Gösteriliyor:

hatay medyum hocaları

Medyum Hoca Yorum

Medyum Hakan

Medyum olmak ve bu işi layığıyla devam ettirmek herkesin yapabileceği bir şey değildir. Üstün bilgi birikimi ve yüksek tecrübe gerektirir. Eğer medyum hoca eğitimli değilse, yaptığı büyü çalışmaları da tutarsız olacaktır. Bir medyum hocaya ihtiyaç duyuyorsanız, çok sayıda farklı isimle karşılaşabilirsiniz. Bu arayışta hem gerçek medyumlar hem de sizi kandırmak için kendini gerçekmiş gibi gösteren sahte medyumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, tek yardımcınız Medyum Hakan gibi çok sayıda medyum hakkında yorum yapılan siteler olacaktır.

İster Medyum Hakan, ister başka bir hoca olsun, bir medyum hocanın gerçek olup olmayacağını anlamak sadece o hoca ile çalışarak mümkün olur. Herkesin her medyum ile çalışamayacağı ve yeterli tecrübeyi edinemeyeceği malum olduğu için, mecburen hakkındaki yorumları ve şikayetleri okumanız gereklidir. Medyum Hakan gibi, her hocaya ait yorumu bu platformlarda bulabilirsiniz.

İnternette dolandırıcı medyumların sayısı çok olsa da, aynı şekilde yorum ve şikayetlerin yazıldığı sitelerin sayısının da fazla olması bu isimlerin foyasının ortaya çıkmasını sağlıyor. Her ne kadar insanların bu yorumları yapabilmek için başından kötü tecrübeler geçiyor olsa da diğer insanların mağdur olmasını bu şekilde engelliyorlar.

İnternette sadece Medyum Hakan hakkında değil, tüm medyum hocalar hakkında bir şeyler bulmak mümkün. Eğer gerçek bir medyum hoca arıyorsanız, mutlaka araştırma yapmanız gereklidir. Yeterli araştırmayı yapmadığınız zaman mağdur olmanız ve dolandırılmanız oldukça olası. Bu nedenle ister Medyum Hakan olsun, ister herhangi bir başka medyum hakkındaki yorumları ve şikayetleri okumalısınız.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize Medyum Hakan hakkında gelen yorumları okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

 • Cevapla
  meral
  Nisan 23, 2020 at 3:28 am

  İnsanların umutlarıyla oynayan Medyum Kadir’i burada ifşa ederek daha fazla insanın benim düştüğüm sıkıntılı duruma düşmesinin önüne geçmek istiyorum.
  Bu dolandırıcı kişilik aşk büyüsü için beni maddi zarara uğrattı, maddi zarar boyutu çok önemli değil açıkcası ama verdiği boş umutlar beni çok yıprattı.
  İki ay kadar çalıştım bu sahte hocayla. Bana sürekli aşk büyüsünün garantili olduğunu ve hiç beklemediğim bir anda her şeyin değişeceğini söyledi. İki kez büyü yaptırdım iki ayda, ikisine de ayrıca para aldı.
  Son yaptığı büyüde artık kesin olarak tutacağını ve hiç beklemediğim bir anda aniden bana geleceğini söylemişti.
  Bu şekilde umutlarımın boşa çıkması gerçekten çok yıpratıcı bir süreçti. Bu hocayı kimseye önermiyorum.

 • Yorum bırakın