Gösteriliyor:

medyum mennah

Medyum Hoca Yorum

Medyum Burak

Medyum olmak ve bu işi layığıyla devam ettirmek herkesin yapabileceği bir şey değildir. Üstün bilgi birikimi ve yüksek tecrübe gerektirir. Eğer medyum hoca eğitimli değilse, yaptığı büyü çalışmaları da tutarsız olacaktır. Bir medyum hocaya ihtiyaç duyuyorsanız, çok sayıda farklı isimle karşılaşabilirsiniz. Bu arayışta hem gerçek medyumlar hem de sizi kandırmak için kendini gerçekmiş gibi gösteren sahte medyumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, tek yardımcınız Medyum Burak gibi çok sayıda medyum hakkında yorum yapılan siteler olacaktır.

İster Medyum Burak, ister başka bir hoca olsun, bir medyum hocanın gerçek olup olmayacağını anlamak sadece o hoca ile çalışarak mümkün olur. Herkesin her medyum ile çalışamayacağı ve yeterli tecrübeyi edinemeyeceği malum olduğu için, mecburen hakkındaki yorumları ve şikayetleri okumanız gereklidir. Medyum Burak gibi, her hocaya ait yorumu bu platformlarda bulabilirsiniz.

İnternette dolandırıcı medyumların sayısı çok olsa da, aynı şekilde yorum ve şikayetlerin yazıldığı sitelerin sayısının da fazla olması bu isimlerin foyasının ortaya çıkmasını sağlıyor. Her ne kadar insanların bu yorumları yapabilmek için başından kötü tecrübeler geçiyor olsa da diğer insanların mağdur olmasını bu şekilde engelliyorlar.

İnternette sadece Medyum Burak hakkında değil, tüm medyum hocalar hakkında bir şeyler bulmak mümkün. Eğer gerçek bir medyum hoca arıyorsanız, mutlaka araştırma yapmanız gereklidir. Yeterli araştırmayı yapmadığınız zaman mağdur olmanız ve dolandırılmanız oldukça olası. Bu nedenle ister Medyum Burak olsun, ister herhangi bir başka medyum hakkındaki yorumları ve şikayetleri okumalısınız.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize Medyum Burak hakkında gelen yorumları okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış

 • Cevapla
  Mustafa
  Nisan 19, 2020 at 11:57 am

  Ankara’dan yazıyorum. Medyum Ali Gürses’e çalışma yaptıranlardan biri de benim. Karımın aklına giren kötü niyetli akrabaları nedeniyle aramızda oluşan soğukluk sebebiyle vefk çalışması yaptırmıştım. Yaptırmayı düşünenler varsa kesinlikle güvenilir bir kişi olduğunu belirtmek istiyorum.
  Bana gelen çalışma bir haftada hazırlanıp adresime yollandı. Kapıma gelene elime ulaşana kadar her aşamada ilgilendi ve daha sonrasında sorduğum soruları da aynı şekilde yanıtladı. Kaç defa başka medyumları denemiş biri olarak ilk defa bir hocadan memnun kaldım. Etkiler konusunda da dürüst davrandı, diğerleri uçuk kaçık hemen etki eder şöyledir böyledir derken medyum ali hoca belli bir süre verdi bu süre içinde görülecek dedi. Tabi dediği de çıktı. Benzer derdi olanlar ulaşabilir 05355906275 numarası.

 • Cevapla
  Elif
  Mart 24, 2021 at 9:48 pm

  Bisey sorabilirmiyim soru yeri burasi mi bilmiyorum ama sormak istiyorum ben bi sirinlik buyusu yaptirmistim medyum meryem diye bi hocaya iki ay gecti ama pek bisey degismedi bunun etkisini ne zaman gorurum? medyum meryeme soru sormak paraliymis yaptiktan sonra destek vermek icin 2000 lira istedi o yuzden burada soruyorum.
  bi de bu buyuyle ilgili kafama takilan bisey oldu. acaba bu uzaktan uflemeyle yapiliyomu? meryem hoca bana ilk basta adres falan alarak biseyler gondericem demisti ama sonradan telefonda ben ufledim sana islem bu kadar dedi.
  cevap verenlerden allah simdiden razi olsun tesekkur ederim.

 • Yorum bırakın