Gösteriliyor:

medyumlardan kazık yiyenler

Medyum Hoca Yorum

Gerçek Medyum Hocalar

Sahtekarlar, her zaman en zor durumda olan insanları kullanarak dolandırıcılık yaparlar. Her konuda aynı mantıkta çalışan dolandırıcılar, insanları mağdur etmek için en savunmasız anları olan çaresiz günlerini beklerler. Kimi zaman maddi açıdan, kimi zamansa manevi açıdan zor olduğunuz günü bekleyecek olan bu şarlatanlar, zorluk içerisinde olduğunuzu fark ettikleri anda aç kurtlar gibi üzerinize atlarlar.

İnsanlar, manevi açıdan bir şeylere ihtiyaç duymaları halinde ilk iş olarak medyum arayışına girerler. Bu arayışın amacı ister rızık açma, ister aşk büyüsü olsun, arayış halindeki insanda çaresizlik nedeniyle büyük bir savunmasızlık hali vardır. Bunu fırsat bilen ve internetin anonimlik yönünden faydalanan dolandırıcı medyumlar, kişilere boş umutlar vererek zor durumda bırakmakta.

Medyumluk ilminin adını kirleten bu dolandırıcı şarlatanlar, hem kendilerini farklı medyumlar gibi tanıtmakta hem de zaman zaman ünlü ve gerçek medyumların isimlerini kullanmaktadır. Kendilerini farklı medyumlar gibi tanıttıklarında, insanların güvenini kazanarak ciddi anlamda zor durumda bırakırlar.

İlim konusunda hiçbir kuvvete ve bilgiye sahip olmayan dolandırıcı medyumlar, yalnızca maddi kazanç elde edebilmek için ellerinden geleni yapmakta. Bu gibi kişilere itibar etmemeniz, hem kendi açısınızdan hem de gerçek medyumların hakkına girmemek için çok önemli.

Gerçek ve sahte medyumu ayırmak oldukça zor. Bu işte profesyonelleşmiş dolandırıcılarla karşı karşıya kaldığınızı unutmamalısınız. Her şeyin kılıfını hazırlayan, nasıl düşündüğünüzü bilen ve buna göre hareket ederek sizi zor durumda bırakan sahtekarlar, fark edilmemek için de akıl almaz önlemler almakta.

Sahte ve gerçek medyumları ayırt etmenin en basit yolu diğer insanların tecrübelerinden geçiyor. Gerçek kişiler tarafından dürüstçe yapılan yorumları okuyarak, kimin dolandırıcı kimin gerçekten hakkıyla manevi ilimler konusunda uzmanlaştığını, insanlara yardım ettiğini öğrenebilmek mümkün.

Sitemizde medyumlar hakkındaki geçmiş yorumları okuyabilir ve kendi yorumlarınızla katkıda bulunabilirsiniz.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize gelen medyum hoca yorumlarını okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

3 yorum yapılmış

 • Cevapla
  Deniz
  Mayıs 28, 2019 at 3:29 pm

  Öncelikle bu siteden yorum yazan biri vardı kendisinin yorumunu bulamadım.. Ona teşekkür etmek istiyorum.. Onun sayesinde ali gürses hocayı buldum..
  Şu an nişanlım o zamanlar sevgili olduğum adamla çok şükür ailemi ikna edip aile kurma kararı aldık.. Ikna için bir işlem yaptırdık vefk benzeri ama tam da vefk değil.. Ali hoca biliyor tüm bu detayları tabi..
  Bir hafta sürmedi çalışma eve geldi.. Çok heyecanlıydım yani nasıl kullanılır ne yapılır gibisinden..
  Ali gürses hocam sağolsun her şeyi tarif etti, çok şükür dediği gibi kullanmayı başardım.. Gayet kolaymış aslında..
  Sonrasında 10 gün içinde hiçbir şey olmadı.. Ben korkmaya başladım acaba yanlış mı yada olmayacak mı diye.. Ali hocanın dediği süreler daha gelmemişti, ona güvenip bekledim biraz daha..
  Sonra aniden annem konuşmak istedi.. Dedi evlilik vaktin zaten geldi eğer gönlün varsa biz de tamam diyoruz sen daha iyi bilirsin kızım diye..
  Ben çok şaşırdım ağlamaya başladım bir yandan allaha dua ediyorum şükrediyorum bir yandan çok şaşkınım.. Allah razı olsun ali hoca çok yardım etti bu zor dönemde.. Inşallah yakın zamanda mutlu huzurlu bir aile kuracağız..

  Not: Ali beyin sahteleri de var internet ortamında gerçeğinin maili [email protected] sitesi medyumali.com yanlış yönlendirmek istemem..

 • Cevapla
  MECNUN
  Eylül 15, 2019 at 3:41 pm

  SELAM ARKADAŞLAR ALİ GÜRSES HOCAYI KESİNLİKLE ÖNERİRİM BEN ÇOK MEMNUN KALDIM PAPAZ BÜYÜSÜ YAPTIRMIŞTIM SADECE SEKİZ GÜNDE ETKİ GÖRDÜM AŞIK ETME İÇİN YAPILMIŞTI ASLINDA ARAMIZ İYİ OLAN SEVGİLİME YAPTIRDIM SEVGİSİ ARTSIN BANA DÜŞKÜN OLSUN DİYE ARTIK GÖZÜMÜN İÇİNE BAKARKEN BİLE ANLAŞILAN BİR SEVGİSİ VAR GERÇEKTEN ÇOK FARKETTİ SADECE DÖRT GÜNDE BÖYLE OLDUYSAK ALLAH BİLİR BUNDAN SONRASI NASIL OLACAK DİYE MERAK EDİYORUM ALİ HOCADAN BEN RAZIYIM HERKEZEDE ÖNERİRİM

 • Cevapla
  Mutlu
  Nisan 23, 2020 at 3:01 am

  Vefk ile alakalı bilgisi olan biriyim, lütfen bu görüşlerimi yabana atmayın ve dikkat edin.

  Medyum Muhabbet adıyla çalışan bir hoca var. Bu hocaya güvenip inanıp iki ayrı vefk yaptırdım. Bu vefklerden biri bereket diğeri ev içindeki huzurun tesis edilmesi içindi.

  Vefklerden her ikisinden de istediğim etkiyi alamadım. Bunun üzerine Muhabbet adındaki bu medyuma telefon açtım, telefonda doyurucu cevap vermedi ve vefklerin tutup tutmamasının bana bağlı olduğunu söyledi.

  Ben de bu cevaba birazcık bozulduğum için hocanın doğru çalışmayı yapıp yapmadığından emin olmak istedim.
  Vefk ile alakalı bilgim olmasına güvendim ve dualar ile iki vefki de açtım.
  Birinci vefkin içinden hiçbir şey çıkmadı. Zaten belliydi bunu yapacağı, hiç şaşırmadım.
  İkinci vefkin içinden İhlas suresi çıktı. El yazması bile değil, yazıcıdan çıktı almış ve göndermiş.

  Tüm bunları yapan dolandırıcı üstüne bir de vefkin tutmama sebebinin ben olduğumu söylüyor…
  Bundan sonrası sizin takdirinize kalmış, başka söyleyecek veya anlatacak bir şeyim yok.

 • Yorum bırakın