Gösteriliyor:

medyum leyla

Medyum Hoca Yorum

Dolandırıcı Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Medyumluk mesleği oldukça popüler bir alandır. Her insan tarafından yapılamayan ancak herkesin az veya çok ihtiyaç duyduğu manevi alemler dolandırıcıları da iştahlandırmaktadır. Özellikle insanların zor durumunu bekleyen dolandırıcı medyumlar insanlara gerçek birer hocaymış gibi yaklaşarak kandırmaktadır.

Gerçek medyum hocalar ile dolandırıcı medyumlar arasındaki farkı ayırt etmek için çalışmaya başlayacağınız medyumu çok iyi araştırmanız gereklidir. Her ne kadar dolandırıcı medyumlar çok sayıda insanı kandırmayı başarıyor olsa da dolandırıcı medyumlar nasıl anlaşılır bildiğiniz sürece kandırılma ihtimaliniz çok düşük olacaktır.

Dolandırıcı medyumlar hakkında araştırma yapmadan önce gerçek medyumların özelliklerini bilmeniz gereklidir. Gerçek medyumlar her zaman işini sevgi ile yapar. İnsanlara manevi alemler aracılığıyla yardım etmek bu işi gönül işi olarak kabul eden insanlar için çok özel bir olaydır. Bu nedenle bu işi yapan medyumlar her zaman sorularınıza gönülden cevap verirler.

Dolandırıcı medyumlar sizden mümkün olduğu kadar uzak durmaya gayret eder. Hiçbir şekilde sorularınızı cevaplamak istemez, yalnızca para almaya odaklı hareket ederler. Gerçek bir medyum hocanın aksine davranışlar sergileyen bu dolandırıcılara karşı dikkatli olmanız çok önemlidir

Dolandırıcı Medyumlar Parayı Aldıktan Sonra Kaybolur

Eğer yanlışlıkla bir dolandırıcı medyumlar tarafından kandırılırsanız fark edeceğiniz üzere bu kişiler parayı aldıktan sonra mümkün olduğu kadar az iletişim kurmak isteyecektir. Çoğu zaman telefon numarasını değiştirecek olan dolandırıcılar eğer sizden daha fazla para koparabileceğine inanırsa ekstra çalışmalar önermeye başlayacaktır.

Gerçek medyum hocalar hiçbir zaman bu hocalara gidiş sebebiniz dışında başka çalışmalar için sizi zorlamaz. Talep ettiğiniz işin gerçekleşmesine engel olan bir durum yoksa bu iş dışında herhangi bir çalışma yapmayı teklif etmez.

Gerçek medyum hocalar sadece yapılacak olan çalışmayı engelleyen bir enerji etkisi altındaysanız bunu belirtecektir. Örneğin, büyü etkisi altında olan bir kişiye önce büyü bozma çalışması yapmak gerekir. Her ne olursa olsun gerçek medyumlar bunu açık şekilde belirtip önceden izninizi alır. Dolandırıcı medyumlar bunu yapmayarak sizden mümkün olduğu kadar fazla para kazanmaya çalışacaktır.

Tutarsız Sözler Söyleyenlere İnanmamak Gereklidir

Gerçek medyum hocalar söyledikleri sözlerin arkasında dururlar. Dolandırıcı medyumlar devamlı olarak farklı vaatlerde bulunur ve güveninizi kazanmak için farklı yollara başvurur. Dolandırıcı medyumları anlamanın yollarından en kolayı tutarsız şeyler söyleyip söylemediğine dikkat etmek olacaktır.

Bir medyum hiçbir zaman gerçekler dışında bir şey söylemez. Dolandırıcıların aksine gerçek medyum hocalar olmayan hiçbir şeyi vaat etmeyecektir.

Dolandırıcı medyumlar size devamlı olarak bir şeylerin sözünü verir. Verdikleri sözleri sürekli değiştirir. Bu kişiler güveninizi kazanmak için hoşunuza gidecek şeyleri söylemekten çekinmeyecektir.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz daha önceden çalıştığınız medyumlar hakkında yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış

 • Cevapla
  TURGAY
  Ekim 9, 2019 at 1:33 am

  EVLENMEK İÇİN NİŞANLIMLA KONUŞTUĞUM HER VAKİT BİR SÜRÜ AKSİLİK ENGEL ÇIKIYOR BİR TÜRLÜ EVLENEMİYORUZ BEN ŞANSSIZLIK VARDIR DİYE DÜŞÜNÜP KISMET VE ŞANS BÜYÜSÜ YAPTIRMAK AMACIYLA ALİ GÜRSES HOCAYA BAŞVURDUM ALİ HOCA BAKIM SONRASINDA ASLINDA SEBEBİN BANA YAPILAN Bİ BÜYÜ OLDUĞUNU TESPİT ETTİ BİR HAFTADA BİR İŞLEM YAPIP TÜM SORUNLARIMI ÇÖZDÜ BEN ISRARLA KISMET VE ŞANS BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İSTEDİM AMA DÜRÜST ŞEKİLDE ŞU AN ONUN BANA FAYDA SAĞLAMAYACAĞINI SÖYLEYİP BANA BAŞKA ŞEKİLDE YARDIMCI OLMAYA GAYRET ETTİ HİÇ SORUMLULUĞU OLMAMASINA RAĞMEN BANA BUNU YAPTI VE DEDİĞİ GİBİ BÜYÜ BOZULUNCA ZATEN HER ŞEY YOLUNA GİRDİ ALLAH BU ADAM GİBİ MEDYUMLARI EKSİK ETMESİN ALLAH RAZI OLSUN ŞUAN SIKINTIMIZ YOK NİŞANLIMLA YAKINDADA EVLİLİĞİMİZ VAR HİÇ BAŞKA DOLANDIRICILARA PARA KAPTIRMADAN ALİ GÜRSES TEN BİLGİ ALIN DERİM 05355906275 TELEFONU YAYINLAYIN LÜTFEN

 • Cevapla
  Ali
  Mart 24, 2021 at 9:42 pm

  EL RASHİD İSİMLİ MEDYUM DOLANDIRICISINA İNANMAYIN! PAPAZ BÜYÜSÜNE 3000 LİRA İSTİYOR BEN GÖNDERDİM PARAYI EVİME BİR PAKET ADAÇAYI YOLLADI DALGA GEÇER GİBİ ARADIM YANINDA ÇALIŞAN SEKRETER ÇIKTI HATA OLMUŞTUR HALLEDERİZ DEDİ KAPATTI KAPATIŞ O KAPATIŞ NE DÖNEN VAR NE AÇIKLAMA YAPAN. ÖYLECE KALDI ELİMDE O SAÇMA SAPAN ŞEY! HAKKIMI HELAL ETMİYORUM BÖYLE İŞ OLMAZ! KİMSEYE DE ÖNERMİYORUM! RESMEN HIRSIZLIK BU YAPILAN!

 • Yorum bırakın