Gösteriliyor:

medyum ömer

Medyum Hoca Yorum

Diyarbakır’daki Medyum Hocalar

Türkiye, manevi ilimler açısından oldukça zengin bir ülke. En doğusundan en batısına kadar, her ilde pek çok konuda faaliyet gösteren medyum hocalara rastlamak mümkün. Ülkenin en otantik ve farklı atmosfere sahip şehirlerinden biri olarak gösterilen Diyarbakır medyum hocaları da bu zenginlikten payını alanlar arasında.

Diyarbakır medyum hocaları, neredeyse her alanda kendilerine başvuran insanların gayb alemlerinden yararlanmasına yardımcı olmakta. Tüm Türkiye’de medyum hoca bulunabiliyor olsa da, bazı insanlar özellikle Diyarbakır medyum hocalarını tercih etmekte ve çalışmalarını onlara yaptırmaktadır. Bunun sebebiyse, şehrin genelinde bulunabilecek bu hocaların neredeyse hepsinin tüm büyü alanlarında uzman sayılabilecek kadar tecrübeli olmasıdır.

Diyarbakır’daki medyum hocalar, tüm büyü türleri üzerinde çalışmalar yürütmektedirler. Kara büyü de dahil olmak üzere, aşk büyüsünden papaz büyüsüne, istediğiniz tüm büyü çalışmalarının Diyarbakır’da yapıldığına şahit olabilirsiniz. Üstelik bu çalışmaların hepsinde uzmanlık seviyesine ulaşmış bir medyum hocayı kolayca bulmak mümkün.

Farklı etnik grupların bir arada yaşadığı ve tarih boyunca çok fazla dinin gelip geçtiği Diyarbakır’daki medyum hocalar da aynı doğrultuda kendilerini bu değişime adapte etmiş, farklı dinlerin her birinden özel olarak bir takım çalışmaları kendilerine almışlardır. Bu da şehrin hocalarının hem bilgi birikimini hem de deneyimlerinin gelişmesine neden olmuştur.

Diyarbakır medyum hocaları, Türkiye’nin değil Avrupa’nın da ilgisini çekmekte. Sadece Türk vatandaşlarından değil, Avrupa’daki yabancı vatandaşlardan da büyü konusunda talep gören Diyarbakır medyum hocaları, tüm bu ilgiyle paralel bir şekilde kendilerini geliştirerek her geçen gün daha iyi yerlere gelmekte.

Diyarbakır’da aynı zamanda medyumluk konusunda verilen farklı eğitimlere de rastlamak mümkün. Özellikle kırsal kesimlerde, çocukluktan itibaren medyum hoca yetiştiren medreseler oldukça yaygın. Tüm bu etmenler göz önünde bulundurulduğunda, Diyarbakır medyum hocalarının her türlü büyü konusunda nasıl uzman niteliğine ulaştıklarını anlamak gayet kolay bir hal alıyor.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize gelen medyum hoca yorumlarını okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

4 yorum yapılmış

 • Cevapla
  bedo
  Şubat 8, 2019 at 1:48 pm

  Selam arkadaşlar Arkadaşımla aram kız meselesi yüzünden bozuldu kaç senelik arkadaşım hayırsız bir kadının aramıza girmesiyle düşman oldu Ali gürses hocayla tanışmam bu olayla oldu hocanın bir hafta içinde yaptığı işlemle arkadaşımla eskisi gibi olduk resmen. Üstünden ne kadar süre geçti ne oldu tam emin değilim ama uzunca süredir o olaylar hiç olmamış gibiyiz eskiden kanlı bıçaklıydık şimdi yeniden dostuz çok dolandırılanlar olmuş internette para kolay kazanılmıyor araştırın arkadaşlar ben de yaşadığım olumlu bir deneyimi paylaşmak istedim faydası olur umarım

 • Cevapla
  GÜL
  Mart 28, 2019 at 3:11 pm

  MEDYUM NİHAL ABLA DİYE TANITILAN KİŞİYE SAKIN İNANMAYIN 1500 TL GİTTİ. DOLANDIRICININ BİRİ…

 • Cevapla
  Mathilda
  Aralık 21, 2019 at 12:34 pm

  İnternettekilerin hepsi dolandırıcı değil ..! herşeyde olduğu gibi bunda da gerçeği var dolandırıcısı var doğru kişiyi bulmak araştırınca mümkün.
  Ben de benzer sıkıntılar yaşadım, benimki çok özel değil o yüzden anlatabilirim, başıma bela olan biri vardı, onun benden soğuması için büyü yaptırdım. Ali Gürses adında bir hoca ile çalıştım medyumali.com internet sitesi. Kendisini de Facebook’ta bir sürü beğeni olan bir sayfadaki yorumlar sayesinde bulmuştum. Görüştükten sonra bana büyüyü bir haftada yaptı ve teslim etti, büyüyü aldıktan sonra zaten hızlı şekilde etkisini de gördüm. Ali hoca sadece büyü değil bir sürü farklı çalışma da yapıyor, mesela vefk varmış ilk defa duymuştum, biraz araştırdım eğer fırsat olursa ondan da yaptıracağım yine sorun olursa yazabilirsin elimden geldiği kadar cevaplarım.
  Eğer dediğin gibi birini bulmak istiyorsan mutlaka havas ilmi bilmesine dikkat etmen lazım. O denilen işlerin hepsi havas sayesinde mümkün oluyor. Benim çalıştığım hoca mesela adı Medyum ali gürses, havas üstadı hocalardanmış, hakkında bir sürü haber var yerli yabancı basında. Gerçekten de denildiği gibi bir insan, zaten yaklaşımından gönül işi olarak yaptığı belli oluyor bu işi, diğer sahtekarlar gibi değil. Benim işlemim sadece bir haftada bitmişti ve gayet hızlı şekilde sonuç almıştım. Senelerdir aynı numarayı kullanıyor 05355906275 telefonu bu tür sıkıntılarınız varsa mutlaka tavsiye ederim

 • Cevapla
  Pakize
  Nisan 23, 2020 at 3:09 am

  Medyum El Rashid büyük bir yalancı! Büyü konusunda herhangi bir bilgisi bulunmuyor.
  Papaz büyüsü yaptırdım, nerede okuduysam bu büyünün karmaşık olduğundan ve yapılışının mutlaka malzemeli olması gerektiğinden bahsediyordu.

  Bu Medyum El Rashid denilen dolandırıcı da başta bunu kabul etmiş olsa da sonradan telefonda devamlı olarak “ben bunu malzemesiz yapabilirim” demeye başladı. Bu durumu hocaya güvenmeme sebebiyle kabul ettim.

  Büyü tabiki tutmadı. Ben de bu çalışmayı böyle yapmasından kaynaklı olabileceğini söyleyerek en azından telafi yapmasını istedim. “Telafi falan yok, beğenmediysen yaptırmasaydın” diyerek telefonu suratıma kapattı.

 • Yorum bırakın