Gösteriliyor:

medyum ali hoca ifşa

Medyum Hoca Yorum

Medyum Hoca Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Medyumlar pek çok konuda eğitim aldıktan sonra bizlerin tam olarak anlamadığı manevi alemleri kullanmaya başlar. Medyum hoca seçerken nelere dikkat etmeli bilen bir kişi, medyum hocaların bu eğitimlerinin ne kadar önemli olduğunu da bilecektir. Eğitim süreci, bir medyumun metafizik alemlerden ne derece yararlanabileceğinin, bu alemleri isteklerimiz için ne derece kullanabileceğinin en önemli göstergesidir.

Medyumlar, pek çok konuda büyü yapmakta ve insanlara yardım etmektedir. Bu konular arasında kimi zaman hayatımızı değiştirebilecek noktalar da bulunabilir. Örneğin, bir kişi büyünün gücü ile her zaman hayalini kurduğu yuvayı elde edebilir. Yine aynı şekilde, medyumların yaptığı büyü çalışmaları ile zarar eden işletmeler kar eder hale getirilebilir, maddi açıdan zorluklardan kurtulmak mümkün olabilir.

Medyum hoca seçerken nelere dikkat etmeli öğrendiğinizde, bu gibi çalışmalarda en güçlü tesirleri elde edebilecek medyumları kolayca bulabilirsiniz. Gerçek medyumlar, sahip oldukları bilgi birikimi sayesinde kendilerini çok rahat belli edecek, birkaç noktaya dikkat ettiğiniz sürece her an bulabileceğiniz şekilde karşınıza çıkacaktır.

Bilgi, tecrübe ve size olan yaklaşımı, medyum hoca seçerken nelere dikkat etmeli sorusunun cevapları arasında yer almaktadır. Bilgisiz ve tecrübesiz bir medyumun başarılı büyü yapabilmesi mümkün olmadığı gibi, yaklaşımı doğru olmayan bir medyumun da derdinizi tam olarak anlaması ve size yardımcı olabilmesi mümkün olmayacaktır.

Nefes Gücü Büyünün Etkisinde Önemlidir

Büyüler ile ilgili dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri de nefes gücü kuvvetli bir kişi tarafından yapılmış olmasıdır. Medyum hoca seçerken nelere dikkat etmeli sorusuna bir diğer cevap da nefes gücüdür.

Nefes gücü, doğuştan gelen ve herkeste az veya çok bulunan bir kavramdır. Medyumluk eğitimi almamış, sıradan bir insanda da nefes gücü bulunur. Ancak, bu nefes gücünün kullanılabilmesi, büyü için yeterli olması herkes için mümkün değildir. Medyumların nefes gücü genellikle sıradan insanlara kıyasla daha güçlüdür. Bunun üzerine, öğrendikleri eğitimler sayesinde bu gücü tam olarak kullanabilir, insanlara büyü ve tüm diğer manevi ilimler konusunda yardımcı olabilirler.

Her Büyü Zor Yapılan Bir İşlemdir

Medyum hoca seçerken nelere dikkat etmeli bilmek oldukça önemlidir. Bunu bilmeyen bir kişinin büyülerden istediği etkiyi alması mümkün değildir. Eğer çalışacağınız medyumu doğru belirlemezseniz, yaptıracağınız büyü çalışmasından da beklediğiniz tesiri almanız mümkün olmayacaktır.

Her büyü aynı ölçüde zorluklar içerir. Hangi çalışma olursa olsun mutlaka tüm nitelikleri yeterli, işini iyi yapan gerçek medyumlar tarafından yapılmalıdır. Eğer bu konuda dikkatli olunmazsa, yapılacak olan çalışmanın başarılı olması çok zor ihtimaldir.

Araştırma yaparken sitemize sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini değerlendirebilirsiniz. Gelen tüm yorum ve şikayetlere ulaşmak, soru sormak ya da medyumlar ile ilgili kendi deneyimlerinizi diğer insanlarla paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

4 yorum yapılmış

 • Cevapla
  Turgut
  Ağustos 2, 2019 at 7:35 pm

  Uzunca bir süredir aşık olduğum kişiyle evlenmek için ailesini ikna etmeye çalışıyorduk.
  Bugüne kadar uğraşıp uğraşıp vakit kaybettiğimize yanıyorum şimdi. Arkadaş tavsiyesiyle ulaştığımız Ali Gürses hocaya danıştık, ikna çalışması yaptırdık, o kadar kısa sürede her şey değişti ki inanın hiç böyle olacağını beklemiyordum. Hocamın yaptığı çalışma resmen hayatımızı değiştirdi.
  Annem babam bu işe en karşı çıkan insanlar, birden bire tamam evlenin demeye başladılar. Hiç normal gelmedi, işin içinde bir şey var diye düşünmeye bile başladım. Tabi şimdi nikahımızı kıydık, yüzükleri taktık. Hiç de öyle değilmiş. Ali Gürses hocayı benim durumumda olan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptığı çalışmalar inanılmaz etkili. Benim yaptırdığım ikna çalışması tam istediğim gibi sonuç verdi hiç beklenmedik şekilde ailemi kurmama yardım etti. Başka Ali hocalar da var internet ortamında yanılmanızı istemem bahsettiğim Ali beyin sitesi medyumali.com mail adresi de [email protected]

 • Cevapla
  Tiktok
  Ekim 17, 2019 at 4:18 pm

  Çok karmaşık bir süreçten geçiyordum ailem bile artık bana sırt çeviriyordu sıkıntıdan bahtsızlıktan anlamadım gitti. Dalga geçer gibi ne denediysem olmuyordu en son çare ben de ali hocaya bir konuşayım dedim. Vefk işlemi yaptırdım. Hatta onda bile bahtsızlığımdan hesabımdaki para hocaya iki defa gitmiş, allahtan ali hoca dürüst adam çıktı da kendisine yazınca hemen geri gönderdi. Yoksa bir de paramdan olmuş olacaktım. Normalde o kadar alıştım ki kesin sorun çıkar bir şeyler olur diye bekliyordum ama hiçbir sorun çıkmadan olması gerektiği gibi gelişti her şey. Vefkim bir haftada ali hocanın dediği sürede geldi sonrasında da dediği gibi gelişti her şey. Nazara çok inanırım o yüzden süreçle alakalı pek detay vermek istemiyorum ama medyum ali gürses hocadan çok memnun kaldım, istediğim değişim oldu hayatımda ve şimdi her şey daha güzel gidiyor.

 • Cevapla
  Cerens
  Ocak 7, 2020 at 3:13 pm

  Ali gürses hoca meşhur bir hoca güvenebilirsiniz.
  Annem ve ben ayrı ayrı iki ayrı çalışma yaptırdık, biri başka bir işlem özel bir konuydu onda detay veremeyeceğim, diğeri vefkti. Bir haftada geldi vefk ve 15 gün falan sürdü etkisini göstermesi.
  Eğer hocaya doğru şekilde ne istediğinizi derdinizi anlatırsanız çözüm bulunuyor, havas ilmiyle yapılıyor galiba bu işlemler benim bildiğim kadarıyla.
  Atıp tutanlar olmuş ya yanlış ali hocayla çalıştılar ya da hocanın dediklerini yapmadılar muhtemelen. Çünkü ben iki defa şahit oldum, hatta biri imkansız gözüyle baktığımız bir olaydı ve çok kısa sürede çözüldü. Ali gürsesin sitesi medyumali. com mail adresi [email protected]

 • Cevapla
  Ali bey
  Ocak 7, 2020 at 3:15 pm

  Allahın cezası bir akrabamız var, beni oğluyla evlendirmek istiyordu, ailem karşı çıkıyor herkes karşı çıkıyor ben desen zaten nefret ediyorum çocuktan.
  En son bana bir büyü yaptırdı, nasıl uykusuz kalıyorum, her gece kabus görüyorum uyanıyorum, güya oğluyla evlenirsem huzur bulacakmışım, bunu da açık açık söylüyordu utanmaz. Sonra annem Ali gürses hoca adında bir hoca buldu. Adamla konuştum, eliyle koymuş gibi odamdaki büyünün yerini tarif etti, tüylerim diken diken oldu resmen. Büyüyü bozduktan sonra bir de muska gibi bir şey yaptı, büyüden korunma muskasıymış adı yanlış hatırlamıyorsam, o günden beri bir şey olmadı. O akrabalarla görüşmeyi de kestik, zaten köyden taşınınca ulaşamaz oldular. Böyle bir şey başınıza geldiyse mutlaka ama mutlaka büyü bozma yaptırın başka türlü kurtulamazsınız. Benim çalıştığım hocanın numarası 0535 590 62 75 annemden öğrendim sırf bu yorumu yapmak için Allah korusun çok sıkıntılı durumlar bunlar mutlaka doğru çözmek lazım sorunları

 • Yorum bırakın