Manevi dünyanın sahip olduğu sonsuz güç insanların hayatında çok ciddi etkilere sahiptir. Bu sonsuz gücü kullanmak isteyen bir insan, öncelikle nefes gücü açısından kontrol edilir. Eğer nefes gücü yüksek ise üstat kabul edilen medyumlar tarafından eğitime alınır ve yetiştirilir. Bir kişinin büyü yapabilmesi sadece bu şartlar altında mümkündür.

Medyumlar büyüleri hem iyi niyetlerle hem de kötü amaçlarla yapabilir. Kara büyü adı verilen kötü büyüler insanların hayatlarını olumsuz şekilde etkiler. Çoğu gerçek medyum hoca kara büyü yapmak istemiyor olsa da bazı kişilerin bu tarz büyüleri yaptıkları görülmektedir.

Üzerimde büyü olduğunu nasıl anlarım sorusunun cevabını arayan insanlar her zaman için öncelikle bir medyum hocadan destek almak zorundadır. Medyumlar, büyü konusunda yıllar boyu süren eğitimler aldığı için tesir altında olup olmadığınızı kolayca anlayabilir.

Büyü yapıldığını anlama yöntemleri çok değişkendir. Özellikle yapılan büyünün türü bilinmediği sürece hiçbir şekilde büyü etkisi altında olup olmadığınızı anlamak mümkün değildir. Örneğin, bir kişi kendisini kara büyü etkisi altında hissediyorken aslında sadece basit bir aşk büyüsü ile büyülenmiş olabilir.

Üzerimdeki Büyüyü Nasıl Anlarım?

Üzerinizde bir büyü etkisi olduğu zaman sahip olduğunuz kişisel enerjiler baskı altına girer. Bu enerjilerin baskılanması sonucunda büyünün etkisi ortaya çıkar. Doğrudan kişilere yapılan büyüler bu şekilde çalışır. Büyüyü anlamanın yolları öncelikle kişinin bireysel gözleminden geçer. Eğer büyü sadece size yapılmışsa ve diğer insanlar ile alakalı bir uygulama değilse kendi kendinizi gözlemleyerek büyünün etkisini anlayabilirsiniz.

Diğer insanları içeren büyü çalışmaları gözle göremediğimiz manevi bağların tesir altına alınması ile yapılır. Bu bağları anlamak için öte alemler hakkında ciddi bir bilgi ve tecrübeye sahip olmak gereklidir. Bu nedenle herkes yapılan bu tarz büyüleri anlayamaz.

Evde Büyü Yapıldığını Anlayabilir Miyim?

Büyü yapıldığını kesin olarak anlamak için medyum hocaya gitmekten başka çareniz yoktur. Eğer bir büyü tesiri altındaysanız hayatınız doğrudan etkilenecek ve kötüye gidecektir. Büyü etkisi, insanların hayatlarını alt üst edebilir, hatta ölüme kadar sürükleyen olumsuzluklara yol açabilir.

Büyü yapıldığını anlamak belirtilere bakarak mümkün olsa da aslında sadece varsayımdan ibaret olacaktır. Gerçekten büyü etkisi altında olduğunuzu sadece bu işin ehli olan bir medyum tarafından yapılan enerjisel incelemeler ile anlamak mümkündür.

Kendinizi kötü hissettiğinizde veya hayatınızda engelleyemediğiniz, beklenmeyen olumsuz değişimlerle karşılaştığınıza büyü tesiri altında olduğunuz konusunda şüphelenebilirsiniz. Bu gibi durumlarda işinin ehli bir medyuma giderek destek almanız büyüyü bozmanızı sağlayacaktır. Yine aynı şekilde, evde tek başınıza büyü bozma çalışması yapmak gibi bir şey asla mümkün değildir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.