Gösteriliyor:

medyum halafzade

Medyum Hoca Yorum

Antalya’daki Medyum Hocalar

Özellikle muska konusunda ciddi anlamda ön plana çıkan şehirlerimiz bulunuyor olsa da, Antalya’daki medyum hocaların da bu şehirlerden aşağı kalır bir yanı bulunmuyor. Her çalışmayı çok özel şekilde yerine getirmeyi başaran bu medyum hocalar, aynı zamanda muska konusunda da fazlasıyla başarılı.

Muskalar, Türk kültüründe ciddi anlamda yaygın kullanıma sahip. Neredeyse her alanda, her türlü amaç için muska hazırlanabilmekte. Buna ek olarak, bazı bölgelerde, çocuklara doğdukları andan itibaren muska takılmakta. Antalya’daki medyum hocalar da kendilerine gelen bu talebi değerlendirmek ve muska alanındaki tecrübelerini geliştirmek için farklı çalışmalar yürütmektedir.

Antalya medyum hocaları, araştırmacı ve bilgiye aç karakterleri ile tanınıyor. Sadece Türkiye’de değil, dünyada da bu şekilde bilinen bu isimler, medyumluk aleminde bambaşka sonuçlar elde edilebilen birbirinden özel çalışmalara imza atıyor.

Antalya’daki medyum hocalar, muska konusunda geçmişten gelen bir geleneğe sahip değil. Diyarbakır gibi illerimizde çok sık görülen bu gelenek, Antalya’da yerini farklı büyü çalışmalarına bırakmış. Ancak, bu açık medyum hocaların araştırmacı karakterleriyle kolayca kapatılabiliyor.

Farklı amaçlar yazılan her türlü muskayı başarıyla etkili kılabilen Antalya medyum hocaları, çoğu zaman muska yapımında kullanılan özel malzemelere de kolayca ulaşabiliyor. Muskanın sarılacağı kağıttan, okunacak duaya kadar her şeyi en ince ayrıntısına kadar araştıran bu medyum hocalar, istediğiniz sonucu alabilmeniz için gereken her türlü işlemi yapmakta.

Antalya’daki medyum hocalar, muska haricindeki büyü çalışmalarında da bu başarıyı net olarak göstermekteler. Sadece muskaya bağlı kalmayıp, aynı zamanda korunma büyülerini de uygulayan hocalar, yöntemden ziyade sonuç odaklı çalıştıkları için, başarı konusunda diğer illere kıyasla çok da üst düzeyde bulunuyorlar. Eğer bir kişi korunma amaçlı bir çalışma talep ediyorsa, muskasına ek olarak yaptıkları ufak çaptaki korunma büyüleriyle talepçi olan kişinin tam istediğini sunabiliyorlar.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize gelen medyum hoca yorumlarını okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

 • Cevapla
  Esat
  Nisan 23, 2020 at 3:09 am

  Dikkatli olunması gereken isimlerden biri de medyum kağan, bu kişi bir sürü göz boyayıcı garantiler veriyor.
  Bana büyü tutmazsa söz veriyorum tutana kadar parasız büyü yapacağım diye konuşmuştu. Bu şekilde çalışmayı kabul etmiştim. Tabi bu durumun parayı alana kadar olduğunu bilmiyordum.
  Başta verdiği sözleri parayı aldıktan sonra tutmadı.
  Dolandırıcı tutmayan büyü “benim sorunum değil” diyerek geçiştirdi.

 • Yorum bırakın