Gösteriliyor:

papaz büyüsü ekşi

Medyum Hoca Yorum

Papaz Büyüsü Yapan Hocalar

Büyülerde kesin bir etki zamanı ifade etmek doğru olmasa da, bu durum papaz büyüsü için biraz daha esnek olarak kabul edilmekte. Diğer büyü türlerine kıyasla çok daha farklı bir yapılışı olan bu büyü, gerçekleştirildiği andan itibaren etkisini göstermeye başlar. Diğer büyülerde, büyünün etki etmesi için belli bir enerjinin olgunlaşması gerekirken, papaz büyüsü neredeyse her zaman bir varlığın yardımı ile gerçekleştirildiği için herhangi bir etki süresine ihtiyaç duyulmaz. İşlemi gerçekleştiren medyum, hüküm verdiği hüddama ne kadar iyi tesir edebildiyse, o kadar hızlı etki sağlanır.

Papaz büyüsü yapılırken, kullanılan  yöntem direk olarak etki süresi ile bağlantılıdır. Özel olarak hızlı etki etmesi hedeflenen ve istenen çalışmalar için her zaman hüddam yöntemi tercih edilir. Hüddamlar, medyum hocalar tarafından kontrol edilebilen ve cin benzeri varlıklara benzeyen, çok kuvvetli ruhani varlıklardır. Bu varlıklar papaz büyüsünde sıkça kullanılır ve insanların iradesine etki etmesi ile tanınır. Özellikle büyü konusunda tecrübeli bir hoca, hüddamını çok iyi kontrol ederek, çok kısa süre içerisinde gerekli etkinin oluşmasını sağlayacaktır.

Eğer papaz büyüsünde hüddam kullanılmıyorsa ve yalnızca enerjiler kullanılarak büyü yapıldıysa, bu büyünün etki süresi hakkında kesin bir şey söylemek mümkün değildir. Çoğu zaman hüddam ile yapılan büyülere göre daha yavaş etki eden bu yöntem, yine çok etkili olsa da, hüddamlar kadar kesin sonuçlar vermez.

Papaz büyüsü, her zaman tehlikeli ve dikkatli davranılması gereken bir büyü olarak kabul edilir. Bu büyü hakkında çok fazla çalışma yapılmış olsa da, çoğu büyüde olduğu gibi etki süreleri hakkında bilgi elde etmek mümkün değildir. Ancak geçmiş kaynaklarda, üstat seviyesinde nefesi kuvvetli olan medyum hocaların hüddamlara zaman konusunda soru sorabildiğini ifade eder. Günümüzde bu işlemin nasıl yapıldığının bilgisi kaybolmuştur ve en yetenekli medyum hoca bile hüddamlardan zaman konusunda bilgi edinemez.

Tüm bu nedenlerden dolayı, hiçbir medyum hoca, papaz büyüsü konusunda kesin bir etki veremez, yalnızca tahmini bir tarih sunabilir. Bu tarih, büyünün yapılış yöntemine, karşı tarafa ve büyüyü yapan hocanın nefesinin gücüne göre uzaklaşabilir veya yaklaşabilir.

Aşk büyüsü ve ayırma büyüsü hakkındaki yazılarımızı da okumanızı öneririz.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize gelen medyum hoca yorumlarını okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

10 yorum yapılmış

 • Cevapla
  Esma
  Mart 11, 2019 at 3:32 am

  Yeni bir ülkeye taşınmamız sonrasında eşimin aklı karıştı ve yapmaması gereken şeyler yaptı. İlkinde affettim ama daha sonra ailemizi yıkacak şekilde artık başkasıyla birlikte olmak istediğini söyledi. Üç çocuğumuz var, yeni düzen kurmuşken böyle demesi çok korkuttu beni. Annem ile bu durumu paylaştım, kendisi dindar bir insandır. Bana vefkler ile ilgili bilgi verdi. Onun üzerine biraz araştırma yaptım ve çok şükür medyum ali hocaya ulaştım. Birkaç başka medyum hoca arasında kalmıştım ama en iyi olan medyum ali gürses dedikleri için bu hocayı tercih ettim. Bana vefk değil başka bir çalışmanın uygun olacağını söyledi. Bakım yaptıktan sonra çalışmayı hazırlayıp gönderdi. Yurtdışında olmama rağmen sorunsuz bir şekilde işlemi yaptı gönderdi, tamamladı. İşlem elime geçtikten sonra resmen bir rahatlama geldi diyebilirim. Eşimin aklına giren kadın tamamen hayatımızdan uzaklaştı, kurtulduk. Şu an evliliğimiz gayet yolunda ve güzel gidiyor.

 • Cevapla
  Gizem
  Ekim 14, 2019 at 2:38 am

  Selamlar herkese direkt konuya girmek istiyorum eşimle ayrılmamıza ramak kala ali gürses sayesinde yuvam kurtuldu. Yeni işinde ondan üstte olan patronu gibi bir şey olan bir kadın eşime ilgili davranıp hediyeler falan almaya başladı. Gönlünü almaya çalışıyordu. Eşim de boş bulunup meyletti, nefs sonuçta dedim. Ali hocaya bağlama amaçlı papaz büyüsü yaptırdım. Benim de yapmam gereken uygulamalar oldu ama hepsi yapabileceğim tarzdaydı sorun yaşamadım en merak edilen bu olsa gerek. Herhalde 2. hafta civarıydı etkilerini tamamen gördüm ben olayları bilmiyor gibi yapıyorum ama eşimin hareketlerinden anlıyorum. Bize yuvasına eskisi gibi bağlandı ve işten eve gelmek için can atar olmaya başladı. Hatta şimdi hafif hafif başka bir iş bulsam diye dillendirmeye başladı. Sorunu tamamen çözdü ali hoca. Eğer çözülmeseydi nefs falan diyemez seviyeye gelip boşanmayı düşünecektim. Bu konuda derdi olanlar kendisinden bilgi alabilir 05355906275 Ali beyin iletişim bilgisi.

 • Cevapla
  Venice
  Aralık 12, 2019 at 8:31 pm

  Bugüne kadar çalıştığım bir sürü medyum hoca vardı, yani 3 4 kişi tabi öyle aşırı bir rakam anlaşılmasın 😀 hepsinden tek istediğim beni terk eden sevgilimin geri gelmesiydi, bu hocalar içinde en son çalıştığım medyum ali hoca haricinde çalışmayla gerçekten ilgilenen olmadı, sadece parasını alıp kaçıp gittiler desem yeridir.
  Medyum ali gürses gerçekten sorguladı, amacımı tam öğrendi, karşı tarafla alakalı sorular sordu, bakım yaptı, ondan sonra çalışmayı yaparım tamam başlayalım dedi, ben ne kadar olmazsa da sorun değil hocam falan dedim ama o ben yapamayacağım işlemin vebaline girmem diyerek benim ısrarlarımı kabul etmedi. En sonunda işlemi yaptı ve inanılmaz şekilde 10 gün sonra kapıma çiçeklerle gelip özür diledi eski sevgilim. medyumali .com internet sitesinde yazan numarasından ulaşmıştım, sosyal medya sayfaları falan da var ama sahte sayfalar olabiliyor bazen, o yüzden belirteyim 0 535 590 62 75 benim görüştüğüm telefon numarasıydı,

 • Cevapla
  nilay
  Nisan 23, 2020 at 2:51 am

  Selam aleyküm,
  Ben Hollanda’da yaşıyorum. Burada yaşarken büyü yaptıracağım bir insan bulamadım. Birileri vesilesiyle Medyum Ömer Aydın ile konuştum. Bu hoca vefkleri Hollanda’ya yollayabildiğini söyleyince tamam diyerek çalışmaya kabul ettim.
  Vefk paralarını ödedim kargo paralarını ödedim. Vefki göndermeye geldiğinde vakit kazandı sürekli vakit ekledi, bir hafta demişti üç hafta oldu, iki ay oldu artık göndermeyeceğini düşünüyorum.
  Vefk için paraları ödemiştim ama bunların telafisi de olmadı. Yurtdışında olduğum için galiba fırsat değerlendirdi beni kazıkladı ama burada ilan ediyorum çalışılmaması için.

 • Cevapla
  Kürşat
  Eylül 12, 2020 at 11:22 pm

  Selamın Aleyküm, ben daha önce çok medyumla çalışmış biri olarak Medyum Ali Hoca’yı kesinlikle tavsiye ederim. Bağlama büyüsü konusunda yaptığı işten çok memnun kaldık. Yuvamız tekrar toparlandı diyebiliriz.

  İşin ne kadar süreceğini ve nasıl yapılacağını bilemiyorum ama Medyum Ali Gürses’e telefon açtığımızda hepsini teker teker anlatıyor. 05355906275 numarası. Bizim için yapacağı çalışmayı da anlattı, diğer hocalar gibi önce para sonra derdini dinlerim gibi birşey yapmıyor. Hem insanlığından hem de yaptığı çalışmalardan çok memnun kaldık.

 • Cevapla
  Shine
  Ağustos 19, 2021 at 1:37 pm

  Bu devirde hiç kimseye güvenmemek lazım gerçekten doğru dürüst hocaları bulmak büyük mesele neyseki ben arkadaşlarım vesilesiyle ali gürses hocayı buldum. Eşim benden ayrıldıktan sonra ortada kaldım ve yapacak son çare olarak geri getirme büyüsü yaptırma kararı aldım çok uzun süre boyunca beklemiştim kendi gelir diye ama gelmedi o yüzden mecburen büyüye kaldım. Hoca büyüyü yaptıktan sonra kısa sürede eşimden ilk defa haber aldım. Hal hatır sormaya aramış birden bire muhabbet açıldı o gece sabaha kadar konuştuk ve sabah kahvaltıya gitmeye karar verdik. Sabah beni evden aldı sürpriz yapmış kahvaltı masası çiçeklerle dolu ve yüzük koymuş tabağa tekrar evlenmek için.
  O ana kadar hiç niyeti olmayan adam birden bire tekrar evlenme teklif etti yeniden bir araya geldik. Şu an bana hiç olmadığı kadar bağlı ve peşimden koşan bir insana dönüştü.
  Denildiği gibi varmış gerçekten bu hoca ve tam dürüst bir insanmış herkeze tavsiye ediyorum öneriyorum

 • Cevapla
  Şeyhmus s
  Ağustos 31, 2021 at 4:18 pm

  Medyum şehmus hoca dolandirıcıdir geri getirme icin iskem yaptirdim parayı aldikran sonra artik cevap vermiyor

 • Cevapla
  Yasin
  Eylül 1, 2021 at 1:52 am

  Çok uzun süredir araştırma yaptığım bir konu olduğu için net şekilde anlatabilirim. Medyum Hocalar ile ilgili çok deneyimi olan biriyim. Medyum Ali Gürses ile iki ayrı çalışmam oldu, bu yüzden gönül rahatlığıyla kendisini tavsiye edebiliyorum.
  Medyum Ali Gürses hoca özellikle vefk konusunda uzman bir hoca. Ben eşimin benden uzaklaşması üzerine bir vefk çalışması için kendisine ulaştım. İki farklı çalışma alternatifi sundu, ben de vefk olanını kabul ettim. Yaklaşık bir hafta sürdü hazırlanması ve sorunsuz şekilde elime ulaştı.
  Hocanın bana söylediği bir ile kırk gün arası bir sürede etki göreceğimdi. Bir hafta olduktan sonra eşimin davranışlarında değişim yaşandı ve yaklaşık 10. Gün civarında da istediğim gibi değişimleri tam anlamıyla görmeye başladım.
  İşlemi yaptırmamın üzerinden sanırım bir aydan fazla vakit geçti, bu zamana kadar hiç etkide bir azalma olmadı, aksine sürekli etkisi artmaya devam etti. Hocanın bilgisi bu konuda gerçekten çok yüksek ve işlemleri de çok başarılı.

 • Cevapla
  aslısu
  Eylül 1, 2021 at 1:54 am

  eski sevgilim pesimi birakmiyordu gercekten cok zor bir durumdu benim icin ustleik evlilik arifesinde bir kadin olarak bu durum cok rahatsiz etmeye basladi ne yapacagimi bilemedim en son bir arkadasimin onerisi uzerine medyum ali gurses adinda bir hoca buldum kendisinin numarasini da mesajimin sonuna yazacagim eger ulasmak isteyen varsa ulasabilir
  Ali hoca bu kisiye bir sogutma calismasi yapabilecegini soyledi yaptigi islemin bir hafta surecegini sonrasinda bir sure beklemem gerektigini soyledi tam hatirlamiyorum ne kadar sureydi ustunden vakit gecti biraz
  Islemi dedigi gibi tam bir haftada tamamladi ali hoca sagolsun calisma bana ulastiktan sonra bende hocanin dedikleri dogrultusunda yaptim islemi kullandim
  Benden sogumasini istedigim kisi once bana karsi tavirlarini degistirdi eskiden mesaj atiyordu cok fazla hic atmamaya basladi ama ilk gunlerde tekrar aramalari falan devam etti
  Sanirim bir hafta sonraydi yanlis hatirlamiyorsam ilk kez aramamaya basladi yazmaz oldu hic bende onu aramadim sormak bile istemedim birden benden uzaklasti koptu islemden cok memnun kaldim hocayi kesinlikle tavsiye ederim

 • Cevapla
  rocka
  Eylül 1, 2021 at 1:55 am

  Boyle birsey benim basima gelmez saniyodum ama herkesin basina gelebiliyormus, kocamla alakali cok kotu gunler yasadim kendisi biraz maddiyatta zorlandigi donem yasiyordu, bana yansıtmak istemedi ama tabi ailemize yansidi, alkol, icki gibi aliskanlıklarida vardi ama en kotusu baska bir kadina tutuldu
  Kac senelik evliligimizde ilk defa benden baska birine baktigini gordum gozlerinde sevgi de vardi yani kisa bir sey olmadigini dusundum
  Panik yapip durumu arkadaslarima anlattim bana bir hoca tavsiyesinde bulundular ismi medyum ali gurses ihtiyaci olanlar icin medyumali.com sitesinde bilgileri yaziyor
  Hocaya anlattigim durumdan sonra bana baglama calismasi yapabilecegini onerdi bende kabul ettim bir haftada kargoyla gonderdi iletisim ve bilgilendirme konusunda hic sorun yasamadim kendisiyle
  Calismanin etkileri yaklasik 15 gun civarinda gorulmeye basladi isinden gucunden ayrilmaz oldu eskiden gittigi o ortamlari da bırakti
  Ben calismayi sadece o kadindan uzaklasip sogumasi icin yapmistim ama hem kotu aliskanliklarindan da kurtulmus oldu bu vesileyle
  Allah razi olsun ali hoca bana abilik yapti resmen tum derdimi dinleyip yardim etti insallah bu durum baskalarinin basina gelmez cok zor geciyor cok kotu bir seymis boyle bir durum ama allah buyuk gordugunuz gibi kurtulmak da mumkun

 • Yorum bırakın