Gösteriliyor:

medyum burak dolandırıcı mı

Medyum Hoca Yorum

Domuz Yağı Büyüsü Bozan Hocalar

Medyumlar yaptıkları büyülerin etkili olabilmesi için çok farklı büyü yöntemleri kullanır. Bu yöntemlerin neler olacağı büyünün amacına göre belirlenmektedir. Domuz yağı büyüsü gibi alternatif yöntemlerin az olduğu çalışmalarda bile büyünün amacına göre yapılış türü ciddi oranda değişiklik gösterebilmektedir.

Her büyünün ne kadar etki edeceği o büyünün yapıldığı kişiye göre değişecektir. Büyülerin en iyi şekilde etki edebilmesi için medyumlar tarafından özel incelemeler yapılır, bu incelemeler sonucunda yapılacak olan büyüye karar verilir.

Tüm büyülerde olduğu gibi domuz yağı büyüsünde de bir takım zorlu noktalar bulunur. Bu noktalar kimi zaman büyünün tutup tutmayacağını etkileyebilecek kadar kritik olabilir. Ancak büyü ne kadar zor olursa olsun işinin ehli olan medyumlar tarafından her koşulda yapılacaktır.

Domuz Yağı Büyüsünün Zorlukları

Domuz yağı büyüsü diğer büyülere kıyasla daha kolay bir yapılışa sahiptir. Büyü konusunda tecrübesi olan her medyum bu çalışmayı rahatça yapabilir. Malzemelerin basit ve temel nesnelerden oluşuyor olması bu büyüyü kolay kılmaktadır.

Elbette bu büyünün de kendisine göre belli zorlukları bulunmaktadır. Domuz yağı büyüsü yapılırken, bu çalışmanın temel malzemesi olan domuz yağının kullanımı konusunda bazı zorluklar bulunur. Bu büyü malzemesi çok yaygın kullanılmadığı için medyum hocalar çoğu zaman bu büyüyü yapmayı tercih etmezler.

Bunlara ek olarak domuz yağı büyüsü ile uyum sağlayacak büyülü duaların bulunması oldukça zahmetli bir süreçtir. Medyum hocalar bu malzeme ile uyumlu olacak büyülü buaları bulmak için kadim ilimlerin bilgisinden yararlanır. Her insana göre özel bir dua bulunması gerektiği için bu süreç fazlasıyla zahmetlidir.

Domuz yağı büyüsü veya herhangi bir başka büyü ne kadar zor olursa olsun işinin ehli bir medyum tarafından kolayca yapılabilir. Medyumlar bu işte tecrübe ve bilgi sahibi oldukları için yapacakları büyülerin etkisi konusunda endişe etmenize gerek yoktur.

Domuz Yağı Büyüsü Yaygın Kullanılır Mı?

Domuz yağı büyüsü halk arasında yaygın olarak bilinen bir büyü çalışmasıdır. Bu çalışmanın yaygın olması sıkça tercih edilmesine de neden olmaktadır. Ayırma veya aşk amacı fark etmeksizin yapılan domuz yağı büyüsü yaygın şekilde görülebilir.

İşinin ehli olan medyumlar çoğu zaman bu büyü yerinde daha etkili çalışmaları yapmayı tercih eder. Çoğu zaman tecrübesiz medyumlar tarafından kolay yapılıyor olması nedeniyle tercih edilen domuz yağı büyüsü karmaşık çalışmalar için etkisiz kalabilir. Yine aynı şekilde kullanılan malzemelerin enerjilerle pek uyumlu olmaması amacıyla her iş için domuz yağı büyüsü kullanmak mümkün değildir.

Domuz yağı büyüsü yerine en etkili büyü yöntemleri arasında gösterilen papaz büyüsü kullanılabilir. Papaz büyüsü yapabilen bir medyum ile çalışıyorsanız, çok daha net ve hızlı sonuçlar almak mümkündür.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

 • Cevapla
  necip
  Mart 24, 2021 at 9:44 pm

  Sevdaya düşenler bilir insanın gözünü kör ediyor, benim de gözümü kör etti. Medyum Ahmet ilk bulduğum medyum hocaydı, hiç araştırmadan aradım ve durumla alakalı bir işlem için destek
  istedim, verdiği fiyattan şimdi bahsetmeyeyim, önemli değil para falan diyerek hemen atladım. Keşke böyle bir hataya düşmeseymişim.
  Gönderilen para miktarı öyle az bir miktar değildi, ciddi rakamlar verdim. Büyüyle ilgili parayı alana kadar konuşmalarımız dahil olmak üzere her şey iyiydi, yardım edeceğine kesin inandım hocanın. Parayı aldıktan sonra ortadan kayboldu, bir hafta geçip aradım, telefona bir bayan çıktı, hocamız inzivaya çekildi, bir haftaya tüm işlemleri tamamlayacak dedi. Ben de sevindim çalışıyor diye, bir hafta sonra hemen rahatsız etmeyeyim belki bitmemiştir diye düşündüm.
  Sonraki hafta da olunca artık arayayım dedim, telefon numarası kullanılmıyor diyor. Yeni numarasını araştırdım bir şekilde buldum. Onu aradım hep meşgul, başta yoğundur diye düşündüm ama sonradan jeton geç de olsa düştü benim, engellenmişim. Başka numaralardan arayıp sorayım diye düşündüm ama hevesim geçti gerçekten, kendimi şu an çok yıkılmış hissediyorum. Olmayacak işlere olmayacak paralar harcamışım. Keşke doğru dürüst araştırsaydım iyi bir hoca bulsaydım bunun pişmanlığını yaşıyorum sürekli.

 • Yorum bırakın