Gösteriliyor:

medyum hikmet hoca

Medyum Hoca Yorum

Canbar Büyüsü Yapan Hocalar

İşinin ehli olmadığı sürece, her medyum hoca tüm büyü türlerine hakim olamaz. Eğer bir medyum büyü yapacaksa, mutlaka yeterli niteliklere sahip olmak zorundadır. Örnek vermek gerekirse, canbar büyüsü yapmak isteyen bir medyumun hem fiziksel, hem de enerjisel yetenekleri yeterli olmak zorundadır.

Canbar büyüsü yapılırken malzemelerin doğru temin edilmesi önemlidir. Bu şekilde bir çalışma yapacak olan medyum hoca, ceylan derisi ve özel mürekkepler gibi bulunması zor olan malzemeleri bulmak ve çalışma için kullanmak zorundadır. Medyumlar bunu yaparken fiziki olarak yetkinliklerini kullanır. Medyumun enerjisel olarak ne kadar güçlü olduğuna bakılmaksızın, bu tarz malzemelere erişimi olmaması halinde, canbar büyüsünü yapamayacağı gayet açıktır.

Bunun dışında ve çok daha önemli bir konu olarak, medyum hocanın nefesinin kuvvetli olması elzemdir. Nefesi güçlü olmayan bir medyum, yapacağı büyü çalışmasından asla tam anlamıyla verim alamaz. Büyü yapmayı denese bile istediği etkiyi göremeyeceği için sonuçları olumsuz olur. Bu tarz bir durumla karşılaşmamak amacıyla, medyum hocayı seçerken iyi bir araştırma yapmanız gereklidir. Özellikle canbar büyüsü gibi hem malzemesi hem de yapımı çok zor olan uygulamalarda, doğru medyum hocayı bulmak çok büyük öneme sahiptir.

Her ne kadar karmaşık ve zor olsa da, eğer doğru medyum hocayı bulursanız, canbar büyüsünden tam olarak verim alabilirsiniz. İyi bir medyum, ne olursa olsun, tüm büyülerde başarılı sonuç elde eder.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize gelen medyum hoca yorumlarını okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

 • Cevapla
  Osman
  Nisan 23, 2020 at 2:57 am

  Herkese merhaba.
  Daha önce başka bir sitede Medyum Ali Gürses isminin tavsiye edildiğini görmüştüm. Şimdi o tavsiye edilen siteyi bulamıyorum o yüzden bulabildiğim bu siteye yazacağım yorumumu.

  Medyum Ali Hoca gerçekten söyledikleri gibi ilgili ve nefesi güçlü bir hocaymış. Başka birinin işine yarayabileceği için buraya detaylıca yazmak istiyorum. Eğer benim vesilem ile başkası sorununu sıkıntısını çözerse bana da dua ederse, en azından bir Allah razı olsun derse çok mutlu olurum.

  Medyum Ali Hoca’ya vefk yaptırdım. Bana teslim süresini bir hafta demişti. Bu şekilde dediği zamanda geldi. İnşallah ileride de daha iyi olacak, sıkıntı sorun olmadan bir büyü çalışması yapacağız ayrıca. Vefki bir haftada geldi.

  Etkileri 40 güne kadar uzayabiliyormuş, bir günde de olabilir 40 günde de demişti. Benim için etkisi üç günde ortaya çıktı, her şey doğal olarak gelişiyor, böyle aniden olan mucizevi bir şey yok sanki hayatın içinde gerçekleşiyormuş gibi bir doğal akış var ama zamanla bu etki öyle bir çoğalıyor ki kesin bir yerlerden destek aldığınızı anlıyorsunuz. Tam ne zaman tuttu benimki bilmiyorum ama ilk günlerden etkiyi gördüm, sonucunu da aldım. Her şeyin daha da iyiye gitmeye devam ettiğini düşünüyorum.
  Vefk işi hassas bir konu olduğu için doğru düzgün bir hoca ile çalışmak çok önemli. Ben bu konuda Medyum Ali Hoca’ya tam anlamıyla güveniyorum. Yaptığı çalışmadan tam da istediğim etkiyi ve sonucu aldım. İnşallah ileride sıkıntısı olanlar hoca vesilesiyle çözüme kavuşturur…

 • Yorum bırakın