Gösteriliyor:

kara büyü yaptıranlar

Medyum Hoca Yorum

Gerçek Medyumlar Kimdir?

Gayb alemleri neredeyse insanlık ile yaşıt bir kullanım tarihine sahiptir. Bu alemler, insanlığın her çağında gerçek medyumlar tarafından kullanılmış ve insanların yararı için bir takım çalışmalar geliştirilmiştir. Her medyum hoca kendine göre bir çalışma yaparak insanların isteklerinin bu alemlerde gerçek kılınabilmesi için katkı sağlamıştır.

Günümüzde de medyumluk tıpkı ilk dönemlerde olduğu gibi devam etmektedir. Bu alemde var olan her türlü enerjiyi kullanabilen medyum hocalar insanların yararı için onlarca farklı büyü yöntemini uygular. Gerçek medyum hocalar nasıl anlaşılır sorusunun cevabını bulduğunuz zaman dolandırıcılardan uzakta kalarak, istediğiniz her türlü çalışmayı ne kadar karmaşık olursa olsun başarılı bir şekilde yaptırabilmeniz mümkündür.

Gerçek medyumlar insanların sorunlarını dinledikten ve kesin olarak anladıktan sonra hareket eder. Bu insanlar için kendilerine başvuran kişilerin mağdur olmaması, sorunlarına çözüm bulması çok önemlidir. Bu nedenle, kendilerine danışan kişiler ile yakından ilgilenerek sorunlarına çözüm bulmak amacıyla çalışırlar.

Gerçek medyumlar tarafından yapılan büyü çalışmalarında, çalışmanın net şekilde etkili olması çok önemlidir. Bu işi doğru şekilde yapabilmek için onlarca farklı ilimde uzmanlaşmak gerektiği unutulmamalıdır. Gerçek medyumlar tüm bu ilimler hakkında bilgi edinmiş, kendilerini geliştirmiş kişilerdir.

Gerçek Medyumlar Çalışmadan Önce Araştırma Yapar

Gerçek medyumları anlamanın yollarından bir tanesi çalışmayı yapmadan önce herhangi bir araştırma yapıp yapmadığından emin olmaktır. Bu işi profesyonel olarak yapan ve uzmanlaşmış olan medyum hocalar bir çalışmayı yapmadan önce hem kişilerin enerjisini hem de çalışmada kullanılacak gayb alemlerinden gelen enerjileri inceleyerek işleme başlar. Bu inceleme sonucunda büyünün çok daha hızlı ve etkili şekilde sonuç vermesi sağlanır.

en iyi medyumlar

Gerçek medyumlar araştırmaları sırasında yine büyüyü yaparken kullandıkları gibi çok çeşitli yöntemler ve teknikler kullanabilir. Bu yöntemlerin neler olduğu hiçbir zaman sıradan insanlar tarafından bilinemez. Kullanılan yöntemler yalnızca bu işi profesyonel şekilde yapan medyumlara, el verme yöntemi ile aktarılır. Bu sayede bilgiler korunur ve nesiller boyu bozulmadan saklanması sağlanır.

Gerçek Medyumların Kullandığı Yöntemler Kişiye Özeldir

Gerçek medyumlar tarafından yapılan tüm çalışmalar kişiye özel olarak tasarlanır. Her insanda tıpkı parmak izi gibi kendine özel bir enerji alanı bulunmaktadır. Eğer medyum hocalar bu enerji alanlarını hesaplayarak, kişiye özel bir büyü hazırlamazsa yapılan çalışmadan istenen etki alınamaz.

Gerçek medyumları anlamanın yollarından biri de yaptığı çalışmaların size özel olup olmadığını kontrol etmektir. Eğer size özel bir büyü hazırlanıyorsa, medyum hoca çalışmayı yapmadan önce tüm sorunlarınızı dinliyor ve çözüm odaklı bir yaklaşım geliştiriyorsa bu durumda yaptığı çalışmaların çok daha etkili olacağı söylenebilir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış

 • Cevapla
  ceren
  Mart 5, 2020 at 2:30 pm

  ASLA ASLA EMİN OLMADAN EVLENMEYİN ARKADAŞLAR ASLA YAPMAYIN BUNU
  yoksa benim gibi medyum hoca arayışına girersiniz adam sizden soğusun da ayrılın diye
  ben gencliğime veriyorum bir hata yaptım evlendim biriyle çok sürmeden gerçek yüzü ortaya çıktı en sonunda ayrılmak istedigimi söyledim kabul etmedi tehditler etti bi kere evlendin boşanmak nedir diye
  evden kaçtım gittim buldu peşime adam taktı
  en son soğutma büyüsü yaptırdım benden uzaklaşsın da boşanmayı istesin diye
  ali gürses hocayı bana allah denk getirdi yemin ederim çok yalvardım bu konuda rabbime en sonunda dürüst bir medyum hoca denk geldi çok şükür
  bir hafta olmadı yanlış olmasın eve kadar gönderdi ben hatta kargoyu özellikle şubeden almak istedim eşim görmesin diye sağolsun ilgilendi yardımcı oldu hiç sıkıntı yaşamadan sorunsuz geldi
  sonrasında dediği gibi kullandım yaklaşık 10 – 12 gün içinde benden uzaklaştı kocam resmen boşanmayı o ister hale geldi hep olmsaını istediğim gibi sonuç verdi.
  zor durumdaki arkadaşlara ali hocayı tavsiye ederim sizinde gönlünüze sinerse araştırın numarası 05355906275

 • Cevapla
  ERTAN
  Mart 24, 2021 at 9:43 pm

  BEN ARTIK EVLENMEK İSTİYORUM KISMETİM HAYIRLISIYLA ÇIKSIN ARTIK ALİ GÜRSES HOCANIN VEFKLERİNİ ÖVÜYOLAR HEP SİZCE ONA KISMET AÇMA YAPTIRSAM TUTAR MI TUTMAZSA FALAN NAPCAM BANA YARDIM EDİN ORTADA KALMAK İSTEMİYORUM BİLGİLİ ABİLERİM ABLALALARIM KİMİ ÖNERİR YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM TEŞEKKÜR EDERİM

 • Yorum bırakın