Gösteriliyor:

medyum hidayet hoca

Medyum Hoca Yorum

Koruyucu Muska (Büyüden Korunmak)

Evren çok özel bir denge üzerine kurulmuştur. Bu dengede iyi de kötü de yer edinir. Yine aynı şekilde hem fiziki hem de gaybi alemlerin insan üzerindeki etkisi bu dengeyle bağlantılıdır. Manevi alemler bu dengeyi koruyabilmek için dünyaya ait kavramları kendinde barındırmaz. Gayb aleminde iyi veya kötü kavramları yoktur, her şey eşit ölçüde yer kaplar. Tam da bu yüzden manevi alemlerin enerjileriyle kara büyü gibi zarar veren uygulamalar da yapılabilir.

Bu kusursuz denge içerisinde kara büyü ve benzeri çalışmalar var olsa da bunun dengeleyici unsuru da bulunmaya devam eder. Büyüden korunma muskası ile insanlar bu etkilerden kendilerini koruyabilir, yapılabilecek her türlü büyüye karşı güvence altına girebilirler.

Koruyucu muska her koşulda yapılması gereken ve her insanın taşıması elzem olan bir çalışmadır. Gaybi alemden gelebilecek her türlü şerri engelleyen ve insanların güvende olmasını sağlayan bu uygulamalar medyum hocaların çalışma alanlarından birisidir. Medyumlar insanları korumaya yönelik bu tarz muskaları eski ilimlerden öğrendikleri doğrultusunda yapmaktadır.

Medyumluk işinin en temel uygulamaları arasında gösterilen büyüden korunma muskası mutlaka ustalıkla yapılmalıdır. Bu işi yapacak medyum hocanın büyü konusunda yeterli bilgiye sahip olması çok önemlidir. Eğer hoca büyüyü nasıl yapacağını bilmiyorsa koruyucu muskayı nasıl yapacağını da bilemeyecektir. Bu nedenle hoca bu işte her daim en önemli faktördür. Büyüden korunma muskası yapacak olan hocayı iyi araştırmanız, hakkında yapılan yorumları okuduktan sonra karar vermeniz çok önemlidir.

Doğru bir hoca ile çalışırsanız her türlü büyüye karşı emin olabilirsiniz. En karmaşık büyülere karşı bile koruma sağlayan bu çalışmalar sayesinde kötü niyetli insanları eli boş döndürebilirsiniz. Koruyucu muskalar hayatın her döneminde her insan için elzem bir çalışmadır.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize gelen medyum hoca yorumlarını okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

  • Cevapla
    sevgi
    Nisan 23, 2020 at 3:00 am

    Selamın Aleyküm, medyum hafizeye büyü çalışması yaptırmak istiyorum. Daha önce vefk yaptırdım tutmadı ama büyü ile desteklersem tutar dedi, ne yapmam gerekli? büyüsü ne güvenebilir miyim?? Vefki tutmadı şimdi büyüsüne nasıl güvenebileceğimi bilemiyorum

  • Yorum bırakın