Gösteriliyor:

eşimde büyü var

Medyum Hoca Yorum

Eşimde Büyü Mü Var Nasıl Anlaşılır?

Büyü, yapıldığı kişide bir defa etkisini göstermeyen ve sistematik bir şekilde etkilerini belli eden paranormal bir hadisedir. Her insana bir şekilde büyü yapılmaktadır. Bu nedenle eşimde büyü olmaz denmemelidir. Eşimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusu ile kuşkulu bir yaklaşım içerisine girmek ve büyü hakkında bilgilenmek gerekir.

Eşinizin birden bire tavır ve hareketlerinde bariz değişimler yaşandı ise onun tek sonucu psikolojik olmayabilir. Eşinizde farklı şekillerde görülen hal ve hareket değişiklikleri bazen büyü ile direkt alakalı olabilir. Bundan dolayı aşağıdaki büyü etkilerini bilmeli ve akabinde eşinizdeki davranışlar ile bunları karşılaştırmalısınız.

  • Bir kişi çevresinden giderek koparsa eğer onda büyünün etkisinden bahsetmek mümkün olmaktadır. Büyü etkisi sonucu insanlar sosyal hayattan uzaklaşmaya başlayabilir.
  • İnsanlar genellikle sinirli ve daha öfkeli olurlarsa eğer o zaman büyünün etkisinden bahsetmek mümkün olacaktır.
  • Eşiyle, çocuğuyla daha az ilgilenen genel olarak yalnız kalmak isteyen ve çok asabi hareketler sergileyen kişilerde büyü olabilir.
  • Büyü etkisinde olan kişiler, din olarak emredilen davranışları da tam olarak yapamazlar ve hatta hiç önemsemezler.
  • Büyü etkisi ile insanlar temizliklerine hiç dikkat etmezler hatta sürekli pis olurlar.
  • İnsanlarda aşırı uykusuz hali olur ve bıraksanız tüm gün uyuyabilirler.
  • Şahsi eşyaların sürekli olarak kaybolması ve sürekli olarak etraftaki cam nesnelerin kırılması da büyü ile ilişkilendirilebilir.

Eşimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusu ile başlayan bu süreçte eğer ki eşinizde yukarıdaki davranışlardan birkaç tanesini dahi görüyorsanız eğer o zaman onda büyü olduğundan şüphe edebilirsiniz. Dolayısı ile kısa süre içerisinde büyünün bozulması ile ilgili işlem yapmanız gerekecektir.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü bozulmasında bazı ayinler ve bu ayinlerde bazı dualar okunur. Ancak medyumların yönlendirilmesi ile oluşabilecek olan bu durumlarda insanlar da büyünün bozulmasını istemelidirler. Büyü bozulma işlemlerinde sizlere rehberlik edecek olan medyuma tam olarak güvenmeniz gerekir.

Eşimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusundan sonra büyüden emin olmak ve onu bozmak için vakit kaybetmemelisiniz. Ancak geçen her süreçte büyü daha fazla etkisini göstereceğinden dolayı bu etkiyi kırmakta gerekir. Evde sürekli dualar etmek, Yasin okumak, Kuran okumak büyünün etkisinin kırılmasını sağlar. Başlarda eşiniz buna çok kızsa da zamanla alışacak ve o da büyü etkisinden çıkmaya başlayacaktır. Ancak elbette ki bunlar sadece geçicidir ve esas olarak büyünün bozulması gerekir.

Büyünün bozulması çalışmaları için sizlere eşlik edecek olan bir medyum çok önemlidir. Medyumlar, sizler eşlik ederek büyünün bozulmasını sağlayabilir ve akabinde büyü ile ilgili tüm sorularınıza cevap verebilir.

İnternet üzerinden yapacağınız ve eşimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusu ile başlayan süreci yönetecek olan bir medyum araştırmasında sitemizdeki yorumlardan da yararlanabilirsiniz. Yorumları okumak ve incelemek isterseniz buraya tıklayarak ana sayfaya gidebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın