Gösteriliyor:

medyum armen

Medyum Hoca Yorum

Saç Büyüsü Yapan Hocalar

Büyü konusunda az çok bilgi sahibi olan kişilerin mutlaka adını duymuş olduğu saç büyüsü, aşk amacıyla yapılan çalışmaların temelini oluşturmaktadır. Özellikle Anadolu’da sıkça kullanılan bu büyü yönteminde aşk hali oluşturulmak istenen kişinin saçından alınan tel kullanılmakta ve büyü aracılığıyla kişiler birbirlerine bağlanmaktadır.

Halk arasında pek çok örneğine rastlanan bu büyü türünde aşk halinin oluşturulabilmesi için mutlaka kişiler arasında daha önceden geçen bir münasebet bulunması gereklidir. Eğer böyle bir durum yoksa yapılan çalışmadan sonuç almak mümkün değildir.

Saç büyüsü yapılırken büyüyü uygulayacak medyum hocanın tercihine göre iki farklı alternatif değerlendirilir. Birincisi, sadece aşık edilecek kişinin saçı ile yapılan büyüdür. İkinci yöntemde aşık edilecek olan iki tarafın da saç teline ihtiyaç duyulur. Bu yöntemlerden hangisinin daha etkili olacağını medyum hoca tecrübesi ve bilgisi dahilinde belirleyecektir.

Saç büyüsünün sonuçları diğer aşk büyülerine kıyasla daha hızlı ortaya çıkabilir. Medyum hocanın yeteneğine bağlı olarak ortalama bir hafta gibi bir sürede etkiler görülür ve kişiler arasındaki bağlantı oluşmaya başlar. Elbette bu durumun nasıl ve ne zaman sonuç vereceğini bilmek imkansızdır.

Saç büyüsü yapan medyum hocalar her zaman en iyi şekilde etki etmesini hedeflerler. Ancak bu büyüden daha etkili yöntemler de bulunur. Aşk halinin oluşturulması için en iyi büyü yöntemi papaz büyüsüdür. Tecrübeli medyum hocaların tamamı bu tarz yöntemlere başvurmak yerine talebi papaz büyüsü yaparak yerine getirirler.

Saç büyüsünde ortaya çıkan etkiler papaz büyüsünde çok daha hızlı görülür. Yapılışı daha zor ve karmaşık olsa da papaz büyüsünde etkiler neredeyse kesindir. Deneyimli bir medyum hoca tarafından yapılan papaz büyüsü çok kısa sürede yoğun şekilde sonuç verir. Papaz büyüsü hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizde yer alan diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize gelen medyum hoca yorumlarını okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

  • Cevapla
    sencer
    Nisan 23, 2020 at 2:58 am

    S.A, İki kişinin birbirine daha yakın olması için sıcaklık büyüsü diye bir şey araştırmıştım. Bu büyü yerine papaz büyüsü yapalım dedi görüşütüğüm birkaç hoca. En sonunda Medyum Deniz ile çalışmaya karar verdim papaz büyüsüyle ilgili ama çok pişman oldum. Büyünün nasıl yapılacağını bilen biri olduğum için yaptıklarına hakimim biraz yine göndermesi gereken bir paket vardı, Medyum Deniz bu paketi bana yollamadı, ben böyle yapıyorum büyülerimi diyerek söylendi. Sormam bile onun gözünde kendini sorgulamaktı yani. Bu şekilde davranması sonucunda ben de gerçekten iyi bir hoca olduğunu düşünmemeye başladım, hata da etmemişim çünkü paket gelmediği gibi büyüsü de tutmadı. Tekrar aramayı denediğimde yüzüme kapandı her defasında telefonlar.. Sahtekar olduğu her halinden belli olan ve benim bizzat sahtekarlığını tecrübe ettiğim bu kişiye güvenmeyin.

  • Yorum bırakın