Gösteriliyor:

sahte medyum isimleri

Medyum Hoca Yorum

Medyum Erdoğan

Medyum olmak ve bu işi layığıyla devam ettirmek herkesin yapabileceği bir şey değildir. Üstün bilgi birikimi ve yüksek tecrübe gerektirir. Eğer medyum hoca eğitimli değilse, yaptığı büyü çalışmaları da tutarsız olacaktır. Bir medyum hocaya ihtiyaç duyuyorsanız, çok sayıda farklı isimle karşılaşabilirsiniz. Bu arayışta hem gerçek medyumlar hem de sizi kandırmak için kendini gerçekmiş gibi gösteren sahte medyumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, tek yardımcınız Medyum Erdoğan gibi çok sayıda medyum hakkında yorum yapılan siteler olacaktır.

İster Medyum Erdoğan, ister başka bir hoca olsun, bir medyum hocanın gerçek olup olmayacağını anlamak sadece o hoca ile çalışarak mümkün olur. Herkesin her medyum ile çalışamayacağı ve yeterli tecrübeyi edinemeyeceği malum olduğu için, mecburen hakkındaki yorumları ve şikayetleri okumanız gereklidir. Medyum Erdoğan gibi, her hocaya ait yorumu bu platformlarda bulabilirsiniz.

İnternette dolandırıcı medyumların sayısı çok olsa da, aynı şekilde yorum ve şikayetlerin yazıldığı sitelerin sayısının da fazla olması bu isimlerin foyasının ortaya çıkmasını sağlıyor. Her ne kadar insanların bu yorumları yapabilmek için başından kötü tecrübeler geçiyor olsa da diğer insanların mağdur olmasını bu şekilde engelliyorlar.

İnternette sadece Medyum Erdoğan hakkında değil, tüm medyum hocalar hakkında bir şeyler bulmak mümkün. Eğer gerçek bir medyum hoca arıyorsanız, mutlaka araştırma yapmanız gereklidir. Yeterli araştırmayı yapmadığınız zaman mağdur olmanız ve dolandırılmanız oldukça olası. Bu nedenle ister Medyum Erdoğan olsun, ister herhangi bir başka medyum hakkındaki yorumları ve şikayetleri okumalısınız.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize Medyum Erdoğan hakkında gelen yorumları okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

  • Cevapla
    tekin
    Nisan 23, 2020 at 3:29 am

    Selamın aleyküm,
    Medyum Anna tarafından kandırılanlardan biri de benim. Maalesef bu hoca hakkında yazılan yorumları okumadığım için bu tuzağa düştüm. İnşallah başka kimsenin başına gelmez bu sıkıntılar… Vefk ile alakalı bana da sahte takip numarası verip uğraştırdı, böyle böyle zaman kazanıyor sonra numarasını değiştirip ortada bırakıyor.

  • Yorum bırakın