Gösteriliyor:

medyum bahtiyar şikayet

Medyum Hoca Yorum

Muska Yazan Hocalar

Muska yazımında en yüksek etkiye sahip olan konu medyum hocanın nefesinin gücüdür. Medyum hoca ne kadar güçlü nefese sahipse, ne kadar güçlü bir üstattan el almışsa, o kadar iyi bir muska yapabilir. Fakat muska yapımında medyum hocanın nefesinin kuvveti kadar kullanılan malzemeler ve bu malzemelerin doğru şekilde seçilmesi de önemlidir.

Muska yazımında deri, kağıt, mürekkep ve okunacak olan duaların ne zaman okunacağını belirlemek medyum hocanın maharetiyle alakalıdır. Muska yapan medyum hocaların yeteri kadar bilgili olması, doğru malzemenin seçimine de etki edecektir. Kağıt, mürekkep ve dualarla birlikte, muskanın dış katmanını oluşturan derinin etkisi de enerjilerin doğru şekilde taşıyıcısına aktarılmasında önemlidir.

Muska yapan medyum hoca, muskayı talep eden kişinin neye ihtiyaç duyduğunu belirleyerek malzeme seçimi yapacaktır. Öncelikle dualar tamamlandıktan sonra, son olarak muska deriye sarılır ve tamamlanır. Deriye sarılma esnasında da farklı dualar, muska yapan medyum hoca tarafından okunur.

Derinin kullanım amacı, aslında muskanın yazıldığı kağıdı korumak gibi görünse de, farklı amaçları da mevcuttur. Büyü, muska veya herhangi bir farklı çalışma olsun, manevi alemin enerjilerini içeren her çalışmada, en ufak bir ayrıntı bile anlam içermektedir. Bu anlamların ne olduğu ise yalnızca muska yapan medyum hoca tarafından bilinebilir. Nesillerdir el verme yöntemiyle aktarılan bu gizli ve özel bilgiler sadece hocalar tarafından bilinir ve saklanır.

Medyum hoca, muska çalışması sırasında ne yapıyorsa mutlaka anlam içerir. Eğer gerçek bir medyum hocayla çalışıyorsanız, her dediğini yapmanız ve söylediği duaları günlük olarak okumanız önemlidir. Okumaların yapılması halinde muskaların etkisi artacak ve daha başarılı sonuçlar alınacaktır. Her çalışmada olduğu gibi, iyi bir medyum hocayla çalışmanız muskada da size her aşamada avantaj sağlar.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize gelen medyum hoca yorumlarını okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

 • Cevapla
  Aynur
  Nisan 23, 2020 at 2:50 am

  merhabalar kime güveneceğiz şaşırıyorum artık! Medyum havas adında biriyle çalıştım güya bu kişi çok iyi diye yorum yapılıyordu gerçekten iyidir diye gitim çalıştım ben de ama iyiliğini falan göremedim…
  vefk yaptirmak istemiştim söyledim anlaştık ödemesinide yaptım parasının ulaştığından emin oldum vefkimi bir haftada verecekti sözde ama bir aydır oyalıyor bugün kargoya verdi güya ama bugün kargoya verdim dediğnde en son iki hafta geçmişti
  gerçekten bir hoca olsaydı eğer çalışmasından çekinmez dediği gibi yollardı diye düşünüyorum…

 • Yorum bırakın