Gösteriliyor:

medyum efe

Medyum Hoca Yorum

Büyü Bozan Hocalar

Bir büyüyü bozabilmek için en doğru yöntem ancak büyünün nasıl yapıldığını bildiğiniz sürece belirlenebilir. Büyünün nasıl yapıldığı, ne tarz etkiler yarattığı ile direk olarak bağlantılıdır. Bu etkiler ise çözüm işlemlerinde hangi yöntemlerin kullanılacağını belirler.

Büyü bozma gerçekleştirilirken, işlemi yapacak olan medyum hoca özel olarak kişiye bazı sorular sorar. Bu soruların ana amacı, kişinin ne tarz bir büyü ile karşı karşıya kaldığını belirlemektir. Papaz büyüsünün çözümü ayrıyken, başka bir yol ile yapılmış büyünün çözümü bambaşka şekillerde olabilir. Sadece bu değil, aynı isimdeki büyülerin bile birden fazla yöntemi bulunabilir ve bunların her biri farklı bir büyü bozma yöntemi gerektirir.

Büyü bozma çalışması yapılırken, büyünün bir malzeme ile yapılmış olması halinde, malzemenin büyü bozma işlemini gerçekleştirecek olan medyum hocaya ulaştırılması gereklidir. Medyum hoca, büyüyü bozmak için gerekli olan dualar ile kullanılan malzemeyi yok edecek ve kötü enerjilerden arındıracaktır. Buradan malzemeden kasıt basit bir muska veya vefk olabilir. Özellikle muska ile yapılmış olan büyülerde, büyünün bozulabilmesi için mutlaka muskanın bulunması gerekir.

Eğer muska kullanılmamışsa ve kişiye ait bir fotoğraf veya saç teli benzeri bir malzeme ile büyü yapılmışsa, bu tarz büyülerin bozulması için farklı bir yöntem kullanılır. Bu tarz büyülerde, kişinin enerjisi ile direk olarak bağlantılı bir çalışma yapılması gerektiği için herhangi bir malzemeye ihtiyaç duyulmaz. Büyünün türüne göre, medyum hocanın farklı dualar ve gerekirse vefk benzeri malzemeler ile kişiyi arındırması gerekir.

Büyü bozma yöntemleri, büyü yapmak için kullanılan yöntemler kadar çeşitlidir. Her birinde kullanılacak olan yöntem, büyüyü bozacak olan hocanın seçimine bağlıdır. Çok fazla seçenek olması nedeniyle, büyü bozma işlemleri için mutlaka profesyonel ve daha önce tecrübe edinmiş medyum hocalar ile çalışılması gereklidir.

Eğer çalıştığınız medyum hocaya güvenmiyorsanız ve bu hocanın yeteri kadar bilgisi yoksa, büyüyü bozamayacağı gibi daha tehlikeli hale getirebilir. Büyü, dünyevi aleme ait bir şey olmadığı için, dünyevi alemdeki mantık ile düşünülemez. Büyü bozmak için basit yöntemler uygulanamaz, oldukça karmaşık işlemler yapılması gerekebilir ve bu işlemlerin doğru belirlenememesi büyünün etkisini güçlendirebilir.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize gelen medyum hoca yorumlarını okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

 • Cevapla
  Ömer
  Nisan 23, 2020 at 2:59 am

  Iyi sabahlar,
  Medyum haticeye aşk büyüsü için başvurmuştum, paramı almış olmasına rağmen doğru düzgün bir geri dönüş yapmadı, bir defa bile kime yapılacak veya nasıl durum diye sormadı
  Büyüyü yapacağım zaman ek bilgileri ararım dedi telfeonu kapattı, kaç ay geçti telefonlarıma cevap alamıyorum

 • Yorum bırakın