Gösteriliyor:

medyum yorumları 2022

Medyum Hoca Yorum

En İyi Büyü Bozan Hocalar Kimdir? Dolandırıcı Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Medyumlar, büyü konusunda küçüklük yaşlarından beri çalışmalar yapan ve büyüler ile içli dışlı yaşayan kişilerdir. Gençlik yıllarında büyüler ile ilgili yaptıkları çalışmalar ile adlarından bahsettirmeye başlayan bu kişiler bir olgunluğu ulaştıklarında insanlara yardımcı olmaya başlarlar. Sadece büyü yapmaz aynı zamanda büyü bozma işlemlerini de yaparlar. En iyi büyü bozan hocalar kimdir sorusu ile büyü bozma konusunda sizlere yardımcı olacak olan medyuma ulaşmanız mümkündür.

Medyumların büyü bozma konusunda kullandıkları yöntemler birbirinden farklıdır. Bu yöntemler:

 • Muska Hazırlama: Büyü bozma konusunda sıklıkla ihtiyaç duyulan muskanın hazırlanışı çok meşakkatlidir. Büyünün cinsine göre seçilecek olan deriden kullanılacak olan mürekkebe kadar her şeye özen gösterilir. Ancak işini bilen bir medyum tarafından yapıldığında işe yarar.
 • Vefk Etme: Vefk, çeşitli şekillerde sure, ayet ve duaları belirli bir disiplinde ve miktarca okumaktır. Bu düzeni ve miktarları medyumlar bilir ve sizlere söyler. En iyi büyü bozan hocalar kimdir sorusu ile birlikte bir büyüyü Vefk ederek de bozma ihtimaliniz vardır.
 • Karşı Büyü Yapma: Bazı zamanlarda medyumlar en iyi ihtimalin karşı büyü yaparak gerçekleşeceğine inanır. Bu durumda hocalar tarafından soğutma büyüsüne karşı sevgi büyüsü, kısmet kapama büyüsüne karşı kısmet açma büyüsü gibi büyüler de yapılabilir. Bu durumda da diğer büyü hemen etkisini yitirir.
 • Diğer Yöntemler: Bazen büyü yapan medyumlar büyü içerisine kilit yerleştirir. Olası bir durumda bir an önce büyüyü bozmak ister. Bu durumda da büyü bozma konusunda bu kilidi bilen ve kilide ulaşan medyumlar büyüyü çok daha kolay bir şekilde bozabilir.

Bunun gibi yöntemler ile birlikte gerçek bir büyünün bozulması meydana gelir. Bunun için sizin tek ihtiyacınız güvenilir bir medyumdur.

En İyi Büyü Bozan Hocalar Kimdir?

Medyumlar arasında bulunan dolandırıcılardan dolayı sizler için büyü bozmanıza yardımcı olacak olan medyum güvenilir olmalıdır. Çünkü o medyuma kendinizi teslim edecek ve sonrasında medyum ile birlikte uygulamalar yapacaksınız. Bundan dolayı en iyi medyuma ulaşmak için sıkı bir araştırma yapmak ve sonrasında da medyum ile birlikte büyü bozma işlemleri yapmak gerekir.

Medyumlar hakkında yapacağınız araştırmada en önemli nokta tarafsızlık ve eşitliktir. Yani araştırma yaptığınız yerin tüm medyumlara karşı eşit mesafede olması gerekir. Günümüzde internetin gelişmesi ile birlikte araştırmalar buradan yapılmakta ve özellikle medyumlar hakkında yapılan yorumlar dikkat çekmektedir. Bununla birlikte aradığınız medyuma ulaşmak için tek bir site değil pek çok siteden yararlanmalı ve hepsinin ortak görüşünü kayda almalısınız. Ancak bu şekilde en iyi medyuma ulaşır ve büyü bozma işlemlerini yaptırabilirsiniz.

En iyi büyü bozan hocalar kimdir sorusu ile başlayan süreçte araştırmalarınıza veri kaynağı oluşturmak için web sitemizdeki yorumlara bakabilirsiniz. Yorumlara bakarak kısa süre içerisinde aradığınız medyumu bulabilirsiniz. Yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış

 • Cevapla
  Deniz
  Mayıs 28, 2019 at 3:28 pm

  Öncelikle bu siteden yorum yazan biri vardı kendisinin yorumunu bulamadım.. Ona teşekkür etmek istiyorum.. Onun sayesinde ali gürses hocayı buldum..
  Şu an nişanlım o zamanlar sevgili olduğum adamla çok şükür ailemi ikna edip aile kurma kararı aldık.. Ikna için bir işlem yaptırdık vefk benzeri ama tam da vefk değil.. Ali hoca biliyor tüm bu detayları tabi..
  Bir hafta sürmedi çalışma eve geldi.. Çok heyecanlıydım yani nasıl kullanılır ne yapılır gibisinden..
  Ali gürses hocam sağolsun her şeyi tarif etti, çok şükür dediği gibi kullanmayı başardım.. Gayet kolaymış aslında..
  Sonrasında 10 gün içinde hiçbir şey olmadı.. Ben korkmaya başladım acaba yanlış mı yada olmayacak mı diye.. Ali hocanın dediği süreler daha gelmemişti, ona güvenip bekledim biraz daha..
  Sonra aniden annem konuşmak istedi.. Dedi evlilik vaktin zaten geldi eğer gönlün varsa biz de tamam diyoruz sen daha iyi bilirsin kızım diye..
  Ben çok şaşırdım ağlamaya başladım bir yandan allaha dua ediyorum şükrediyorum bir yandan çok şaşkınım.. Allah razı olsun ali hoca çok yardım etti bu zor dönemde.. Inşallah yakın zamanda mutlu huzurlu bir aile kuracağız..

  Not: Ali beyin sahteleri de var internet ortamında gerçeğinin maili [email protected] sitesi medyumali.com yanlış yönlendirmek istemem..

 • Cevapla
  Venice
  Aralık 12, 2019 at 8:31 pm

  Bugüne kadar çalıştığım bir sürü medyum hoca vardı, yani 3 4 kişi tabi öyle aşırı bir rakam anlaşılmasın 😀 hepsinden tek istediğim beni terk eden sevgilimin geri gelmesiydi, bu hocalar içinde en son çalıştığım medyum ali hoca haricinde çalışmayla gerçekten ilgilenen olmadı, sadece parasını alıp kaçıp gittiler desem yeridir.
  Medyum ali gürses gerçekten sorguladı, amacımı tam öğrendi, karşı tarafla alakalı sorular sordu, bakım yaptı, ondan sonra çalışmayı yaparım tamam başlayalım dedi, ben ne kadar olmazsa da sorun değil hocam falan dedim ama o ben yapamayacağım işlemin vebaline girmem diyerek benim ısrarlarımı kabul etmedi. En sonunda işlemi yaptı ve inanılmaz şekilde 10 gün sonra kapıma çiçeklerle gelip özür diledi eski sevgilim. medyumali .com internet sitesinde yazan numarasından ulaşmıştım, sosyal medya sayfaları falan da var ama sahte sayfalar olabiliyor bazen, o yüzden belirteyim 0 535 590 62 75 benim görüştüğüm telefon numarasıydı,

 • Yorum bırakın