Gösteriliyor:

medyum dağıstanlı mustafa hoca

Medyum Hoca Yorum

Kayseri’deki Medyum Hocalar

Dünyanın her yerinde, pek çok farklı medyum hoca tarafından çeşitli büyüler yapılmaktadır. Türkiye’de, Kayseri medyum hocaları veya başka bir şehirde çalışmalarına devam eden medyumlarda olduğu gibi, dünyanın her yerinde de bu meslek fazlasıyla popülerdir.

Medyumlar ile ilgili ortaya çıkan ilk kayıtlar geçmiş dönemlere uzanır. Kimi zaman, antik çağlarda bile medyum hocaların varlığı görülebilmektedir. Bu dönemlerden gelen büyü çalışmaları ile, büyü yapan hocaların kullandıkları yöntemlerin her geçen gün değiştiği de görülmüştür. Kayseri medyum hocalarında bile geçmişte yapılan çalışmalardan çok daha farklı çalışmaların olduğu, medyumların her geçen gün öte alemler hakkında daha fazla bilgi edindiği bilinmektedir.

Medyum hocalara olan talep tarihin her dönemi yüksek olmuştur. Bu talebin yüksek olması, insanların da bu mesleğe olan ilgisinin artmasına yol açmıştır. Medyum hoca olmak isteyen kişiler, nefes güçlerinin yetmesi halinde bu alana yönelmiş ve Hak yolunda insanlara hizmet etmeye başlamıştır.

Kayseri medyum hocaları, pek çok alanda farklı çalışmalar yaparak insanlara yardım etmektedir. Öte alemlere ait olan bu enerjiler, insanlar tarafından fazlasıyla gizemli bulunarak ilgi görmektedir. Bu ilgi ise insanların nasıl büyü yapabileceklerini merak etmesine yol açmaktadır.

Büyü Yapmak Nefes Gücüyle İlgilidir

Kayseri medyum hocaları gibi medyumlar yaptıkları tüm büyü çalışmalarında çok kadim dönemlerden kalan bilgileri kullanır. Her ne kadar kullanılan tüm yöntemler zaman içinde yenilenip değişebiliyor olsa da medyum hocaların bilgilerinin kaynağı ve ilimler her daim geçmişten gelir.

Medyum hocalar büyü yaparken nefes güçlerini temel alarak çalışır. Bilgileri, kullanılan teknikleri ve nefes güçleri birleşen medyumlar, yalnızca bu şartlar altında etkili büyüler yapabilmektedir. Bunu sağlayamayan hiç kimsenin büyü yapabilmesi mümkün değildir. Kayseri medyum hocaları da yetiştirilirken bu kurallara sadık kalarak eğitim alır.

Farklı İlimler Öğrenilmeden Büyü Yapılamaz

Medyum hocalar tarafından yapılan büyüler sadece nefes gücüne bağlı değildir. Aynı zamanda, çok sayıda ilim aracılığıyla yapılan hesaplama içerir. Kayseri medyum hocaları, kendilerine gelen en ufak bir büyü talebinde bile Havas, Ledün gibi ilimler başta olmak üzere pek çok konunun yardımına başvurur.

Medyum hocaların büyü yaparken kullanmış oldukları bilgilerin neredeyse tamamı özel olarak gizli tutulur. Sıradan insanlarla paylaşılmaz, bu sayede istenmeyen kişilerin eline geçmemesi sağlanır. Gizli tutulan ilimler ise el verme yoluyla, Kayseri medyum hocaları gibi bu işte eğitim alanlara verilir.

Tecrübe de büyünün önemli bir parçasıdır. Tecrübesi olmayan medyum hocalar basit çalışmalarda bile zorlanabilir. Bu nedenle, her medyumun eğitimi sırasında teorik bilgilerle birlikte pratik çalışmalara da yer verilir.

Sitemize sizlerden gelen ve Kayseri medyum hocaları da dahil olmak üzere tüm medyumlarla alakalı yazılmış yorum ve şikayetler ana sayfada toplanmaktadır. Bunları okumak ve kendi görüşlerinizi paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın