Gösteriliyor:

medyum alya

Medyum Hoca Yorum

Bursa’daki Medyum Hocalar

Medyum hocalar büyü uygulamalarında kullandıkları yöntemleri asla halkla paylaşmaz, sadece kendilerine ve eğitim verdikleri öğrencilere verirler. Bu yöntem, büyü çalışmalarının korunması, kötü niyetli kişilerin eline geçmemesi ve tüm diğer problemli durumların önüne geçilmesini sağlar. Bursa medyum hocaları da dahil olmak üzere, pek çok medyum hoca, bir gelenek olarak büyü tekniklerini nesilden nesle, el verme yöntemi ile aktarmaktadır.

Bir üstat medyum hoca, çalıştırdığı ve eğittiği öğrencisine hak etmesi halinde bu kadim bilgileri aktarmaktadır. Öğrenci ise elde ettiği bu bilgiler sayesinde kendini geliştirebilmekte, büyü çalışmalarında başarılı olmaktadır. Tüm bunlara ek olarak pek çok farklı ilim konusunda da çalışma yapması gereken medyum hocalar, en sonunda tek başlarına büyü yapabilecek kadar kuvvetli hale gelirler. Bursa medyum hocaları için de bu şekilde olan çalışma yolu, büyücü hocaların en başarılı şekilde faaliyet gösterebilmesi için elzemdir.

Medyum hocalar hiçbir zaman kendilerine ait bilgileri sıradan insanlarla paylaşmazlar. Bu bilgilerin kudreti, sıradan insanların kaldıramayacağı kadar yoğundur. Bu nedenle, Bursa medyum hocalarının yaptığı gibi bir büyüyü evde tek başınıza yapmanız imkansızdır. İnternette pek çok farklı büyü tekniği karşınıza çıkıyor olsa da, gerçek büyü teknikleri hocalar tarafından saklandığı ve sadece diğer medyum hocalara verildiği için herhangi bir gerçeklik payı bulunmamaktadır. Gerçek bir büyü yaptırmanın tek yolu, Bursa medyum hocaları gibi bu işin eğitimini alan ve yöntemlere hakim olan kişilerle çalışmaktan geçer.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize gelen medyum hoca yorumlarını okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

 • Cevapla
  osman
  Mart 24, 2021 at 9:46 pm

  Şu devirde para gerçekten zor kazanılırken, medyum ferhat gibi dolandırıcıların insanları zor durumda bırakıp böylesine mağdur etmelerine gerçekten anlam veremiyorum.
  Zaten zor durumda olduğumu biliyor, bu hocaya bizzat vefk yaptırma amacım bereket ve rızık açma vefki, bunu bile bile göre göre bana yaptığı zulümden başka bir şey değil. Ben kendisine güvenip parasını eksiksiz ve tam şekilde yolladım. Sanıyorum ki bu adam gerçekten işinin ehli, bana vefkimi yapıp yollayacak. Evde hanımla konuşuyoruz, inşallah işlerimiz böyle yoluna girecek diyoruz birbirimize. Hep umutlandık bana söyledikleriyle.
  Şimdi kapı duvar, numarasını değiştirip kaybolmuş gitmiş. Ben ne emeklerle 5000 lira biriktiriyorum, gözlerim acıyana kadar çalışıyorum, bu dolandırıcı geliyor bunu alıp kayboluyor. Bu reva değil gerçekten bu kadar ahını almak insanların mutlaka bir yerde onu da etkileyecek. Hakkım asla helal değil, ne olursa olsun helal de etmeyeceğim.

 • Yorum bırakın