Gösteriliyor:

medyum zeydan

Medyum Hoca Yorum

Medyum İlim Hoca

Medyum olmak ve bu işi layığıyla devam ettirmek herkesin yapabileceği bir şey değildir. Üstün bilgi birikimi ve yüksek tecrübe gerektirir. Eğer medyum hoca eğitimli değilse, yaptığı büyü çalışmaları da tutarsız olacaktır. Bir medyum hocaya ihtiyaç duyuyorsanız, çok sayıda farklı isimle karşılaşabilirsiniz. Bu arayışta hem gerçek medyumlar hem de sizi kandırmak için kendini gerçekmiş gibi gösteren sahte medyumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, tek yardımcınız Medyum İlim Hoca gibi çok sayıda medyum hakkında yorum yapılan siteler olacaktır.

İster Medyum İlim Hoca, ister başka bir hoca olsun, bir medyum hocanın gerçek olup olmayacağını anlamak sadece o hoca ile çalışarak mümkün olur. Herkesin her medyum ile çalışamayacağı ve yeterli tecrübeyi edinemeyeceği malum olduğu için, mecburen hakkındaki yorumları ve şikayetleri okumanız gereklidir. Medyum İlim Hoca gibi, her hocaya ait yorumu bu platformlarda bulabilirsiniz.

İnternette dolandırıcı medyumların sayısı çok olsa da, aynı şekilde yorum ve şikayetlerin yazıldığı sitelerin sayısının da fazla olması bu isimlerin foyasının ortaya çıkmasını sağlıyor. Her ne kadar insanların bu yorumları yapabilmek için başından kötü tecrübeler geçiyor olsa da diğer insanların mağdur olmasını bu şekilde engelliyorlar.

İnternette sadece Medyum İlim Hoca hakkında değil, tüm medyum hocalar hakkında bir şeyler bulmak mümkün. Eğer gerçek bir medyum hoca arıyorsanız, mutlaka araştırma yapmanız gereklidir. Yeterli araştırmayı yapmadığınız zaman mağdur olmanız ve dolandırılmanız oldukça olası. Bu nedenle ister Medyum İlim Hoca olsun, ister herhangi bir başka medyum hakkındaki yorumları ve şikayetleri okumalısınız.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize Medyum İlim Hoca hakkında gelen yorumları okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

4 yorum yapılmış

 • Cevapla
  ZAD
  Ekim 25, 2019 at 3:12 am

  KIZIMA VEFK YAPTIRDIM ONU YAZMAK İSTİYORUM İMLA HATALARIM İÇİN ÖZÜR DİLERİM UZUNCA SÜREDİR ALMANYADA YAŞADIĞIM İÇİN PEK İYİ DEĞİLİM O KONUDA VEFKİ ALİ GÜRSES HOCAYA YABDIRDIM BİR HAFTADA GÖNDERİLDİ HEP SÖYLEDİĞİ SÜREDE GÖNDERDİ BİR HAFTA DİYE BAŞTA DEMİŞTİ SORUN OLMADI TELEFONLARI FALAN HEP AÇILIYOR HİÇ MERAKTA BIRAKMADI VEFKİN AMACI KIZIMIN HAYIRLI BİR KISMET BULMASIYDI İNŞALLAH ŞİMDİ GÖRÜCÜLER GELMEYE BAŞLADI SOSYAL HAYAT PROBLEMLERİ DE YAVAŞ YAVAŞ KESİLDİ GELENLERDEN BİRİ KESİN GİBİ HAYIRLISIYLA MEMNUN KALDIĞIMI BELİRTMEK İSTİYORUM ALİ HOCAYADA TEŞEKKÜR EDERİM

 • Cevapla
  erim
  Nisan 23, 2020 at 3:27 am

  Çok yazan olmuş ama ben de yazayım bu şarlatanı. Medyum Turan adındaki dolandırıcı beni de dolandırdı, sadece beni değil aynı zamanda dayıma da vefk numarasını çekmiş aynı şekilde! Sürekli vefklerinin en iyisi olduğundan bahsederek paraları cebe atıyor ama ardından gelen olaylar hiç de gerçek bir hoca olmadığını ortaya çıkarıyor!
  Dayımın da benim de vefkimi göndermedi… Diyecek söz yok.

 • Cevapla
  Berrin
  Ağustos 2, 2020 at 7:31 pm

  Önceden 15000 tl civarı dolandırıldım. Bu yüzden vefk de olsa başka bir şey de olsa asla yaptırmam diyordum. Arkadaşımın ısrarıyla özel bir konu için vefk yaptırdım. Ali gürses isimli bir medyum hoca ile çalıştım bu sefer. Medyum ali hoca diğerlerinden farklı olarak sıkıntımı dinleyip çözmek için uğraştı. Diğer dolandırıcılar tam tersi davranırken bu adamın yaklaşımı çok farklıydı. Az konuşuyor ama öz konuşuyor kendisi. Söz verdiği sürede, bir haftada geldi vefk. Etkisinin 1-40 gün arası olacağını söylemişti. Bir hafta civarında da istediğim sonuçlar çıkmaya başladı. Ben eskiden inanırdım sonradan inanmamaya başladım ama medyum ali hocayı tanıdıktan sonra gerçekten tekrar inanmaya başladım. Allah razı olsun ki bu işi gerçekten doğru yapan insanlar hala varmış.

 • Cevapla
  Mesut
  Eylül 1, 2020 at 11:20 pm

  Hayırlı sabahlar diliyorum, başına kötü şey gelenler geçmiş olsun, acil şifalar, Allah’tan umut kesilmez. Bizim durumumuz şikayet için değil memnuniyet için. Medyum Ali Gürses’e yaptırdığımız vefk konusunda çok memnun olduk. Bir haftada elimize ulaştı, telefonda hep kibar davrandı sorularımızı sabırla cevapladı.

  Vefkin etkilerini bir haftada gördük. Yanında okumamız gereken duaları da söyledi. Özel bir mesele olduğu için nasıl etki ettiğinden tam olarak bahsetmeyeceğim ama sorunlarımız çözülmeye başladı. Allah razı olsun diyorum ve herkese Medyum Ali Hoca’yı tavsiye ediyorum. Kendisinin telefonu 05355906275 akşam ilgilenmiyor.

 • Yorum bırakın