Gösteriliyor:

medyum sedef

Medyum Hoca Yorum

Kıbrıs’taki Medyum Hocalar

Medyum hocaların tarihi ve insanların büyü ile tanışması hiç de yeni bir tarih değildir. Kıbrıs medyum hocaları da dahil olmak üzere, bu konu ile ilgili çalışma yapan tüm medyumlar neredeyse nesillerdir bu uygulamaları devam ettirmektedir. Kadim dönemlerden bu yana insanlar tarafından kullanılan gayb alemlerinin sonsuz enerjileri, her daim hayatlarımıza tesir etmiş ve dünyamızın değişmesini sağlamıştır.

Kıbrıs medyum hocaları tarafından yapılan her türlü büyü çalışmasında, bundan binlerce yıl öncesine dayanan özel tekniklere başvurulur. Medyumlar tarafından kullanılan tüm bu tekniklerin temelinde insanların maneviyata olan ilgisi vardır. Bir medyum hoca, öğrendiği tüm bilgiyi bu ilgiye yanıt vermek için kullanır.

Medyum hocaların eğitimleri sayesinde öte alemlere dair pek çok bilgi edinmek mümkündür. Kıbrıs medyum hocaları da dahil olmak üzere tüm medyum hocalar için aynı şey geçerlidir. Medyumlar, çok eski çağlardan bugüne ulaşmış bilgileri, yine aynı şekilde kadim dönemlerden gelen ilimler sayesinde kullanabilmektedir.

Yapılan her türlü büyü çalışmasının temeli gayb alemlerinin enerjisine dayanmaktadır. Kıbrıs medyum hocaları gibi medyumlar, bu alemlerin enerjilerini başta Havas olmak üzere çeşitli ilimleri kullanarak dünyamıza yansıtmaktadır.

Havas ilmi yine medyumluk tarihi ile yaşıt bir ilimdir. İnsanlara hediye olarak verilen bu çalışmalar sadece büyülerde değil vefklerde de kullanılmaktadır. Kıbrıs medyum hocaları, aldıkları eğitimin temelide bu bilgiler başvurur ve uygulamaları bu şekilde gerçekleştirir.

Medyumluk Mesleği Uzun Sürelerdir Yapılmaktadır

Medyum hocaların hayatımıza olan katkısı kısa bir sürede oluşmamıştır. Kıbrıs medyum hocaları gibi medyum hocalara neredeyse tarihin her döneminde rastlanmaktadır. Medyumluk mesleği, tarih öncesi çağlardan beri yerine göre krallar ve imparatorlar tarafından bile el üstünde tutulmuştur. Pek çok saray ahalisinin kendine özel medyumları olduğu bile bilinmektedir.

Kıbrıs medyum hocaları gibi medyumların çalışmaları zaman içinde de gelişmektedir. Medyumlar, sahip oldukları bilgileri ve tecrübeyi geliştirerek insanlara yardım etmeye devam eder. Her dönemde olduğu gibi, bu mesleğin temsilcileri bugün de bizlere yardımcı olmaktadır.

İnsanların Manevi Alem Hakkında Bilgisi Yeni Değildir

Gayb alemlerinin sonsuz gücünü henüz tam olarak anlayamamış olsak da bu bilgiyi tanıdığımız ve kullandığımız süre hiç de kısıtlı değildir. Öte alemlerin bilgisi, insanlığa daha ilk çağlardan itibaren verilmiştir. Kıbrıs medyum hocaları gibi medyumlar da bu bilgiyi en iyi şekilde kullanarak çeşitli büyüler yapmaktadır.

Manevi alemlerle ilgili bilgimiz ilim temellidir. İlimlerin doğru kullanılması ve istenen tesiri elde edebilmemiz için bu konuda çalışmalar yapılmaktadır. Medyumlar, yaptıkları tüm çalışmalarda tecrübelerini ve ilim konusunda insanların ortak bilgisini geliştirmektedir. Kıbrıs medyum hocaları da aynı şekilde kendilerini bu alanda ilerletmeye devam etmektedir.

Sitemize sizden gelen ve tüm medyum hocalar hakkında yazılan yorum, şikayet ve memnuniyet mesajlarını, tarafsızca ana sayfada yayınlamaktayız. Okumak ve dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış

 • Cevapla
  mahir
  Mart 24, 2021 at 9:45 pm

  ALLAH ALİ GÜRSES HOCADAN RAZI OLSUN ONUN SAYESİNDE İSTEDİĞİM İŞE GİREBİLDİM ONCA İNSAN MÜLAKATA GİRDİ BENDEN DAHA İYİ OLDUĞUNU SANDIKLARIM BİLE KABUL EDİLMEDİ
  PATRON BANA DEDİ DİREK SEN GEL SENİ GÖZÜM TUTTU DİYE ALLAHIM ŞÜKÜRLER OLSUN BU İŞ OLDU YA ÇOK MUTLUYUM
  VEFKLERE FALAN İNANMAZDIM DA BU OLUNCA ARTIK DİYECEK SÖZÜM KALMADI BAŞARI VEFKİ DİYE BİŞEY YAPTIRMAYI DÜŞÜNENLER BUNU NOT ETSİN ALLAHIM ÇOK MUTLUYUM DİYECEK SÖZÜM YOK BAŞKA ÇOK ŞÜKÜR YA BİNLERCE KEZ ŞÜKÜR

 • Cevapla
  Alya
  Eylül 7, 2021 at 6:34 pm

  Medyum Safiye ye dikkat edin paramı aldı ve işlemleri yalan işlemi attığında farkettim sonra söyledim para iademi alacaktım atmadı ve beni engelledi adi kadın olacak insanları kötü zamanlarında kullanıyorlarlar dikkat edin dolandırıcı ama ben ondan paramı alıcam alamayacağımı zannediyor ama 1500 tl kaptırdım dikkat edin…

 • Yorum bırakın