ve istediği hiçbir şey olmayan insanların sürekli olarak kapısını aşındırdıkları şahıslardır. Garantili medyumlar denilince akıllara her söylediği olması gereken kişilerdir gibi bir algı oluşmaktadır. Dolayısıyla bu konuda internet ortamında sürekli araştırma yapan kişiler mevcuttur.

Dünyanın en eski ve özel bir mesleği olan medyumluk ve kahinlik mesleğinde işlerini başarılı bir şekilde yapan kişilerin yoğun ilgiyle karşılaştığı bir gerçektir.  Son derece önemli işlemler yapan medyumlar mümkün mertebede çaresiz insanlara yardım etmektedirler.

Gerçek Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Birçok kişi forum sitelerinde gerçek medyum yorumlarını okumaktadır. Çünkü günümüzde her sektörde olduğu gibi bu alanda da sahte medyumlar artmaktadır. Bundan dolayı insanlarda, insanların duygusunu, inancını yerle bir eden ve aynı zamanda parasını alan kişilere karşı uyanık olmak zorundadırlar. Gerçek medyum kimdir ve nasıl olmalıdır denildiğinde şu şekilde yanıt verebilmemiz mümkündür.

  • Havas ilmiyle kendini geliştirmiş ve kanıtlamış kimseler
  • Farklı dinler ve konular üzerinde kendisini geliştirmiş şahıslar
  • Henüz hiçbir bakım yapmadan sizden birtakım bilgileri istemeyen şahıslar
  • Bakım öncesinde para talebinde bulunmayan kişiler

Dünyanın en eski mesleği olan medyumluk sanıldığı kadar kolay bir meslek değildir. Uzun yıllar boyunca havas ilmini öğrenmek ve emek vermeleri gerekir. Her zaman gerçek medyum araştırması yaparken dikkatli olmalısınız ve seçtiğiniz medyumun sizden önce kimlere ne faydalar sağlamış araştırmalısınız.

Medyumlar İnsanlara Hangi Konularda Yardımcı Olabilir?

Büyü bozan hocalar veya Medyumlar genelde falcılarla karıştırılır. Oysa kahve falı bakmak tamamen eğlence amaçlıdır. Medyumluk bambaşka daha derin bir mevzudur. Fakat kahve fallarının da frekansa göre tutma olasılığı vardır. Medyumlar çaresiz kalan, kendini kapana sıkıştırılmış gibi hisseden kişilere yardımcı olmak amaçlı farklı boyuttaki varlıklarla iletişim kuran ve 6. Hissi çok kuvvetli olan kimselerdir. Medyumlar şu gibi konularda kişilere yardımcı olurlar:

  • Evlilik yapamayan kişilerin kısmetini açma
  • Aşk büyüsü
  • Geri getirme büyüsü

Havas ilmine sahip olan medyumlar bu gibi konularda kendisini çaresiz hisseden kişilere yardımcı olmaktadır.

Medyumlara Olan İnanç Doğru Mudur?

Medyumlar ülkemizde kimi kesimler tarafından şarlatan, dolandırıcı ve uzak durulması gereken şahıslar olarak algılanmaktadır. İslam inancına göre kayıp olan eşyaların ve insanların, kaderin ve geleceğin Allah’tan başka kimsenin bilemeyeceğinin gerçeği vardır. Fakat İnsanoğlu her ne kadar inanmıyorum dese de medyum ve falcıların kapısını kendilerini çaresiz hissettiklerinde çalarlar. İşte burada medyumlar biliyor mu? sorusu akıllara gelir, her insan bir kerede olsa medyuma gitme gereği hisseder.

Herkes Medyum Olabilir Mi?

Medyumluk mesleğini seçen kişiler, ömürlerinin büyük bir kısmını okumakla, kuranı anlamakla ömür tüketmektedir. Fakat sadece okuyarak bu ilmi öğrenmek yeterli değildir. Doğuştan gelen özel güçleri ve 6. Hisleri güçlü olarak doğarlar. Kısacası herkes medyum olamaz, medyumluk çok nadir denk gelmektedir.

Gerçek medyumlara ulaşmak için öncelikle medyum yorumları okumanızı tavsiye ederiz. Sitemizde gerçek kullanıcıların yazdığı medyum yorumları ve şikayetlerini yayınlamaktayız. Siz de bu  yorum ve şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın