Gösteriliyor:

en iyi büyücüler

Medyum Hoca Yorum

Dil Bağlama Büyüsü

Büyüler söz konusu olduğu zaman çok kadim bilgiler ile karşılaşmak doğaldır. Medyum hocalar, farklı konularda sahip oldukları bilgi birikimlerini, tıpkı dil bağlama büyüsü için olduğu gibi kadim dönemlere borçludur. Her medyum hoca, kendini büyü yapmak için geliştirirken ve bu işin eğitimini alırken mutlaka eski çağlardan gelen bilgilere erişir.

Medyumluk sıradan bir meslek gibi zaman içinde güncellenen kurallara sahip değildir. Dünyamızda yapılan işlerde, zamanla mesleklerin nitelikleri ve içerdikleri değişiyor olsa da medyumlukta kurallar her zaman aynıdır. Medyum hocalar, dil bağlama büyüsü gibi büyü çalışmalarını yaparken her zaman için aynı kurallara ve öte alemlerin değişmez gücüne başvurur.

Bir medyumun büyü yapabilmesi tamamen eski dönemlerden gelen büyü bilgileri ile mümkündür. Bu bilgiler, tarihin her döneminde insanlar tarafından kullanılmıştır. Bugün de yapılan tüm büyülerde az veya çok olmak üzere bu bilgilere rastlanır. Özellikle, konu dil bağlama büyüsü gibi güçlü büyü çalışmaları olduğunda, kadim dönemlerden gelen uygulamaların sayısı bir hayli artmaktadır.

Elbette bu durum tüm büyülerin eski çağlardan beri yapıldığı ve günümüze ulaştığı anlamına gelmemektedir. Dil bağlama büyüsü için de birden fazla, çok sayıda yöntem bulunur. Her büyünün tek bir yapılış biçimi olmaz. Bu biçimlerin kimisi eskilerden gelirken kimisi daha yeni tarihlerde ortaya çıkmış olabilir. Tüm bu çalışmaların farklı etkileri vardır ve medyum hocalar tarafından herkese özel olarak belirlenir. Hangi çalışma kullanılıyor olursa olsun her zaman gayb alemlerinin sonsuz gücünden yararlanmaktadır.

Dil Bağlama Büyüsünün Kökenleri

Dil bağlama büyüsü ile ilgili tarihi bilgiler, bu büyünün neredeyse her kültürde ve tarihin her döneminde kullanıldığını göstermektedir. Bu bilgilerden yola çıkıldığında, büyünün ilk olarak üzerinde yaşadığımız topraklarda ortaya çıktığı söylenebilir.

Her büyü gibi dil bağlama büyüsü de zaman içinde, el verme yöntemi ile günümüze aktarılmıştır. Medyum hocalar, gizli tuttukları bu bilgiler sayesinde bugüne ulaşan büyüyü en iyi şekilde yapabilmektedir. Büyülerin bu şekilde aktarılması, daha ilk çağlarda görülen yöntemlerin bile en iyi şekilde korunmasını, asla bozulmamasını ve kötü niyetli insanların eline geçmemesini sağlar.

Dil Bağlama Büyüsü Ne Zamandan Beri Yapılıyor?

Dil bağlama büyüsü neredeyse tarihin ilk dönemlerinden beri uygulanmaktadır. İnsanların birbirine olan düşmanlığı her zaman var olduğu için, bu konu ile ilgili gayb alemlerinden yararlanıldığı her dönem görülmektedir.

Dil bağlama büyüsü bugün de medyum hocalar tarafından sıkça yapılmaktadır. Bu büyüler uygulanırken kimi zaman geçmiş yıllardan gelen yöntemler kimi zaman ise yeni medyumların keşfettiği ve geliştirdiği teknikler kullanılmaktadır.

Sitemize sizlerden gelen ve tarafsız şekilde yayınlanan tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bunları okumak ve dilerseniz siz de medyum hocalar hakkında yorumlarınızı diğer insanlarla paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

  • Cevapla
    Mercan
    Eylül 20, 2019 at 1:34 am

    Yurtdisinda yasayan birisi olarak medyum bulmakta zorlaniyorsaniz size tek tavsiyem ali gurses hoca olur kendisiyle sanırım uc defa falan calistik ucundede hicbir problemimiz olmadi en son calismamdan bahsetmem gerekirse bir arkadasimizin oglu icin kismet acma buyusu yaptirdim papaz buyusu yontemiyle yapilan calismadan bir haftada sonuc aldik kismet kendisi ayagina kadar geldi hemde hic beklemedigimiz bi anda oldu tum bunları isini yapan medyum cok farkli gercekten hepsinden ote yurtdisindayiz diye digerleri gibi kaziklama pesinde degil isi neyse onu yapan guvenilir bir hoca telefonu +90 535 590 62 75

  • Yorum bırakın