Büyülerde her ne kadar malzeme kullanılıyor olsa da, yapılan uygulamaların doğru şekilde çalışabilmesi için bir takım efsunlu dualar ve gizli cümleler okunmaktadır. Bu efsunlu cümleler, nefes gücü ile birleştiği zaman, büyünün gerçekleşmesini sağlar. Aslında büyünün temeli olarak kabul edilebilecek bu sözler, her zaman için gizli tutulur ve medyum hocalar tarafından el verme yoluyla aktarılır. Şanlıurfa medyum hocalarının da bahsettiği gibi, bu bilgilerin ve duaların sıradan insanlar tarafından keşfedilmesi imkansızdır. Kimi zaman el verme yoluyla, kimi zaman ise üstat medyumlar tarafından özel olarak aktarılan bu bilgiler, nesiller boyu bozulmadan korunur ve nadir durumlar haricinde asla dışarıya açılmaz.

Medyum hocalar, büyü yaparken surelerin ve duaların gücünden yararlanır. Şanlıurfa medyum hocaları gibi, her medyum hoca manevi aleme en iyi etkiyi sağlayacak duayı bulmak zorundadır. Hangi büyü uygulaması kullanılacaksa, ona uygun olarak değişen bu dualar, medyum hocanın bilgisine ihtiyaç duyar. Gerçek bir Şanlıurfa medyum hocası ile çalışıyorsanız, her defasında farklı bir duanın veya efsunlu cümlenin kullanıldığını görmeniz mümkündür. Böylece, söz konusu çalışma çok daha etkili olur ve amaca daha hızlı şekilde ulaşılır.

Bir hocanın en çok dikkat etmesi gereken nokta, hangi büyüyü ne zaman yapacağıdır. Çünkü, bu efsunlu cümleler ve okunan dualar, her zaman aynı etkiye sahip olmayabilir. Örneğin, Şanlıurfa medyum hocalarından biri, aşk büyüsünü Salı günü yapmayı tercih etmeyebilir, aynı şey başka günler için, başka hocalarda da geçerli olabilir. Bu, tamamen medyum hocanın kullanmış olduğu büyü uygulamalarına bağlı olarak değişkenlik gösterdiğinden, her zaman için çalıştığınız hocanın tavsiyelerine uymanız fazlasıyla önemlidir. Eğer doğru bir medyum hoca ile çalışırsanız, tüm bu uygulamalardan başarıyla sonuç alacağınıza ve istediğiniz büyüyü yaptırabileceğinize emin olabilirsiniz.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize gelen medyum hoca yorumlarını okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.