Gösteriliyor:

medyum eyüp ensar

Medyum Hoca Yorum

Gaziantep’teki Medyum Hocalar

Manevi alemler, dünyevi alemlerden çok daha karışık şekilde işler. İçerisinde birbirinden farklı ayrıntılar yer alan bu alemler, dünyevi alemdeki istekler için kullanılırken, neredeyse her an farklı bir detay karşımıza çıkar. Bu detayların özel olması, medyum hocaların her daim kendilerini geliştirmesini elzem kılar. Tıpkı Gaziantep medyum hocalarının yaptığı gibi, her medyum hoca, kendisini çeşitli ilimler konusunda geliştirir ve yapması gereken büyü uygulamalarını en iyi şekilde yapar. Eğer medyum hoca, kendini geliştirmeyi bırakır ve gereken ilimler konusunda yeterli bilgi edinmezse, bu durumda yapacağı büyülerin etkilerinde de azalma gözlemlenecektir.

Gaziantep medyum hocaları, ilimler konusunda kendilerini geliştirdikleri için, farklı uygulamalarda ciddi başarılar sağlayabiliyor. Özellikle zorlu çalışmalar gerektiren büyülerde, her zaman için en hızlı ve etkili çalışmaları yapabilen bu medyum hocalar, pozitif ilimler olarak adlandırılan, astronomi ve astroloji gibi ilim dallarında da bilgi sahibiler.

Dünyevi aleme etki eden enerjiler sadece gaybi alemlerde bulunmamakta. Gaybi alemlerde bulunduğu kadar, dünyevi alemde gözle görülebilir etmenlerden de bu tarz etkiler ile karşılaşmak mümkün. Gezegenler, yaydıkları enerjiler ile dünyevi aleme bir şekilde etki ederler. Gaybın bilgisinde gizli tutulan bu etki, Gaziantep medyum hocaları gibi kendilerini farkı ilimlerde geliştirmiş olan hocalar tarafından kullanılabilir ve incelenebilir. Bu doğrultuda, büyü başta olmak üzere yapılan tüm çalışmalarda bu enerjiler kullanılabilmektedir.

Medyumluk işi, kolay olmadığı bilinen bir şey olsa da, aslında bilinenden bile çok daha karmaşıktır. Gaziantep medyum hocaları nasıl ki sürekli kendilerini geliştirerek yeni ilimlerde bilgi sahibi oluyorsa, tüm medyum hocaların da benzer süreçlerde devam etmesi gereklidir. Aksi takdirde, kullanılan yöntemler aynı ve geleneksel olsa bile, zor büyü uygulamalarında, değişen çağ şartları gereği yapılacak şey bilinemeyerek, büyünün tamamlanması imkansız olmaktadır.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize gelen medyum hoca yorumlarını okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

3 yorum yapılmış

 • Cevapla
  TURGAY
  Ekim 9, 2019 at 1:32 am

  EVLENMEK İÇİN NİŞANLIMLA KONUŞTUĞUM HER VAKİT BİR SÜRÜ AKSİLİK ENGEL ÇIKIYOR BİR TÜRLÜ EVLENEMİYORUZ BEN ŞANSSIZLIK VARDIR DİYE DÜŞÜNÜP KISMET VE ŞANS BÜYÜSÜ YAPTIRMAK AMACIYLA ALİ GÜRSES HOCAYA BAŞVURDUM ALİ HOCA BAKIM SONRASINDA ASLINDA SEBEBİN BANA YAPILAN Bİ BÜYÜ OLDUĞUNU TESPİT ETTİ BİR HAFTADA BİR İŞLEM YAPIP TÜM SORUNLARIMI ÇÖZDÜ BEN ISRARLA KISMET VE ŞANS BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İSTEDİM AMA DÜRÜST ŞEKİLDE ŞU AN ONUN BANA FAYDA SAĞLAMAYACAĞINI SÖYLEYİP BANA BAŞKA ŞEKİLDE YARDIMCI OLMAYA GAYRET ETTİ HİÇ SORUMLULUĞU OLMAMASINA RAĞMEN BANA BUNU YAPTI VE DEDİĞİ GİBİ BÜYÜ BOZULUNCA ZATEN HER ŞEY YOLUNA GİRDİ ALLAH BU ADAM GİBİ MEDYUMLARI EKSİK ETMESİN ALLAH RAZI OLSUN ŞUAN SIKINTIMIZ YOK NİŞANLIMLA YAKINDADA EVLİLİĞİMİZ VAR HİÇ BAŞKA DOLANDIRICILARA PARA KAPTIRMADAN ALİ GÜRSES TEN BİLGİ ALIN DERİM 05355906275 TELEFONU YAYINLAYIN LÜTFEN

 • Cevapla
  Esma
  Ekim 23, 2019 at 3:38 pm

  Selam arkadaşlar bir gün buralara yazacağımı hiç ummazdım önceden çok takip ettim ama… Eşimi büyü yoluyla kendine çekip aramıza giren kadını soğutup uzaklaştırmak için yaptırdığım papaz büyüsünün etkisine resmen hayran kaldım hiç bilmiyordum bu kadar güçlü olduğunu. Hep duyardım falan da denemek hiç nasip olmamıştı. Uzun araştırmalar sonucu Ali gürses hoca vesilesiyle bir işlem yaptırdım hakkında tek kötü birşey okumadım hatta memurlar.netteki şu https://www.memurlar.net/haber/1038937/ali-gurses-hoca-merak-edilenleri-yanitladi.html röportajı beni etkileyen son nokta oldu
  1-21 gün sonuç dendi benim de uygulamalarım oldu ama zorlanmadım Ali hoca fazlasıyla destek ve yardımcı oldu sabırla cevap verdi bir haftada yaptı yolladı sorunsuz ve daha 6. günde istediğim şey oldu resmen mucize gibi. Bir yuva ve çocuklar kurtuldu resmen. Ali hocayla telefonda sadece ilk aradığımda konuştuk onun dışında hep mailden iletişim kurduk hızlıca döndü her yazdığıma [email protected] mail adresi ihtiyacınız düşerse tavsiye ederim

 • Cevapla
  Zerrin
  Nisan 23, 2020 at 3:11 am

  Selam aleyküm, yıldızname ile ilgili medyum ayhan ile çalıştım.
  Bana söz verdiği şey çok detaylı bir şekilde yıldıznameydi. Bu yıldızname içinde iş hayatımla ilgili bir sürü şey yazacağını söyledi ve bu yazan şeylerin hayatımın her noktasında bir şekilde karşıma çıkacağını söyledi.
  Ben de bu dediklerine güvendiğim için kabul ederek çalışmayı yaptırmak istedim.
  Çalışmaya başladığını söyledi, iki gün sonra mail olarak yıldıznameyi yolladı. Bu sürede telefon numarasını değiştirdiğini bilmiyordum, gönderdiği işin ne anlama geldiğini sormak istediğimde numaranın değiştiğini gördüm.
  Gelen yıldızname söylediği gibi detaylı değildi, aksine gazetelerdeki fal ekleri, burç ekleri gibi detaysız ve özensiz bir şeydi. Böyle olmayacağını aklı başında olan herkes bileceği için telefon açmak istemiştim, tabi nafile oldu çünkü ulaşamadım.

 • Yorum bırakın