Gösteriliyor:

gümüşhane medyum

Medyum Hoca Yorum

Medyum Baransel Hoca

Medyum olmak ve bu işi layığıyla devam ettirmek herkesin yapabileceği bir şey değildir. Üstün bilgi birikimi ve yüksek tecrübe gerektirir. Eğer medyum hoca eğitimli değilse, yaptığı büyü çalışmaları da tutarsız olacaktır. Bir medyum hocaya ihtiyaç duyuyorsanız, çok sayıda farklı isimle karşılaşabilirsiniz. Bu arayışta hem gerçek medyumlar hem de sizi kandırmak için kendini gerçekmiş gibi gösteren sahte medyumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, tek yardımcınız Medyum Baransel Hoca gibi çok sayıda medyum hakkında yorum yapılan siteler olacaktır.

İster Medyum Baransel Hoca, ister başka bir hoca olsun, bir medyum hocanın gerçek olup olmayacağını anlamak sadece o hoca ile çalışarak mümkün olur. Herkesin her medyum ile çalışamayacağı ve yeterli tecrübeyi edinemeyeceği malum olduğu için, mecburen hakkındaki yorumları ve şikayetleri okumanız gereklidir. Medyum Baransel Hoca gibi, her hocaya ait yorumu bu platformlarda bulabilirsiniz.

İnternette dolandırıcı medyumların sayısı çok olsa da, aynı şekilde yorum ve şikayetlerin yazıldığı sitelerin sayısının da fazla olması bu isimlerin foyasının ortaya çıkmasını sağlıyor. Her ne kadar insanların bu yorumları yapabilmek için başından kötü tecrübeler geçiyor olsa da diğer insanların mağdur olmasını bu şekilde engelliyorlar.

İnternette sadece Medyum Baransel Hoca hakkında değil, tüm medyum hocalar hakkında bir şeyler bulmak mümkün. Eğer gerçek bir medyum hoca arıyorsanız, mutlaka araştırma yapmanız gereklidir. Yeterli araştırmayı yapmadığınız zaman mağdur olmanız ve dolandırılmanız oldukça olası. Bu nedenle ister Medyum Baransel Hoca olsun, ister herhangi bir başka medyum hakkındaki yorumları ve şikayetleri okumalısınız.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize Medyum Baransel Hoca hakkında gelen yorumları okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

 • Cevapla
  yakup
  Nisan 23, 2020 at 3:18 am

  Hayırlı günler.. Medyum Muhabbet beni de mağdur etti. Çok kişi yazmış bu dolandırıcının foyasını ortaya çıkarmış ama ben de yazmak istiyorum.
  Bir sürü para vermiş olmama rağmen vefk konusunda aylardır tek bir adım bile atmadı.
  Çok yoğunum diyerek işi yapmaktan kaçıyor. Sanki bu dünyadaki tek hoca o, benim yaptırdığım iş iş değil, başkasının işi daha önemli. Ben de para verdim, verdiğim paranın hakkını istiyorum. Üç ay geçmiş olmasına rağmen hala vefk ile alakalı dönüş bekliyorum bu kişiden! Vefkin yaptırma amacı artık geçti, işe de yaramaz bu saatten sonra…

 • Yorum bırakın