Gösteriliyor:

medyum selahattin

Medyum Hoca Yorum

Medyum Bedirhan Hoca

Medyum olmak ve bu işi layığıyla devam ettirmek herkesin yapabileceği bir şey değildir. Üstün bilgi birikimi ve yüksek tecrübe gerektirir. Eğer medyum hoca eğitimli değilse, yaptığı büyü çalışmaları da tutarsız olacaktır. Bir medyum hocaya ihtiyaç duyuyorsanız, çok sayıda farklı isimle karşılaşabilirsiniz. Bu arayışta hem gerçek medyumlar hem de sizi kandırmak için kendini gerçekmiş gibi gösteren sahte medyumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, tek yardımcınız Medyum Bedirhan Hoca gibi çok sayıda medyum hakkında yorum yapılan siteler olacaktır.

İster Medyum Bedirhan Hoca, ister başka bir hoca olsun, bir medyum hocanın gerçek olup olmayacağını anlamak sadece o hoca ile çalışarak mümkün olur. Herkesin her medyum ile çalışamayacağı ve yeterli tecrübeyi edinemeyeceği malum olduğu için, mecburen hakkındaki yorumları ve şikayetleri okumanız gereklidir. Medyum Bedirhan Hoca gibi, her hocaya ait yorumu bu platformlarda bulabilirsiniz.

İnternette dolandırıcı medyumların sayısı çok olsa da, aynı şekilde yorum ve şikayetlerin yazıldığı sitelerin sayısının da fazla olması bu isimlerin foyasının ortaya çıkmasını sağlıyor. Her ne kadar insanların bu yorumları yapabilmek için başından kötü tecrübeler geçiyor olsa da diğer insanların mağdur olmasını bu şekilde engelliyorlar.

İnternette sadece Medyum Bedirhan Hoca hakkında değil, tüm medyum hocalar hakkında bir şeyler bulmak mümkün. Eğer gerçek bir medyum hoca arıyorsanız, mutlaka araştırma yapmanız gereklidir. Yeterli araştırmayı yapmadığınız zaman mağdur olmanız ve dolandırılmanız oldukça olası. Bu nedenle ister Medyum Bedirhan Hoca olsun, ister herhangi bir başka medyum hakkındaki yorumları ve şikayetleri okumalısınız.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize Medyum Bedirhan Hoca hakkında gelen yorumları okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış

 • Cevapla
  Canan
  Ekim 6, 2019 at 3:41 pm

  Geçen hafta itibariyle yaptırmış olduğum canbar büyüsünün etkisini gördüm. Buradan söz verdiğim gibi yaşadıklarımı yazmak istiyorum. Özel ve ailevi bir mesele için yaptırmıştım. Medyum Ali Hoca adında bir medyum hocayla çalıştım. İnternetteki yorumlardan buldum kendisini [email protected] mail adresi hep oradan iletişim kurduk telefonda konuşmadık bile… Bir haftada kargoyla evime geldi işlem. Kısa sürede gelmesi güven verdi çünkü başka medyumlar hep oyalayıp dediği süreyi geçiriyordu.
  Ali gürses hocadan gelen çalışmaya başta 1 – 28 günde etki demişti. Ben sabırsız biri olduğum için hep ilk günler etki görmeyi bekledim ama hocanın dediğinden çıkmamak gerekiyormuş. Sabırla bekledim mecburne, başka seçeneğim olmadığından… Sanırım 15. Gündü işlemin bitişinden sonra dediği şekilde kullanıp tarif ettiklerini yapınca o sürede etkisi ortaya çıktı. Açıkcası beklediğimden daha güzel oldu. Ali hoca hem karakteriyle bilgisiyle beni memnun etti işlemdende çok verim aldım

 • Cevapla
  Pelin
  Nisan 23, 2020 at 3:18 am

  Herkese iyi geceler dilerim;
  Ben Medyum Harun’la çalıştım. Üzerimdeki korkuların sebebinin büyü olduğunu söyleyerek büyü bozma çalışması yapması gerektiğini söyledi. Bu çalışmayı yaptırdım ama ilk günler oluşan psikolojik etki dışında bir sonuç göremedim.
  Bunun üzerine tekrar telefon açtım, telefonda ilgili davranmadı. Yapacak bir şey yok gibi laflar ederek kapattı. Tekrar çalışma yaptırayım gibi bir niyetle aramıştım, bu sefer tekrar ilgili davranmaya başlayınca niyetinin daha fazla para olduğunu anladım. Kendisine güvenmenizi ve bu kişiyle çalışmanızı tavsiye etmiyorum.

 • Yorum bırakın