Gösteriliyor:

medyum alamet hoca

Medyum Hoca Yorum

Medyum Adem

Medyum olmak ve bu işi layığıyla devam ettirmek herkesin yapabileceği bir şey değildir. Üstün bilgi birikimi ve yüksek tecrübe gerektirir. Eğer medyum hoca eğitimli değilse, yaptığı büyü çalışmaları da tutarsız olacaktır. Bir medyum hocaya ihtiyaç duyuyorsanız, çok sayıda farklı isimle karşılaşabilirsiniz. Bu arayışta hem gerçek medyumlar hem de sizi kandırmak için kendini gerçekmiş gibi gösteren sahte medyumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, tek yardımcınız Medyum Adem gibi çok sayıda medyum hakkında yorum yapılan siteler olacaktır.

İster Medyum Adem, ister başka bir hoca olsun, bir medyum hocanın gerçek olup olmayacağını anlamak sadece o hoca ile çalışarak mümkün olur. Herkesin her medyum ile çalışamayacağı ve yeterli tecrübeyi edinemeyeceği malum olduğu için, mecburen hakkındaki yorumları ve şikayetleri okumanız gereklidir. Medyum Adem gibi, her hocaya ait yorumu bu platformlarda bulabilirsiniz.

İnternette dolandırıcı medyumların sayısı çok olsa da, aynı şekilde yorum ve şikayetlerin yazıldığı sitelerin sayısının da fazla olması bu isimlerin foyasının ortaya çıkmasını sağlıyor. Her ne kadar insanların bu yorumları yapabilmek için başından kötü tecrübeler geçiyor olsa da diğer insanların mağdur olmasını bu şekilde engelliyorlar.

İnternette sadece Medyum Adem hakkında değil, tüm medyum hocalar hakkında bir şeyler bulmak mümkün. Eğer gerçek bir medyum hoca arıyorsanız, mutlaka araştırma yapmanız gereklidir. Yeterli araştırmayı yapmadığınız zaman mağdur olmanız ve dolandırılmanız oldukça olası. Bu nedenle ister Medyum Adem olsun, ister herhangi bir başka medyum hakkındaki yorumları ve şikayetleri okumalısınız.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize Medyum Adem hakkında gelen yorumları okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

4 yorum yapılmış

 • Cevapla
  cerenist
  Eylül 23, 2019 at 1:11 am

  zaman zaman supheye dusmus olsam da benim icin en iyi deneyim ali hoca ile oldu evlilik buyusu yaptirdim kendisine dedigi surede geldi ama islemin tutmasi icin en fazla 21 gun demisti (papaz buyusu) ben yapi itibariyle karamsar biri oldugum icin ilk gunler hicbisey olmayinca kendi kendime kesin kandirildim falan dedim sonra ali gurses hocayi aradim dedim bisey olmuyor bana sabretmem gerektigini soyledi zorladim kendimi sabrettim ama hergun cok zor geciyo iyice moralim bozuluyodu sanırım 14 gun olması lazım birden hic beklenmedik seyler yasanmaya basladi sanki biri karsi tarafin tum tavirlarini degistirmis istedigim sekle getirmis oyleydi yani ali hocanin dedigi cikti buyuzden kendisinin guvenilir olduguna emin olabilirsiniz az konusuyor oz konusuyor ama isini yapiyor zaten olmasi gerekende bu aslinda ali hocanin maili [email protected] sitesi medyumali.com ozellikle baglama ve evlilik konusunda mutlaka kendisine danisin derim…

 • Cevapla
  Murat
  Nisan 23, 2020 at 3:28 am

  Arkadaşlar şaka gibi ama hem kandırıldım hem de dalga geçildi resmen. Medyum Hasan isimli dolandırıcı kişiyle çalıştım, bu kişi telefonda vefkimi göndermeyeceğini ve üstüne su içmem gerektiğini açık açık yüzüme söyledi ve engelledi. Bu kadar utanmazlık olmaz! İnsanda biraz ar damarı olur! Şaka gibi! Buraya yazarken bile tekrar tüylerim diken diken oluyor Allah kahretsin bu insanları!

 • Cevapla
  Hasan
  Temmuz 15, 2020 at 11:13 pm

  Valla kim ne derse desin bazıları maneviyata inanmıyo ama ben şahit oldum bu işin gücüne aylarca zarar eden dükkanımı vefkle kar eder hale getirdim hem de sadece on günde her iş değişti alacaklarım gelmeye başladı belki size şaşırtıcı gelebilir ama bu olay gerçek arkadaşlar… soranlar olmuş ben ali gürses hoca ile çalıştım bir dost tavsiyesi üzerine ilgiliydi yaptığı işin de sonucu ortada inşallah allah başka daha kötü durumlar için çalışmayı nasip etmez ama bu yaptığı işten çok memnun kaldım ve herkeze tavsiye ediyorum

 • Cevapla
  Derya
  Temmuz 15, 2020 at 11:15 pm

  Eşimin iş yerinde çok kötü bir kadın var bu kadın ailemize musallat oldu resmen. Sürekli beni de eşimi de rahatsız ediyordu. Üstelik eşimin aklına girip kandırmaya çalıştı, devamlı olarak zor durumda bıraktı bizi. Özellikle evliliğimizi kötü etkiledi bu durum.
  Kayınvalidem bile farkında olduğu için bir yol bulmak için araştırma yaptık. İnternetten gördüğümüz kadarıyla vefk çalışması ile bu sıkıntıyı çözeriz dedik. Kayınvalidem soruşturdu, çevresindeki herkes Ali Gürses hocayı tavsiye etmiş. Daha önce bizzat bu hoca ile çalışan tanıdıkları olduğu için güvenip Ali hocaya vefk yaptırdım.
  Telefonu 0535 590 62 75 ilk birkaç sefer buradan iletişimde kaldık sonrasında mailden yazmaya başladım kendisini çok da rahatsız etmemek adına ama onlara da aynı gün döndü. Mail adresi de [email protected] Ali beyin.
  Bir haftada teslim edildi vefkim, eşimin üzerinde durması gerekiyormuş. Eşimin vefk olduğundan haberi yok tabi. Dua diyerek ceketinin cebinde taşımasını söyledim. Normalde hep o kadınla ilgili bir şeyler olur, akşamları falan geç gelirdi eve, vefki koyduktan iki üç gün sonra hep vaktinde eve dönmeye başladı. Bir süre sonra da garip şekilde kadının başka bir yere tayini çıktığını öğrendim.
  Vefkle kadından kurtulduğuma ek olarak eşimin bana olan ilgisi de arttı. Sanki daha yeni evliymişiz gibi ilgilenmeye, hediyeler falan almaya başladı. On yıllık evliliğimizde böyle bir şey yaşamamıştım, vefkin etkisini bu şekilde çok net görmüş oldum. Allah çok büyük arkadaşlar.

 • Yorum bırakın