Gösteriliyor:

medyum bilal

Medyum Hoca Yorum

Medyum Mete

Medyum olmak ve bu işi layığıyla devam ettirmek herkesin yapabileceği bir şey değildir. Üstün bilgi birikimi ve yüksek tecrübe gerektirir. Eğer medyum hoca eğitimli değilse, yaptığı büyü çalışmaları da tutarsız olacaktır. Bir medyum hocaya ihtiyaç duyuyorsanız, çok sayıda farklı isimle karşılaşabilirsiniz. Bu arayışta hem gerçek medyumlar hem de sizi kandırmak için kendini gerçekmiş gibi gösteren sahte medyumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, tek yardımcınız Medyum Mete gibi çok sayıda medyum hakkında yorum yapılan siteler olacaktır.

İster Medyum Mete, ister başka bir hoca olsun, bir medyum hocanın gerçek olup olmayacağını anlamak sadece o hoca ile çalışarak mümkün olur. Herkesin her medyum ile çalışamayacağı ve yeterli tecrübeyi edinemeyeceği malum olduğu için, mecburen hakkındaki yorumları ve şikayetleri okumanız gereklidir. Medyum Mete gibi, her hocaya ait yorumu bu platformlarda bulabilirsiniz.

İnternette dolandırıcı medyumların sayısı çok olsa da, aynı şekilde yorum ve şikayetlerin yazıldığı sitelerin sayısının da fazla olması bu isimlerin foyasının ortaya çıkmasını sağlıyor. Her ne kadar insanların bu yorumları yapabilmek için başından kötü tecrübeler geçiyor olsa da diğer insanların mağdur olmasını bu şekilde engelliyorlar.

İnternette sadece Medyum Mete hakkında değil, tüm medyum hocalar hakkında bir şeyler bulmak mümkün. Eğer gerçek bir medyum hoca arıyorsanız, mutlaka araştırma yapmanız gereklidir. Yeterli araştırmayı yapmadığınız zaman mağdur olmanız ve dolandırılmanız oldukça olası. Bu nedenle ister Medyum Mete olsun, ister herhangi bir başka medyum hakkındaki yorumları ve şikayetleri okumalısınız.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize Medyum Mete hakkında gelen yorumları okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış

 • Cevapla
  Tiktok
  Ekim 17, 2019 at 4:18 pm

  Çok karmaşık bir süreçten geçiyordum ailem bile artık bana sırt çeviriyordu sıkıntıdan bahtsızlıktan anlamadım gitti. Dalga geçer gibi ne denediysem olmuyordu en son çare ben de ali hocaya bir konuşayım dedim. Vefk işlemi yaptırdım. Hatta onda bile bahtsızlığımdan hesabımdaki para hocaya iki defa gitmiş, allahtan ali hoca dürüst adam çıktı da kendisine yazınca hemen geri gönderdi. Yoksa bir de paramdan olmuş olacaktım. Normalde o kadar alıştım ki kesin sorun çıkar bir şeyler olur diye bekliyordum ama hiçbir sorun çıkmadan olması gerektiği gibi gelişti her şey. Vefkim bir haftada ali hocanın dediği sürede geldi sonrasında da dediği gibi gelişti her şey. Nazara çok inanırım o yüzden süreçle alakalı pek detay vermek istemiyorum ama medyum ali gürses hocadan çok memnun kaldım, istediğim değişim oldu hayatımda ve şimdi her şey daha güzel gidiyor.

 • Cevapla
  pervin
  Nisan 23, 2020 at 3:16 am

  slm.. Medyum ömer aydın muska icin para aldi ama gondermedi.,dikkat edin..

 • Yorum bırakın