Gösteriliyor:

medyum bülbül hoca

Medyum Hoca Yorum

Tarafsız Medyum Yorumları ve Şikayetleri

Medyum hocaların diğer alemlerde var olan enerjileri kullanması, isteklerimiz için vesile olması sadece belirli ilim çalışmaları sayesinde mümkündür. Gayb alemleri ile ilgili yapılan her çalışmayı medyum hocaların nefes gücü ve enerjileri şekillendiriyor olsa da ilim olmadığı sürece işlemlerden sonuç almak imkansızdır. Tarafsız medyum yorumları nereden okunur bildiğinizde, ilim bilgisi yüksek olan gerçek medyum hocaları çok daha rahat tespit etmek, bu kişiler ile başarılı işlemler yapabilmek mümkün olacaktır. Güvenilir bir medyum hoca, zorlu çalışmalarda bile her daim istenen tesiri vermeyi başaracaktır. İlim bilgisi, manevi dünyalarla ilgili her konuda temel niteliğine sahiptir.

Medyum hocalar, ilim bilgisini sıradan bir dünyevi çalışmada olduğu gibi öğrenememektedir. Tarafsız medyum yorumlarında adı geçen dürüst medyum hocalar, tüm bu ilimleri el verme yoluyla edinmektedir. Bu yöntem, bilgilerin nesiller boyu bozulmadan korunmasını sağlamış, bu sayede medyumluk mesleğinin gelişmesini mümkün kılmıştır. Böylesi bir aktarım yapılmaması durumunda, gayb alemleri ile ilgili hiçbir çalışmanın yapılabilmesi mümkün olamamaktadır.

Medyumların gaybi çalışmalar yaparken dikkat etmesi gereken en önemli nokta, işlem yapılacak olan kişinin enerjisi olarak belirtilmektedir. Bu enerjinin çalışma ile uyumlu olması fazlasıyla önemlidir. Eğer uyumsuz bir işlem yapılırsa, medyum hocanın çalışması başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Tarafsız medyum yorumlarında, bu konuya dikkat etmeyen medyumlar hakkında olumsuz yorum yazıldığı görülebilmektedir.

Bu uygulamaların tüm adımları hassas olsa da bazı ilimleri iyi bilen medyum hocalar tarafından tüm çalışmaların başarıyla yapılabildiği görülmektedir. Tarafsız medyum yorumları da dahil olmak üzere, medyum hocalar ile ilgili yazılan tüm görüşlerde ortak olarak havas ilmine dikkat çekilmektedir. Bu ilim, medyumluk mesleğinin temeli olarak kabul edilmekte ve tüm işlemlerde kullanılmaktadır. Sadece büyüde değil aynı zamanda vefk, yıldızname ve muska gibi işlemlerde de havastan yararlanıldığı bilinir. Havas ilmi de tüm diğer medyumluk ilimlerinde olduğu gibi el verme yoluyla aktarılan, bu alanda kendini yetiştirerek gaybı tanıyan medyum hocalar tarafından bilinen bir ilimdir.

Her Medyum Hocanın Havas Bilmesi Gerekir

Medyum hocaların havas ile ilgili bilgisi her zaman için çok yüksek olmak zorundadır. Havas, enerjilerin istenen noktada kontrol edilmesi ve yönlendirilmesini sağlamaktadır. Tarafsız medyum yorumlarında, havas bilgisi eksik gelen medyum hocaların basit çalışmaları bile doğru yapamadığı görülür. Gayb ile alakalı yapılacak işlem her ne olursa olsun, havas bilgisi olmadığı sürece istenen sonucun alınması imkansızdır.

Medyum hocalar, havas ile ilgili bilgileri çok küçük yaşlardan başlayarak öğrenmektedir. Tarafsız medyum yorumlarında da karşımıza çıkan bu durum, havas öğrenmenin ne kadar zor olduğunu ispatlar niteliktedir. Bu alanda çalışan ve kendini geliştiren tüm medyum hocalar, havas başta olmak üzere her türlü ilimde uzmanlık kazanmak zorundadır.

Elbette havas tek başına yeterli değildir. Daha onlarca farklı ilim de medyum hocalar tarafından bilinmek, çalışmalarda kullanılmak zorundadır.

Havas İlminin Üstatları Daha Başarılı Çalışmalar Yapar

Tarafsız medyum yorumlarını okuyan bir kişi, medyum hocaların bu ilimlerde bilgi sahibi olduklarında daha etkili işlemler yapabildiğini görecektir. Havasın enerjileri kontrol etmede sağladığı gücü başka bir yolla elde edebilmek mümkün değildir.

Özellikle zor bir işlem yaptırmayı planlıyorsanız, mutlaka tarafsız medyum yorumları nereden okunur bilmeniz ve havas üstadı medyumları bulmanız önerilmektedir. Bu medyumlar, her zaman başarılı işlemler yapacak ve çalışmanızın sonuç vermesini sağlayacaktır.

Medyum hocalar ile ilgili sizden sitemize gelen yorum, şikayet ve tavsiyeleri okumak, dilerseniz yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın