Gösteriliyor:

medyum serhan

Medyum Hoca Yorum

Yıldızname Bakan Medyum Hocalar

Gaybi ilimler içerisinde, dünyevi çalışmalara da ihtiyaç duyulan yalnızca iki konudan birisi olan yıldızname, herkes tarafından hazırlanamaz. Bu çalışmanın hazırlanabilmesi için hem manevi hem de maddi ilimler konusunda yüksek seviyede bilgiye ihtiyaç duyulur. Bu bilginin manevi kısmı yalnızca el verme yöntemi ile elde edilebilirken, maddi kısmında yüksek derecede araştırma ve eğitim gereklidir.

Yıldızname hazırlanırken, temelde fiziki dünyanın bilgisi kullanılır. Bu bilgi öncelikle yıldızlardan gelir. Yıldızların konumu, astroloji ve bu yıldızların enerjilerinin etkileri çok önemlidir. Gerçek bir çalışma, ancak bu etkiler net olarak bilindiği sürece yapılabilir. Yıldızname hazırlayacak medyum hocanın da bu bilgilere vakıf olması şarttır.

Bu bilgiler dışında, gayb alemlerinin de bilgilerine ihtiyaç duyulur. Bunlar yıldızların pozisyonlarından ötede, nasıl enerjilere sahip olduklarının bilgisidir. Her yıldızın etkisi farklıdır ve bu farkların bilinebilmesi manevi bir eğitime bağlıdır. Yıldızname yazan hocalar, bu eğitimleri kendi üstatlarından alabilecekleri gibi, farklı ülkelerde bulunan kurslardan da alabilirler. Bu konu fazlasıyla önemlidir ve her hoca tarafından yapılamaz.

Yıldızname sadece bu iki konuyla da hazırlanabilen bir çalışma değildir. Bunlar sadece bilinen ve başlangıcı ifade eden bilgilerdir. Daha fazlası yalnızca medyum hocalar tarafından bilinebilir. El verme yöntemiyle aktarılan onlarca farklı konudaki bilgi, yine yıldızname çalışmasının şekillenmesine yardımcı olacaktır. Bu bilgiler olmadan hiçbir şekilde çalışma sonuca varamaz, yapılan çalışma gerçek cevapları sunamaz.

Yıldızname konusunda önemli bilgilere sahip olan pek çok hoca, gerçek anlamda bu işi yapabilmek için farklı ihtiyaçlara sahip olduklarını ifade etmektedir. Bu ihtiyaçların ne olduğu, çalışmanın türüne göre belirlenmekte ve kişilere özel olarak belirtilmektedir. Bu nedenle, sizin için yapılacak olan yıldıznamenin nelere ihtiyaç duyacağını, nasıl yapılacağını ve daha fazla bilgiyi elde etmek için mutlaka bir medyum hocayla görüşmeniz gereklidir.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize gelen medyum hoca yorumlarını okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış

 • Cevapla
  Kudret
  Eylül 15, 2019 at 3:40 pm

  Bir sürü medyum hoca ile çalışmış biri olarak, kargonun gelmediği bir yerde yaşarken bile Ali Gürses hoca benim için yardımcı olup, uğraşıp bana kargomu getirtti.
  Allah bu hocadan razı olsun, çok uzun süre çekinceyle yaklaştığım ve olmayacağını düşündüğüm bir konuda ikna büyüsü yaparak beni büyük bir dertten kurtarmış oldu. Çevremde ikna olma ihtimali hiç olmayan insanlar anında düşüncelerini değiştirdi. Allah razı olsun ve böylesi ilim bilgisi olan insanlara hayırlı ömürler versin inşallah. Çalışmamın ve kendi konumun detaylarına girmeyeceğim özel bir konu ama Ali hocadan yana içiniz rahat olsun medyumali.com sitesi medyumalibey@gmail mail adresi bugüne kadar attığım her maile tek tek cevap verdi aylardır bir tek haftasonu ilgilenmiyor sanırım ama mutlaka döner

 • Cevapla
  yıldırım
  Nisan 23, 2020 at 2:51 am

  İyi geceler.. Medyum Dilek’in aşk büyüsnden memnun değilim… Çok vakit geçti üstünden ama tutmadığını görüyorum.
  İnşallah ileride tutar da bu yorumu silmek zorunda kalırım…

 • Yorum bırakın